Novinky

Sdělení vedení webu: Czecho-Slovak Forces přebírají vedení webu ... čtěte Více informací

Sdělení Event teamu:
Dejte nám vědět, jakou akci byste rádi viděli u nás na webu ZDE. Pomozte nám také s dotazníkem, klikněte ZDE.

Sdělení personálu fora:
Pomozte nám zjistit, co nám na RSko ještě chybí ... Více informací

mrtvolnost

Obecná diskuze o Runescape, dotazy/odpovědi atd.

Re: mrtvolnost

Nový příspěvekod Baron Integ » 24.08.2013 16:39

Karelz.89 píše:Miki, že RS není konkurence? má to dost velké výhody oproti jiným hrám, to, že to můžeš hrát z každého pc ani nepřipomínám.
Jasně, taky mám raději QL, který hraju přes 7 let, ale to neznamená, že si rs nezahraju dvě hodky denně, ať s změnilo sebevíc.
Dost velká škoda, že když si zapnu RS a podívám se na server list, vidíte servery, kde je kolem 200-500 hráčů, je pravda, že tahle hra má pár let do smrti ... Leda by jatex vyrukoval s něčim lepšim, než nový skill, který je k hovnu :ugeek:

Nový web, myslíš rsko.cz? Co je na něm nového?

prosimte... pises nesmysly. Nerikam ze muj pc neni lepsi kalkulacka, ale i z toho jsem rsko tahal kazdej den pred par roky absolutne plynule. ted se nemuzu pro my 4fps pohnout. To uz si radsi pustim prince of persia 1 a muzu nolifovat to. A to ze mi ted i lolko bezi (sice na nejakych 30fps) na tomhle kramu, tak s tou konkurenci to je myslim tak jak rika miki.
Ty servery na kterych je 200-500 lidi byli driv QC, a i tam bylo 1k+ kolikrat.
A rsko.cz? Skoda ze jsi tu nebyl kdyz bylo url haianh.scorpions.cz, pak by ti tam neco noveho mozna prislo...
Obrázek
Uživatelský avatar
Baron Integ
Pomocník fóra
Pomocník fóra
 
Příspěvky: 1722
Registrován: 25.01.2008 20:34
Bydliště: Žďár nad Sázavou/brno intr

Re: mrtvolnost

Nový příspěvekod Karelz.89 » 24.08.2013 20:40

Barone, píšu hrozný nesmysly, podle tebe, ale podle mě to nesmysl není, co s tím budeme dělat?
4fps, to tě lituju, řekni mamce o kapesný a kup nový stroj, nevim co ti na to mám říct ... já mám slabší notebook ale rs mi jede v pohodě ted, i předtím a to náročnější hry nerozjedu ani na minimum - Pointa, než začneš reagovat.
hainah jsem nezažil no, asi to bylo jiné kafe :> ale tenhle web je super, rozhodně velká chvála.
Uživatelský avatar
Karelz.89
 
Příspěvky: 261
Registrován: 03.12.2008 11:11
Bydliště: Praha

Re: mrtvolnost

Nový příspěvekod learn_more » 24.08.2013 22:38

Karelz.89 píše:řekni mamce o kapesný a kup nový stroj, nevim co ti na to mám říct


Haha, těším se na reakci na tohle :D

Karle, tobě ta hra příjde dobrá, protože si nezažil jaká byla když byla v největším rozkvětu. To skutečně není tři nebo čtyři roky zpět.
Obrázek
Uživatelský avatar
learn_more
Prekladatel
Prekladatel
 
Příspěvky: 1421
Registrován: 03.03.2008 15:53
Bydliště: Hledám

Re: mrtvolnost

Nový příspěvekod Karelz.89 » 25.08.2013 07:04

learn_more, to máš asi pravdu, ale chtěl jsem jenom říct, že není třeba to hned vzdávat a tu hru teď tak soudit a furt jí hrát a překousnout to, jaká je teď .. už tak potkám hráče jenom výjimečně. A to, aby byl čech bych už chtěl moc :roll
Uživatelský avatar
Karelz.89
 
