Novinky

Sdělení vedení webu: Czecho-Slovak Forces přebírají vedení webu ... čtěte Více informací

Sdělení Event teamu:
Dejte nám vědět, jakou akci byste rádi viděli u nás na webu ZDE. Pomozte nám také s dotazníkem, klikněte ZDE.

Sdělení personálu fora:
Pomozte nám zjistit, co nám na RSko ještě chybí ... Více informací

co sa zmenilo za 2 roky

Obecná diskuze o Runescape, dotazy/odpovědi atd.

co sa zmenilo za 2 roky

Nový příspěvekod andrejko6 » 21.10.2012 13:58

Ahojte, vela ludi ma tu nebude poznat, ale kedysi davno som hraval rs a podarilo sa mi vytrenovat celkom obstojny acc. Po pauze ktoru som si dal kvoli osobnym dovodom, nastala chvila ked uz tieto osobne dovody nie su a ja mam zrazu strasne vela volneho casu.
Rozmyslal som ze by som sa opat vratil k hraniu RS avsak po prihlaseni do hry som si vsimol vela zmien, a to som bol iba na f2p severi :D.
Na tomto webe su urcite vsetky tie zmeny zaznamenane a vysvetlene, ale mne ako spravnemu lenivcovi sa to nechce pracne hladat a preto sa na vas dobry ludia obraciam s prosbou o zhrnutie dolezitych zmien ktore nastali za posledne 2 roky :).
Tyka sa to hlavne monster huntu, bojoveho equipu, trenovanie drahych skillov (herb, pray, sumoning a slayer), pripadne nejake nove finty ako sa na RSku rychlo zarabaju goldiky :).

Vopred dakujem za kazdy jeden napomocny prispevok. ;)
Obrázek
andrejko6
 
Příspěvky: 89
Registrován: 11.01.2008 13:05
Bydliště: BB, Slovakia

Re: co sa zmenilo za 2 roky

Nový příspěvekod Baron Integ » 21.10.2012 14:18

zdar, ano, tebe si pamatuju, vitej zpet.
V monster huntu se udalo par zmen - pribyl novy boss Nex, je to silny jak krava, lovi se efektivne v 5 lidech a mene lidech - dropuje veci v radech 100M a podobne. Jako ceny se drzi zhruba postejnave, furt herb pray summ drahy jak svina, a slayer drahej nikdy nebyl, akorat uz tolik nevynasi. Samozrejme pribyli nove questy, nove minihry a nove itemy, ale na to prijdes sam v prubehu hrani.
MH se furt nosi bandos armadyl, zmena je ze pribyl ganodermic armour - doporucuju zakoupit top a legs, stoji to dohromady kolem 3M a musi se opravovat (v podstate zase za 3M) ma to nejvyssi mage defbonus a absorb ve hre, a jako zajimavost prikladam treba to ze s tim jde zabit jad pouze s range protectem (nosi se to na corpa). Naopak na nasich levelech se vubec nenosi barrows armour ktery nejak vysel z mody.
Dobre se da vydelat na dagy, bandos a arma z monsterhuntu, no a kdyz to protnes farmingem herbu, mas stabilni vydelek treba 4M/h.


Jinak urcite stoji za to zacit opet hrat, updaty co se udaly posunuji hru k lepsimu a i kdyz na to spousta lidi nadava, da se to hrat velmi dobre. navic sis vybral docela fajn cas, tento vikend (27-29) bude xp vikend, tak sup farmit suroviny.
Kdybys neco potreboval, addni si me ve hre, nebo pozadej o pridani do chatu scoangel (myslim ze jsi tam uz byl ale nevim jestli te nedeletnuli za neaktivitu) a tam ti urcite nekdo pomuze.

edit: dokonce te mam porad pridaneho i na fb
Obrázek
Uživatelský avatar
Baron Integ
Pomocník fóra
Pomocník fóra
 
Příspěvky: 1722
Registrován: 25.01.2008 20:34
Bydliště: Žďár nad Sázavou/brno intr

Re: co sa zmenilo za 2 roky

Nový příspěvekod andrejko6 » 21.10.2012 14:23

diky vyskusm ten novy armor....vravis jad iba s ranged protectom? :)...to sa mi paci...fire cape som nikdy nevedel dat, to prepinanie protectov mi neslo :D...a nexa si est epamatujem...zarobil som tam par sto milonov :P...ak si dobre spominam aj s tebou som tam par krat bol :)
Obrázek
andrejko6
 
Příspěvky: 89
Registrován: 11.01.2008 13:05
Bydliště: BB, Slovakia

Re: co sa zmenilo za 2 roky

Nový příspěvekod Baron Integ » 21.10.2012 14:32

andrejko6 píše:diky vyskusm ten novy armor....vravis jad iba s ranged protectom? :)...to sa mi paci...fire cape som nikdy nevedel dat, to prepinanie protectov mi neslo :D...a nexa si est epamatujem...zarobil som tam par sto milonov :P...ak si dobre spominam aj s tebou som tam par krat bol :)

nene, ja jsem nexe zacal aktivne lovit teprve nedavno, nemel jsem eek a chaotic xbow.
Obrázek
Uživatelský avatar
Baron Integ
Pomocník fóra
Pomocník fóra
 
Příspěvky: 1722
Registrován: 25.01.2008 20:34
Bydliště: Žďár nad Sázavou/brno intr

Re: co sa zmenilo za 2 roky

Nový příspěvekod Shock IV » 21.10.2012 15:07

Tebe si taky pamatuju, vítej mezi námi :) Třeba se ozvi, něco spolu ulovíme :)
Zeď slávy a demence
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Shock IV
Event team
Event team
 
Příspěvky: 643
Registrován: 02.01.2008 13:16
Bydliště: Orlová
RS nickname: Shock IV

Re: co sa zmenilo za 2 roky

Nový příspěvekod Tice Tequila » 21.10.2012 16:10

Smrdíš a pořád stejně :D
vítej
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Tice Tequila
 
Příspěvky: 1152
Registrován: 21.03.2008 19:09

Re: co sa zmenilo za 2 roky

Nový příspěvekod Michal15cz » 07.11.2012 22:07

welcome back :) mě si možna pamatuješ ;D
Obrázek
22.6.2013 - 20 W000t :)
Uživatelský avatar
Michal15cz
 
Příspěvky: 103
Registrován: 02.01.2008 12:11
Bydliště: Nevim kde to je


Zpět na Návštěvní kniha

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

RuneScape ® is a trademark of Jagex © 2000-2011 Jagex Ltd.

Powered by phpBB © 2010/2011 phpBB Group
Style/Design by GraphicSite.cz pro RSko.cz

Počítadlo