Novinky

Sdělení vedení webu: Czecho-Slovak Forces přebírají vedení webu ... čtěte Více informací

Sdělení Event teamu:
Dejte nám vědět, jakou akci byste rádi viděli u nás na webu ZDE. Pomozte nám také s dotazníkem, klikněte ZDE.

Sdělení personálu fora:
Pomozte nám zjistit, co nám na RSko ještě chybí ... Více informací

Elisix kreslí

Vaše tvorba - vytvořili jste sig, nakreslili pěkný obrázek s RS tématem atd...

Re: Sixiini Draci - (některé sketche nevhodné pro nezletilé)

Nový příspěvekod Baron Integ » 25.05.2011 15:52

Falador Lady píše:tak a rozhodla jsem se nakreslit všechny skilly a ty vyobrazit pomocí mích přátel

takže tady je 1. Ladus4 lownel legendární stránky portsarim a mimo jiné jsem mu před dvěma lety obrázek slíbila no tak je tady,
Obrázek
je to taková hodinová piplačka, papír nebyl na stínování zrovna vhodný a v tužce byyl nějaký bordel takže se s ní pracovalo obtížně, (ten kohinor pěkně degraduje) no a co dál je to na A5 takře obličej nekomentujte neboť pokoušet seo nějaký detailnější realistický obličej na tomto formátu fakt né... no snad se líbí aspoŇ trošk ua aspoň někomu :)

http://www.copicmarker.cz//ciao.php
toto si kup, je to fajn, na to co kreslis vyborne. ja mam sketche, a nemuzu vynachvalit.. blby je ze jedna fixka prijde na kilo, nicmene naplne asi na 250? a vydrzi na zhruba 8naplneni
Obrázek
Uživatelský avatar
Baron Integ
Pomocník fóra
Pomocník fóra
 
Příspěvky: 1722
Registrován: 25.01.2008 20:34
Bydliště: Žďár nad Sázavou/brno intr

Re: Sixiini Draci - (některé sketche nevhodné pro nezletilé)

Nový příspěvekod Falador Lady » 25.05.2011 16:27

Copicy znám už jsem o nic mnoho slyšela znám psoustu lidí co je využívají, jenže je to fakt hrozně drahý a pro stínování je potřeba hromada odstínů, navíc si nejsem úplně jistá jestli je to ta správná technika pro mně....
Obrázek<<klikněte prosím, rychlej to pak poroste :D
Uživatelský avatar
Falador Lady
 
Příspěvky: 613
Registrován: 02.01.2008 08:04
Bydliště: Nejkrásnější město na světě... Brno
RS nickname: Elisix, Falador Lady

Re: Sixiini Draci - (některé sketche nevhodné pro nezletilé)

Nový příspěvekod montik2 » 26.05.2011 18:58

Nádhera, šla si na nákou umeleckou školu doufám :D
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
montik2
 
Příspěvky: 420
Registrován: 01.07.2009 08:08
Bydliště: Nádraží, modrá popelnice xD

Re: Sixiini Draci - (některé sketche nevhodné pro nezletilé)

Nový příspěvekod Falador Lady » 26.05.2011 20:44

montik2 píše:Nádhera, šla si na nákou umeleckou školu doufám :D

uměleckou ? hehe na základce se výtvarkáři yžívali v tom že mi dávali dvojky, ne su na obyč gymplu v životě jsem nechodila ani do výtvarky, alechtěla bych na architekturu, každopádně na to na sobě musím ještě zapracovat
Obrázek<<klikněte prosím, rychlej to pak poroste :D
Uživatelský avatar
Falador Lady
 
Příspěvky: 613
Registrován: 02.01.2008 08:04
Bydliště: Nejkrásnější město na světě... Brno
RS nickname: Elisix, Falador Lady

Re: Sixiini Draci - (některé sketche nevhodné pro nezletilé)

Nový příspěvekod jakube33 » 27.05.2011 04:20

Falador Lady píše:
montik2 píše:Nádhera, šla si na nákou umeleckou školu doufám :D

uměleckou ? hehe na základce se výtvarkáři yžívali v tom že mi dávali dvojky, ne su na obyč gymplu v životě jsem nechodila ani do výtvarky, alechtěla bych na architekturu, každopádně na to na sobě musím ještě zapracovat

No tak to ja bych na tve skole z vv propadal, protoze zrovna minule jsme meli malovat nakyho psa a ten muj, no nepoznala by jsi co to je.... :D a ucitelka mi dala za jedna a jsem v osmicce :D
Uživatelský avatar
jakube33
 
Příspěvky: 1395
Registrován: 31.08.2009 11:01
RS nickname: Jakube33

Re: Sixiini Draci - (některé sketche nevhodné pro nezletilé)

Nový příspěvekod assarin » 27.05.2011 05:09

nadherne, take pekne malby som ale uz raz videl, bolo to ked som si davnejsie pozeral tento topic xD
Ze světla tma, z tmy smutek, ze smutku nenávist.
Uživatelský avatar
assarin
 
Příspěvky: 256
Registrován: 23.05.2010 08:49
Bydliště: bývalé ČSSR
RS nickname: artas555

Re: Sixiini Draci - (některé sketche nevhodné pro nezletilé)

Nový příspěvekod Baron Integ » 27.05.2011 11:27

Falador Lady píše:Copicy znám už jsem o nic mnoho slyšela znám psoustu lidí co je využívají, jenže je to fakt hrozně drahý a pro stínování je potřeba hromada odstínů, navíc si nejsem úplně jistá jestli je to ta správná technika pro mně....