Příspěvky: 261
Registrován: 03.12.2008 11:11
Bydliště: Praha

Re: mrtvolnost

Nový příspěvekod Baron Integ » 25.08.2013 08:30

Karelz.89 píše:Barone, píšu hrozný nesmysly, podle tebe, ale podle mě to nesmysl není, co s tím budeme dělat?
4fps, to tě lituju, řekni mamce o kapesný a kup nový stroj, nevim co ti na to mám říct ... já mám slabší notebook ale rs mi jede v pohodě ted, i předtím a to náročnější hry nerozjedu ani na minimum - Pointa, než začneš reagovat.
hainah jsem nezažil no, asi to bylo jiné kafe :> ale tenhle web je super, rozhodně velká chvála.

Ty jsi normalni dement. O necem nevis vubec nic, o zbytku trochu a budes si tu vyskakovat na hrace jako je Bub. Urazku na sebe jako bych nevidel, ackoli doufam ze nekde skoncis s curakem v prdeli ty sasku.

Jinak komunita byla pred tema 4-5 rokama podle me to nejlepsi obdobi - nikdy jsem zrovna nemusel tenhle oldschool RS co ted jagex vydal, at si rika kdo chce co.. bylo sice fakt prijemny se do toho podivat ale bez "rare rares" a takovych hernich veci uz to neni ono...

edit: a podle me ted RS vypada jak nejakej Metin a to je podle me skoda
Obrázek
Uživatelský avatar
Baron Integ
Pomocník fóra
Pomocník fóra
 
Příspěvky: 1722
Registrován: 25.01.2008 20:34
Bydliště: Žďár nad Sázavou/brno intr

Re: mrtvolnost

Nový příspěvekod Radanek » 25.08.2013 08:42

Karelz.89 píše:learn_more, to máš asi pravdu, ale chtěl jsem jenom říct, že není třeba to hned vzdávat a tu hru teď tak soudit a furt jí hrát a překousnout to, jaká je teď .. už tak potkám hráče jenom výjimečně. A to, aby byl čech bych už chtěl moc :roll


Proč hrát hru jenom pro to, abych ji hrál? Pokud mě nebaví, nevidím v ní nic co mě zaujme tak si najdu novou hru a tuhle prostě odšoupnu do propadliště dějin, ne?

A k tomu Baronovu pc... Taky si nemyslím, že bych měl nějakou plečku, RS jsem po většinu času hrál na takovém stroji, že by ses ho nejspíš nedotkl ani pětimetrovým klackem a neměl jsem s hrou nikdy žádnej problém. Dneska mi hra nejede ani na těch 4 FPS co Baronovi. Takže ne, nerozjedeš to na každým počítači. Už dávno ne.
A s hláškou "řekni si mamince o kapesné" jdi fakt do háje. Ne každej má v dnešní době možnost si pořídit notebook za víc jak 20 tisíc.
Obrázek
ObrázekTrue story
BLOGSCAPE
Master of Spam s náskokem přesně 1000 příspěvků :D (Bezdo neposer to)
Spoiler: show
Obrázek
Uživatelský avatar
Radanek
RSko Admin
RSko Admin
 
Příspěvky: 3967
Registrován: 02.01.2008 10:00
RS nickname: Radanek

Re: mrtvolnost

Nový příspěvekod learn_more » 25.08.2013 13:23

A ne každej je na tom tak mizerně aby musel chodit za rodičema.
Obrázek
Uživatelský avatar
learn_more
Prekladatel
Prekladatel
 
Příspěvky: 1421
Registrován: 03.03.2008 15:53
Bydliště: Hledám

Re: mrtvolnost

Nový příspěvekod The Bub » 25.08.2013 18:20

Karelz, ten nějakej Bub hrál ještě 2003 RS. To zaprve. Zadruhé bych ti doporučil nebýt k0kot, nebudeš muset tolik unavovat prsty při psaní těch hejterských comebacků.

Baron Integ píše:Ty jsi normalni dement. O necem nevis vubec nic, o zbytku trochu a budes si tu vyskakovat na hrace jako je Bub.

