Novinky

Sdělení vedení webu: Czecho-Slovak Forces přebírají vedení webu ... čtěte Více informací

Sdělení Event teamu:
Dejte nám vědět, jakou akci byste rádi viděli u nás na webu ZDE. Pomozte nám také s dotazníkem, klikněte ZDE.

Sdělení personálu fora:
Pomozte nám zjistit, co nám na RSko ještě chybí ... Více informací

QUEST ... Summers end ... UPDATE

Uvízli jste v nějakém questu? Pak je tato sekce pro vás.

QUEST ... Summers end ... UPDATE

Nový příspěvekod ing.mb » 18.01.2012 20:52

Doplnte vas navod questu Summers end o toto :

Room 1: (5 korene a 3 ohniska)
... k tomu bodu v navode dopis: narubte a poukladajte 5 korenov na ohnisko, toto zapalte a kliknite (one-click) varrock teleport, doplnte food a naspat na ostavajuce dva (opat 5 korenov na ohnisko, zapalit a one-klick teleport, food a spat na posledne ohnisko)

PS: staci si nechat i inv 5 volnych miest na korene a tento proces 3x zopakovat - nesmie sa vsak teleportovat pred zapalenim ohniska ... predtym sa museli zapalit vsetky ohniska, lebo drevo zmizlo ...

Room 3:
... k tomu bodu v navode dopis: staci chodit, nemusite tu behat ...

Extra odmena: dopis po ukonceni questu ... mala prechadzka pre exp (no neprejdi sa ...):
After the quest, wearing Jennica's ring now allows you into five new portals that offer one-time experience:

1, Castle Ruins in the High Wilderness (Level 47), far east of the Demonic Ruins: 7,500 Smithing XP
2, Rogue's Castle: 15,000 Thieving XP (requires 60 Thieving).
The portal is three squares east of the broom leaning on the wall ( http://i277.photobucket.com/albums/kk56 ... 120116.png ), outside castle in the backyard. While in the spirit realm, close both jail doors inside the Rogues Castle. Return to the regular world and tell the rogue in the cell that you are helping him escape. Afterwards you can find him south of Varrock's archery shop where he will buy unenchanted jewellery for the low alch value of the item.
3, Chaos Temple in the Level 12 Wilderness, south of the Graveyard of Shadows: 7,500 Prayer XP. Includes a spirit person that will tell you about the God Wars and how Guthix interfered - you need an amulet of ghostspeak to talk to him.
4, Dark Warriors' Fortress in the Level 15 Wilderness, west of the Wilderness volcano: 15,000 Defence XP (requires 80 Defence). Invisible portal is in the centre of the courtyard. Includes level 129 tormented wraith that can be attacked if you are wearing a full set of black armour. See our database entry on the tormented wraith for more information.
http://i277.photobucket.com/albums/kk56 ... 120120.png
5, Eastern Ruins, north of the Graveyard of Shadows: 7,500 Farming XP.

... k bodu 2:(Rogue's Castle)... tam sa nenachadza ani metla, ani kostra (uvadzane na vsetkych forach v navodoch), tak prilepte k navodu tuto fotku aby sa dalo identifikovat miesto hladaneho portalu : treba sa postavit presne na to miesto ako na obrazku a pouzit jennicas prsten

Obrázek


PS: este som zabudol napisat, ze v 2 a v 4 - portal je neviditelny
(v 4 sa staci postavit do stredu dvorca a pouzit prsten, tu vas mozu otravovat "zbrojnosi", tak to vykillujte a potom pouzite prsten)
Obrázek
Naposledy upravil ing.mb dne 21.01.2012 22:03, celkově upraveno 1
Uživatelský avatar
ing.mb
 
Příspěvky: 53
Registrován: 12.05.2010 15:42
Bydliště: Michalovce

Re: QUEST ... Summers end ... UPDATE

Nový příspěvekod Kwaichi » 18.01.2012 23:24

Díki za tip Ing, hneď som išiel vyskúšať a exp potešili. A aj som si trochu pobehal po wilde (pengs už v wilde neboli asi 3 týždne tak mi to aj chýbalo :p)
V Rogues Den to už vyzerá trochu inak :p ale našiel som to
Obrázek
Robil som aj tú časť s vyslobodzovaním väzňa. Bolo to trochu náročné, neviem či je to bug, ale celý čas som mal po prechode medzi svetmi bielu obrazovku, takže to bolo všetko kliky na slepo. Dostal som to do pôvodného stavu len relogom alebo home tele do Lumbu.

Pre toho, kto by zháňal ring, je hneď na sever od Varrocku, ako sa začína Summoners end quest myslím "search rubble".
Obrázek

PS: ospravedlňujem sa, že to nie je na HD... ale neviem prečo, no na Rsku mi nejde zapnúť DirectX ... :/
Obrázek
Obrázek

Obrázek
Obrázek[Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Kwaichi
 
Příspěvky: 410
Registrován: 01.07.2011 05:44

Re: QUEST ... Summers end ... UPDATE

Nový příspěvekod ing.mb » 19.01.2012 00:11

som rad, ze si spokojny ( platbu mozes previest do 7 dni ) a pekne si to vyfotil

... no podla pic stojis asi krok viac na vychod, ale to je asi v podstate jedno, ak ti prsten nasiel portal ... bugg mohol naskocit nakolko je to nova vec a zrejma by trebalo toto napisat aj na oficialne rs forum ....

(ak to porovnam s mojim obrazkom, zelene som vyznacil pravdepodobne moznosti detekcie portalu - treba odskusat)
Obrázek

... ja som navyse dorabal tento (pred rokom zacaty) quest a presne tam, kde si nafotil ten prsten, tam som nasiel postavat aj "summona", takze gj.
Uživatelský avatar
ing.mb
 
Příspěvky: 53
Registrován: 12.05.2010 15:42
Bydliště: Michalovce


Zpět na Questy a Minihry

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

RuneScape ® is a trademark of Jagex © 2000-2011 Jagex Ltd.

Powered by phpBB © 2010/2011 phpBB Group
Style/Design by GraphicSite.cz pro RSko.cz

Počítadlo