Novinky

Sdělení vedení webu: Czecho-Slovak Forces přebírají vedení webu ... čtěte Více informací

Sdělení Event teamu:
Dejte nám vědět, jakou akci byste rádi viděli u nás na webu ZDE. Pomozte nám také s dotazníkem, klikněte ZDE.

Sdělení personálu fora:
Pomozte nám zjistit, co nám na RSko ještě chybí ... Více informací

Klany

Obecná diskuze o Runescape, dotazy/odpovědi atd.

Preco niesom a nechcem byt v ziadnom klane?

Som clenom klanu, bavia ma akcie a paci sa mi klanova atmosfera
34
29%
Niesom clenom, pretoze nesplnam podmienky, ale chystam sa..
6
5%
Niesom clenom, pretoze nemam na klan cas
31
26%
Niesom clenom, pretoze ma nebavia klanove aktivity
13
11%
Niesom clenom, pretoze mi vadia klanove povinnosti
30
25%
Niesom clenom, pretoze som v klane este nebol a neviem o tom nic
5
4%
 
Celkem hlasů : 119

Re: Klany

Nový příspěvekod Baron Integ » 06.03.2010 18:05

Darth Shakal píše:Jediný obstojný klan byl Hit pl0x :D :D

bM: Joo, na ten jsem zapomněl ×D


tam jsem byl taky, to je jeden z xxxx klanu založený jaxem, a mace tam dal foto sveho fajneho hrudniku:D
Obrázek
Uživatelský avatar
Baron Integ
Pomocník fóra
Pomocník fóra
 
Příspěvky: 1722
Registrován: 25.01.2008 20:34
Bydliště: Žďár nad Sázavou/brno intr

Re: Klany

Nový příspěvekod Prase222 » 06.03.2010 18:11

Nějak nemám potřebuje,někam jít. Pro klany nemám nějaký moc nedšení,když už něco,seberu pár lidí ze skájpu :)
Obrázek

Obnova velké Cz/Sk komunity --> http://csforces.eu/
Přidej se ;)
Uživatelský avatar
Prase222
 
Příspěvky: 1213
Registrován: 06.04.2008 11:45
Bydliště: Skill areas
RS nickname: Prase222

Re: Klany

Nový příspěvekod 21 Merchant » 06.03.2010 20:00

Byl jsem v HARS,ale to se rozpadlo kvuli cheatingu atd,pak jsem se pripojil k NK (stejni leaders jako v HArs.Tam jsem do tetka.Podle me supr spolecnost,ikdyz kazdej to bere jinak,jedna vec se nekomu nelibi a hned jsou vsichni z klanu kreteni-tuhle logiku dnesnich hracu nejak nechapu no.ale budiz.Klan mi toho moc dal a minimum vzal (par lostnutych runek na pvp :D).Parkrat sem premyslel o CSF ale nejak...nvm nvm.NK power
Obrázek
Uživatelský avatar
21 Merchant
 
Příspěvky: 81
Registrován: 02.01.2008 07:51

Re: Klany

Nový příspěvekod Polis113 » 06.03.2010 20:25

Aj keď momentálne nie som v žiadnom klane, lebo už nehrám, počas obdobia, keď som hral(aj keď iba kvôli klanom) som bol v niekoľkých. Keby nebolo klanov, dávno som preč, lebo hra je pre mňa dobrá v teame ľudí a nie keď ju hrám sám.

Začal som v MiniChd, potom do CSF(3+rokov) a medzinárdoného klanu TRWF(2,5 roka, top 10 vo svete, 1. v Európe). (+ pár country klanov)

Kým v národných klanoch spoznáte ľudí z rovnakej krajiny(aj osobne) v medzinárodných sa zlepšíte v komunikačnej angličtine a to dosť výrazne. Hra pre, čo najrýchlejšie skillovanie a zarábanie vám nič nedá, čas strávený s príjemnou partou ľudí aspoň niečo.
Obrázek
Uživatelský avatar
Polis113
 
Příspěvky: 33
Registrován: 09.02.2008 18:33
RS nickname: Polis113

Re: Klany

Nový příspěvekod Radanek » 07.03.2010 07:40

sultan474 píše:

Pokial viem a niekto sa pozeal na tvoj lo po prihlaske si bol raz na fore po podani prihlasky a za dobu 14 dni applicanta si tam nebol ani raz co sveci o niecom .... :D