Obrázek
!̸̶͚͖͖̩̻̩̗͍̮̙̈͊͛̈͒̍̐ͣͩ̋ͨ̓̊̌̈̊́̚͝͠ͅ ̷̧̢̛͖̤̟̺̫̗͚̗͖ͪ̏̔̔̒́ͥ̓ͫ̀ͤ̇ͥ͝ ̡̊͛̇ ͫ̉ͦ̊̀̔ͧ!̸̶͚͖͖̩̻̩̗͍̮̙̈͊͛̈͒̍̐ͣͩ̋ͨ̓̊̌̈̊́̚͝͠ͅ ̷̧̢̛͖̤̟̺̫̗͚̗͖ͪ̏̔̔̒́ͥ̓ͫ̀ͤ̇ͥ͝ ̡̊͛̇ ͫ̉ͦ̊̀̔ͧ!̸̶͚͖͖̩̻̩̗͍̮̙̈͊͛̈͒̍̐ͣͩ̋ͨ̓̊̌̈̊́̚͝͠ͅ ̷̧̢̛͖̤̟̺̫̗͚̗͖ͪ̏̔̔̒́ͥ̓ͫ̀ͤ̇ͥ͝ ̡̊͛̇ ͫ̉ͦ̊̀̔ͧ!̸̶͚͖͖̩̻̩̗͍̮̙̈͊͛̈͒̍̐ͣͩ̋ͨ̓̊̌̈̊́̚͝͠ͅ ̷̧̢̛͖̤̟̺̫̗͚̗͖ͪ̏̔̔̒́ͥ̓ͫ̀ͤ̇ͥ͝ ̡̊͛̇
Uživatelský avatar
The Bub
 
Příspěvky: 369
Registrován: 02.01.2008 07:19

Re: mrtvolnost

Nový příspěvekod Nervic0 » 25.08.2013 21:03

Radanek píše:A k tomu Baronovu pc... Taky si nemyslím, že bych měl nějakou plečku, RS jsem po většinu času hrál na takovém stroji, že by ses ho nejspíš nedotkl ani pětimetrovým klackem a neměl jsem s hrou nikdy žádnej problém. Dneska mi hra nejede ani na těch 4 FPS co Baronovi. Takže ne, nerozjedeš to na každým počítači. Už dávno ne.
A s hláškou "řekni si mamince o kapesné" jdi fakt do háje. Ne každej má v dnešní době možnost si pořídit notebook za víc jak 20 tisíc.

Teď mi to běží tuším tak podobně jako když jsem začínal v 2006, akorát přístroj mám o trochu lepší. Dřív mi to nevadilo, teď sjem skončil, do háje šla hlavně komunita a ten pocit ze hry. Ale na rs pořád není potřeba nic moc počítač, teď mám za šest, u koho se to neotočí, ať hodí kamenem...

Se tu tak ukázalo, kolik lidí sem ještě přijde...
Ftp
Nervic0
 
Příspěvky: 415
Registrován: 09.01.2008 20:57
RS nickname: Nervic0

Re: mrtvolnost

Nový příspěvekod Karelz.89 » 25.08.2013 22:20

To se dalo čekat, parta lidí, co se tu zná nikdy nepřijmou názory nováčků.
Fakt mi je nějakej bub nebo baron u prdele, proč mi tedy furt cpete toho buba? Že hrál tu hru dávno před tím, než já tu hru vůbec znal? PROBOHA to se omlouvám, zažalujte mě ...
Polibte si prdel, když se takhle chováte k "novým" příchozím :roll ...
Uživatelský avatar
Karelz.89
 
Příspěvky: 261
Registrován: 03.12.2008 11:11
Bydliště: Praha

PředchozíDalší

Zpět na Návštěvní kniha

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

RuneScape ® is a trademark of Jagex © 2000-2011 Jagex Ltd.

Powered by phpBB © 2010/2011 phpBB Group
Style/Design by GraphicSite.cz pro RSko.cz

Počítadlo