na stinovani je vzdy jeden odstin (ver mi, mam je) je to o tom ze jsou vlastne svetle, ale cim vickrat je prejedes tim jsou tmavsi.+bezbarvej odstin na vytvareni krasnych plynulych prechodu.
Architektura je fajn, jestli umis perfektne perspektivu, mas jednicky z TEK a Matiky tak gl:D
Co oblibenej architekt?
Obrázek
Uživatelský avatar
Baron Integ
Pomocník fóra
Pomocník fóra
 
Příspěvky: 1722
Registrován: 25.01.2008 20:34
Bydliště: Žďár nad Sázavou/brno intr

Re: Sixiini Draci - (některé sketche nevhodné pro nezletilé)

Nový příspěvekod Falador Lady » 27.05.2011 19:44

jakube33 píše:
Falador Lady píše:
montik2 píše:Nádhera, šla si na nákou umeleckou školu doufám :D

uměleckou ? hehe na základce se výtvarkáři yžívali v tom že mi dávali dvojky, ne su na obyč gymplu v životě jsem nechodila ani do výtvarky, alechtěla bych na architekturu, každopádně na to na sobě musím ještě zapracovat

No tak to ja bych na tve skole z vv propadal, protoze zrovna minule jsme meli malovat nakyho psa a ten muj, no nepoznala by jsi co to je.... :D a ucitelka mi dala za jedna a jsem v osmicce :D

no u nás to bylo spíš tím že mně učitelka neměla ráda :D

assarin píše:nadherne, take pekne malby som ale uz raz videl, bolo to ked som si davnejsie pozeral tento topic xD

jsem ráda že se líbí

Baron Integ píše:
Falador Lady píše:Copicy znám už jsem o nic mnoho slyšela znám psoustu lidí co je využívají, jenže je to fakt hrozně drahý a pro stínování je potřeba hromada odstínů, navíc si nejsem úplně jistá jestli je to ta správná technika pro mně....

na stinovani je vzdy jeden odstin (ver mi, mam je) je to o tom ze jsou vlastne svetle, ale cim vickrat je prejedes tim jsou tmavsi.+bezbarvej odstin na vytvareni krasnych plynulych prechodu.
Architektura je fajn, jestli umis perfektne perspektivu, mas jednicky z TEK a Matiky tak gl:D
Co oblibenej architekt?

no když někdy nebudu vědět d očeho dát prachy... teť je nemám :)
jo, fakt nevim kde skončim z mim přístupem :D
Oblíběnýho architekta nemám... dycky se mi líbí něco a něco zase vůbec, akorát mně občas zaujme nějakej projekt na kterej čirounáhodou narazím. Teť mě zaujal AZ tower co má stát v Brně, akorát teť nevím kdo to má na svědomí....
Obrázek<<klikněte prosím, rychlej to pak poroste :D
Uživatelský avatar
Falador Lady
 
Příspěvky: 613
Registrován: 02.01.2008 08:04
Bydliště: Nejkrásnější město na světě... Brno
RS nickname: Elisix, Falador Lady

Re: Sixiini Draci - (některé sketche nevhodné pro nezletilé)

Nový příspěvekod Baron Integ » 28.05.2011 05:56

Az tower může být sice hezká stavba někde v moderním městě, ale rozhodně ne v Brně, jestli jsi viděla fotky toho tak doufám víš jak to myslím :D

co říkáš na tohle?
http://www.youtube.com/watch?v=iY0Uuyf8Xhw

A na tohle?
http://mm.denik.cz/50/87/blob_kaplicky_ ... alerie.jpg
Obrázek
Uživatelský avatar
Baron Integ
Pomocník fóra
Pomocník fóra
 
Příspěvky: 1722
Registrován: 25.01.2008 20:34
Bydliště: Žďár nad Sázavou/brno intr

Re: Sixiini Draci - (některé sketche nevhodné pro nezletilé)

Nový příspěvekod Falador Lady » 28.05.2011 16:59

no právě že ten AZ tower chcou stavě v tý holandský části brna a myslím že konkrétně tam celkem zapadne.... a ono stejně v Brně je to takový že starší budovy pomalu bourají a místo toho staví pěkné nové moderní skvosty, to je dobře pozorovatelné třeba pod Petrovem no nevíím, ale jsem zvědavá jak to dopadne

kk odkazům, to první je zajímavý, akorát teda mi to přijde moc zbytečný a komplikovaný... tý energie co to musí sežrat a lituju případných chudáků projektantů protože postavit něco takovýho no neumím si to moc reálně představit navíc by mně zajímalo za jak by se někomu v tý budově udělalo blbě :D
no a to druhý mi přijde divný a dykcy přišlo to musí prostorově hrozně nepraktický a nepoužitelný při takovém tvaru, energeticky je to sice fajn, stavba něčeho takovýho to by sežralo šílených peněz
Obrázek<<klikněte prosím, rychlej to pak poroste :D
Uživatelský avatar
Falador Lady
 
Příspěvky: 613
Registrován: 02.01.2008 08:04
Bydliště: Nejkrásnější město na světě... Brno
RS nickname: Elisix, Falador Lady

PředchozíDalší

Zpět na Vaše tvorba

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

RuneScape ® is a trademark of Jagex © 2000-2011 Jagex Ltd.

Powered by phpBB © 2010/2011 phpBB Group
Style/Design by GraphicSite.cz pro RSko.cz

Počítadlo