Jo, nebyl jsem nikde, protože když byly warky, já jsem zrovna nebyl na pc. Na některý jsem byl přihlášenej, no nevyšlo mi to. To je přesně to, o čem jsem psal. Nemám prostě čas vždycky když to klan potřebuje
Obrázek
ObrázekTrue story
BLOGSCAPE
Master of Spam s náskokem přesně 1000 příspěvků :D (Bezdo neposer to)
Spoiler: show
Obrázek
Uživatelský avatar
Radanek
RSko Admin
RSko Admin
 
Příspěvky: 3967
Registrován: 02.01.2008 10:00
RS nickname: Radanek

Re: Klany

Nový příspěvekod Davefin » 07.03.2010 08:29

Býval jsem v Lords of RS(lors), bylo to ještě za mejch začátků někdy v roce 2005.
Pamatuju si jak jsem šel poprvé do starýho wildu s klanem a v runitu - bylo to skoro to jediný co jsem měl - jsem šel s nima až k members gate, kde nás přepadl jinej klan, ostatní fightili, po mě mměkno házel Firebolty a nějakej náš leader toho smrada odstřeloval zatimco jsem sprintoval přes celej wild do bezpečí... a na IRC se tomu lidi smáli ještě tejden po tom - to ještě na SwiftIRC někdo chodil...

Byla to super komunita, něco jako tady, offtopic, blbosti, pamatuju si od někoho obrázek Evoluce lesser demonů a pak někdo psal úžasný povídky Bitva o Asgarnii. Byly to asi nejlepší časy mýho hraní, ale pak jsem si dal na chvíli pauzu a kop...

Dneska už se do klanu nepřidávám protože hraju RS dost s přestávkama a vim že bych nezvládl chodit na všechny warky atd...
Obrázek <- za Edegara
Uživatelský avatar
Davefin
 
Příspěvky: 422
Registrován: 31.08.2008 17:38
Bydliště: Co?

Re: Klany

Nový příspěvekod Silva651 » 07.03.2010 12:58

Nejsem v clanu , protože mě combat nebaví, kdyby byl nějaký skilerský klan, na nějaké skilerské akce, nebo minihry tak bych do něj šel , ale do combatového clanu nechcu nějak mě to nezaujalo ten combat.

Už na začátku mého hraní , když byl wild tak mě to taky nebavilo, a když ho potom zrušil tak šichni nadávali že je pryč, mě to bylo jedno , protože nějaké zabíjení mě vůbec nezajímalo.

Takže do combatu na minihry a hromadné skily bych šel do combat clanu v žádném případě.

to je můj názro.. :)
10.5.2011 - END
Uživatelský avatar
Silva651
 
Příspěvky: 964
Registrován: 02.01.2008 15:12
RS nickname: Silva651

Re: Klany

Nový příspěvekod Mishak1801 » 07.03.2010 15:04

Ja byl hned v nekolika clanech, ale nikdy me warky nebavily, tak si ani nepamatuju jejic jmena. :D
Dneska jsem v clanech typu stealing creation, pest control, gop,... a vyuzivam toho jen kdyz potrebuju neco na teto minihre ziskat. Aktivni nejsem nikde.
Mishak1801
 
Příspěvky: 69
Registrován: 30.01.2008 14:30

Re: Klany

Nový příspěvekod Elyon.166 » 11.03.2010 21:15

jedinej clan ve kterym sem byl rád byl Skill4Fun ale ten se bohužel rozpad po tom co Matio dostal ban :D
no a teď nejsem v žádnym clanu a nemůžu si stěžovat :D když chci na mh, du solo a nebo se mrknu na ofiko forum, sem nezávisjel, dělám co mě baví a nemusim každej víkend strávit dvě hodiny ve free mlácenim rune scimkou do ňákejch týpku který vidim poprvý v životě......
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Elyon.166
 
Příspěvky: 157
Registrován: 04.01.2008 20:06

Re: Klany

Nový příspěvekod zippygenius » 14.03.2010 11:04

kdyz sem zacinal hrta ... zalozil sem clan mozna nekteri jeste pamatuji "dark shade " po roce jsem ho zrusil protoze jsem v lete moc nehral a stale dotazy kdy bude nejaka warka nebo tak me nebavily .... rs hraju jako odreagovani a nechcu mit povinnosti vuči klanu ...
zippygenius
 
Příspěvky: 108
Registrován: 02.01.2008 08:20

PředchozíDalší

Zpět na Návštěvní kniha

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 návštevníků

RuneScape ® is a trademark of Jagex © 2000-2011 Jagex Ltd.

Powered by phpBB © 2010/2011 phpBB Group
Style/Design by GraphicSite.cz pro RSko.cz

Počítadlo