Novinky

Sdělení vedení webu: Czecho-Slovak Forces přebírají vedení webu ... čtěte Více informací

Sdělení Event teamu:
Dejte nám vědět, jakou akci byste rádi viděli u nás na webu ZDE. Pomozte nám také s dotazníkem, klikněte ZDE.

Sdělení personálu fora:
Pomozte nám zjistit, co nám na RSko ještě chybí ... Více informací

Rsko ted

Obecná diskuze o Runescape, dotazy/odpovědi atd.

Rsko ted

Nový příspěvekod SiRonnie » 26.01.2014 02:51

Zdravím,
nevím, zda-li si na takoveho smrada jako ja este vzpominate, ale budiz.
Chtěl bych se zeptat na pár věcí. Premylsim, ze budu obcas klikat rsko, abych se u skoly nezblaznil. Takze k dotazum.

Jak moc se hra zjednodusila? Hlavne co se tyce trenovani summoningu (ziskavani chamu atd.), ze bych dokoncil 99untrim summ kterej jsem pred 5ti lety zacal.
Pak bych se chtel zeptat na hodnotu penez v dnesni dobe. Treba clovek co ma 1Mld co muze ocekavat, kdyz hral cca pred 3mi lety.
A dneska funguje PK v rsku? Jsou barrows pure v dnesni dobe vubec k necemu? :D
A merchanting je na tom momentalne jak?

Predem dekuji za odpovedi

SiRonnie
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
SiRonnie
 
Příspěvky: 235
Registrován: 02.01.2008 10:15

Re: Rsko ted

Nový příspěvekod Radanek » 26.01.2014 13:53

první otázka: hra je zjednodušená, a to tak, že krevsky.
Hodnota peněz - řekl bych skoro to samý jako před 3mi lety... No i když... na nejlepší armory ti nestačí 100M jako kdysi, ale jeden z nejlepších mage gearů je za nějaký 2 mld cca? :D
Barrows se změnili, na pk moc lidí nechodí. Většinou se pkuje u warbands (tam mě dostali nejvíckrát)
Merchanting jde dělat, stejně jako před 3mi lety flipováním.. Dlouhodobější investice jsou podle mě taky možnost. Ale vzhledem k tomu, že se dá vydělat s klidem 5m+/hod. na běžných slayer monsters (Rorarius v Ascension dungeonu, viz. wikia) tak je podle mě moneymaking druhořadý problém :)
Obrázek
ObrázekTrue story
BLOGSCAPE
Master of Spam s náskokem přesně 1000 příspěvků :D (Bezdo neposer to)
Spoiler: show
Obrázek
Uživatelský avatar
Radanek
RSko Admin
RSko Admin
 
Příspěvky: 3967
Registrován: 02.01.2008 10:00
RS nickname: Radanek

Re: Rsko ted

Nový příspěvekod SiRonnie » 28.01.2014 04:57

Ok díky!

Ale este otazka, na ten summoning, jak se dela ted? Pokud mozno, abych dostaval co nejmene cmb xp :D Je nejaka lepsi alternativa nez wtf? + ta summoning hra? Dalsi !nove! zpusoby jak efektivne ziskat summ xp za posledni 3roky?

Jakej je ted takovej standartni armor a zbrane co muzu mit?
Standartni.. tomu se rozumi kdyz byla doba, kdyz gss a barrows byly nejlepsi, tak takova ta zlata cesta byl whip a barrows. Jak je to ted?
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
SiRonnie
 
Příspěvky: 235
Registrován: 02.01.2008 10:15

Re: Rsko ted

Nový příspěvekod jakube33 » 28.01.2014 14:11

Nejrychlejsi je v dungu si koupit charming impa ktery ti sbira charmy a jit barragovat daggy. Pro tebe asi moc narocne takze asi na wf a ted se davaji rngem takze ti postaci arma+ royalka, nebo od nekoho pujcit zarytku
Uživatelský avatar
jakube33
 
Příspěvky: 1395
Registrován: 31.08.2009 11:01
RS nickname: Jakube33


Zpět na Návštěvní kniha

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků

RuneScape ® is a trademark of Jagex © 2000-2011 Jagex Ltd.

Powered by phpBB © 2010/2011 phpBB Group
Style/Design by GraphicSite.cz pro RSko.cz

Počítadlo