Novinky

Sdělení vedení webu: Czecho-Slovak Forces přebírají vedení webu ... čtěte Více informací

Sdělení Event teamu:
Dejte nám vědět, jakou akci byste rádi viděli u nás na webu ZDE. Pomozte nám také s dotazníkem, klikněte ZDE.

Sdělení personálu fora:
Pomozte nám zjistit, co nám na RSko ještě chybí ... Více informací

Farming

Diskuze ke skillům, jak nejlépé a kde trénovat.

Re: Farming

Nový příspěvekod R4d_DraGoN » 02.01.2008 11:54

osobně tenhle skill moc rád nemam, je to pomalý, nudný a nezáživný skill. Mam asi 6000 seedů všeho druhu a nechce se mi je sázet :lol:
Ještě, že existujou ginové a jejich lampy, jinak bych měl farming hoooodně nízkej... :D
R4d_DraGoN
 

Re: Farming

Nový příspěvekod hroshi » 02.01.2008 16:19

mne sa celkem lubi je taky pohodovy, dostal sem sa na 46lvl co je celkem slusne, teraz nevivijam ale mam zasobu seeds, nakupovani seeds neuznavam max tak pre zisk(herbs), ale ne ze nakupim 100 maple seeds sa asdim zrubem a dokola aj ked vim ze na 99 lvl sa inac dostat neda
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
hroshi
 
Příspěvky: 61
Registrován: 02.01.2008 15:50
Bydliště: na slovensku

Re: Farming

Nový příspěvekod Falador Lady » 02.01.2008 18:46

hehe já trénuju nasadím jeden herb...nechám ho tam 3 dny příjdu zjistím že zhebl vykopu ho...počkám 2 dny nasadím 2 herby jeden sklidím nasadím nový druhý zhebl-vykopu ho....5 dní počkám pak szjistím že tamten onen herb zhebnul vykopu ho počkám 3 dny atak dále atak dále......
Obrázek<<klikněte prosím, rychlej to pak poroste :D
Uživatelský avatar
Falador Lady
 
Příspěvky: 613
Registrován: 02.01.2008 08:04
Bydliště: Nejkrásnější město na světě... Brno
RS nickname: Elisix, Falador Lady

Re: Farming

Nový příspěvekod R4d_DraGoN » 02.01.2008 19:35

hehe já trénuju nasadím jeden herb...nechám ho tam 3 dny příjdu zjistím že zhebl vykopu ho...počkám 2 dny nasadím 2 herby jeden sklidím nasadím nový druhý zhebl-vykopu ho....5 dní počkám pak szjistím že tamten onen herb zhebnul vykopu ho počkám 3 dny atak dále atak dále......

:lol: Tak to jsi můj člověk... Já jsem na tom ještě o něco hůř :lol:
Akorát mi teda tolik ty herby nechcípaj, zato když zasadim třeba kukuřici, tak jí rovnou můžu odepsat :ugeek:
R4d_DraGoN
 

Re: Farming

Nový příspěvekod Misulko4848 » 03.01.2008 09:56

Ja mam voci tomuto skillu respekt. Elektrik ho mal 99 a to uz je nieco. Vzdy ked si spomeniem na Farming tak to vo mne vyvola spomienky na Elektrika.
Obrázek
Misulko4848
 
Příspěvky: 363
Registrován: 02.01.2008 08:58
RS nickname: Darth Sun

Re: Farming

Nový příspěvekod Jananas3 » 03.01.2008 13:38

Farme je dobrý skill. Nemusíte ho trénovať tak ako napr. Fishing nemusíte pri tom stáť a čakať či to vyrastie. Môžete ísť trénovať iný skill aalebo zarábať :mrgreen:
Obrázek
Uživatelský avatar
Jananas3
 
Příspěvky: 26
Registrován: 01.01.2008 11:52

Re: Farming

Nový příspěvekod Technologics » 06.01.2008 09:56

ked skombinujete miscellaniu a farming, tak ste na dobrej ceste k vysokemu levelu. mam v zasobe vela seedov odtial, lenze sa mi nechce to sadit :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Technologics
Star of Cune
Star of Cune
 
Příspěvky: 951
Registrován: 01.01.2008 18:23
Bydliště: Bydliště:

Re: Farming

Nový příspěvekod R4d_DraGoN » 06.01.2008 15:49

Technologics píše:ked skombinujete miscellaniu a farming, tak ste na dobrej ceste k vysokemu levelu. mam v zasobe vela seedov odtial, lenze sa mi nechce to sadit :D

100x lepčejší kombinace farmingu než s Miscelanií je kombinace s thievingem, konkrétně s okrádáním master farmerů :ugeek:
R4d_DraGoN
 

Re: Farming

Nový příspěvekod Luisaaak » 06.01.2008 18:10

Farming mě z members skillů baví asi nejvíc... Nejlepší je pěstovat stromy, kytky a herby... A dá se to zkombinovat s Herblore a Fletchingem... Baví mě :lol:
Luisaaak
 

Re: Farming

Nový příspěvekod King Chicco » 06.01.2008 21:40

no ked davate Supercompost tak to vychadza all dost dobre :)
este k tomu amulet of nature na ten najdrahsi seed a uz to ide :)
King Chicco
 

PředchozíDalší

Zpět na Skilly

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 návštevníků

RuneScape ® is a trademark of Jagex © 2000-2011 Jagex Ltd.

Powered by phpBB © 2010/2011 phpBB Group
Style/Design by GraphicSite.cz pro RSko.cz

Počítadlo