Novinky

Sdělení vedení webu: Czecho-Slovak Forces přebírají vedení webu ... čtěte Více informací

Sdělení Event teamu:
Dejte nám vědět, jakou akci byste rádi viděli u nás na webu ZDE. Pomozte nám také s dotazníkem, klikněte ZDE.

Sdělení personálu fora:
Pomozte nám zjistit, co nám na RSko ještě chybí ... Více informací

[CSF] Národný Cz & Sk klan Czecho-Slovak Forces

Tato sekce umožňuje propagovat svůj klan. Máš klan? Přidej ho sem.

Re: Cz vs SK War - CSF 2.0

Nový příspěvekod Mistr Yu » 21.07.2011 20:24

Mám dotaz, pokud bych se v září rozhodl přistoupit do vašho klanu, musím opustit svůj stávající, nebo povolujete multiclanning ? Chci být totiž npsán v memberlistu RS Kings, ale zároveň být i v CSF :geek:
Uživatelský avatar
Mistr Yu
 
Příspěvky: 198
Registrován: 16.06.2010 14:42
Bydliště: World 138
RS nickname: Mistr Yu

Re: Cz vs SK War - CSF 2.0

Nový příspěvekod Michal 18 » 21.07.2011 20:56

Mistr Yu píše:Mám dotaz, pokud bych se v září rozhodl přistoupit do vašho klanu, musím opustit svůj stávající, nebo povolujete multiclanning ? Chci být totiž npsán v memberlistu RS Kings, ale zároveň být i v CSF :geek:


Mozes byt v country clane + v narodnom klane zaroven ;)
Obrázek
Rsko.cz Ex-Global MOD. . .
Uživatelský avatar
Michal 18
 
Příspěvky: 454
Registrován: 14.08.2008 09:04
Bydliště: Nitra
RS nickname: Majkll

Re: Cz vs SK War - CSF 2.0

Nový příspěvekod R e n d y » 21.07.2011 21:38

Mám tam dojít :D? kcete tam nejakeho lamaka co neumi pk ale je 126cmbt ;)
Uživatelský avatar
R e n d y
 
Příspěvky: 1234
Registrován: 16.02.2008 07:56
Bydliště: ČR Morava
RS nickname: [R.I.P]R e n d y

Re: Cz vs SK War - CSF 2.0

Nový příspěvekod mrnaks123 » 22.07.2011 08:23

Příjdu ale o ten clan zatím nemám zájem, beru to jako event od csf 2.0.
Malé combaty nebereta asi...
mrnaks123
 
Příspěvky: 9
Registrován: 11.05.2010 13:55

Re: Cz vs SK War - CSF 2.0

Nový příspěvekod Arya V I » 22.07.2011 08:36

A prozradíte ty velké změny, které nastanou? nechci někomu šláponut na kuří oko, ale jestli to je jen o tom zvednutí požadavku na cb a o tom, že krom wars budete mít i eventy tak nemam tušení, co vám na tomhle projektu trvalo 5 měsíců a ani proč jste zrušili klan a založili ho znova.

Nechci aby jste to brali jako nějakou provokaci, i když to tak možná zkraje vyzní. Spíš mě upřímně zajímá, v čem bude to nové CSF jiné, případně lepší. Co mě, jako potenciálního nového člena má přitáhnout.
Obrázek
Obrázek
Veškeré gramatické chyby v příspěvcích jsou dělány záměrně a jen zkouší čtenářův postřeh. Bezchybnou verzi si u mě můžete obědnat za poplatek 5 Kč
Obrázek
o.O
Uživatelský avatar
Arya V I
 
Příspěvky: 230
Registrován: 14.12.2010 17:33
Bydliště: Yanille
RS nickname: Arya V I

Re: Cz vs SK War - CSF 2.0

Nový příspěvekod Standa95 » 22.07.2011 09:14

co kdyz mam skillcape a chci si ji nechat?
Obrázek
Obrázek
Standa95
 
Příspěvky: 45
Registrován: 01.02.2009 09:15
RS nickname: Yary

Re: Cz vs SK War - CSF 2.0

Nový příspěvekod Grogy45 » 22.07.2011 14:55

Arya V I píše:A prozradíte ty velké změny, které nastanou? nechci někomu šláponut na kuří oko, ale jestli to je jen o tom zvednutí požadavku na cb a o tom, že krom wars budete mít i eventy tak nemam tušení, co vám na tomhle projektu trvalo 5 měsíců a ani proč jste zrušili klan a založili ho znova.

Nechci aby jste to brali jako nějakou provokaci, i když to tak možná zkraje vyzní. Spíš mě upřímně zajímá, v čem bude to nové CSF jiné, případně lepší. Co mě, jako potenciálního nového člena má přitáhnout.


Ano, souhlasím.
V čem jsou ty změny?
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Grogy45
RSko Admin
RSko Admin
 
Příspěvky: 2385
Registrován: 15.04.2008 14:02
RS nickname: Grogy45

Re: Cz vs SK War - CSF 2.0

Nový příspěvekod cervo112 » 22.07.2011 15:05

Grogy45 píše:
Arya V I píše:A prozradíte ty velké změny, které nastanou? nechci někomu šláponut na kuří oko, ale jestli to je jen o tom zvednutí požadavku na cb a o tom, že krom wars budete mít i eventy tak nemam tušení, co vám na tomhle projektu trvalo 5 měsíců a ani proč jste zrušili klan a založili ho znova.

Nechci aby jste to brali jako nějakou provokaci, i když to tak možná zkraje vyzní. Spíš mě upřímně zajímá, v čem bude to nové CSF jiné, případně lepší. Co mě, jako potenciálního nového člena má přitáhnout.


Ano, souhlasím.
V čem jsou ty změny?

pripájam sa , tiež by som sa rád dozvedel v čom budú tie zásadné zmeny okrem toho, že budú clan eventy... ;)
cervo112
 
Příspěvky: 25
Registrován: 12.12.2010 11:10

Re: Cz vs SK War - CSF 2.0

Nový příspěvekod Zamorak Cze » 22.07.2011 19:53

Zaprvý, koukejte na to spíš jako na upgrade, než na něco novýho :)

Zadruhý:
Co bude lepší? Efektivnější chod clanu, aktivnější fórum, více eventů jak fun, tak i soutěží o RS gp. Samozřejmě pk tripy, kde si taky můžete namastit kapsu. A nebudeme si nic nalhávat, atmosféra v CSF nebývala nic moc. Prostě chceme být lepší a profesionálnější ve všech ohledech. Chování, aktivitě, vedení a taky v kvalitě našeho warringu. Jak psal už Matonym, cílem je být v TOP5 gmt (nejlepších 5 clanů v našem časovém pásmu - pro ty co se v těchto termínech neorientujou) a pro to budeme muset být o dost lepší :)
Co tak dlouho trvalo? Ono není jednoduchý dohodnout se na mnoha zásadních změnách v chodu klanu - jaký budou podmínky, jak bude probíhat přijímání nových členů, jak se bude kontrolovat aktivita a chování členů, jak bude vypadat vedení... Navíc 5 měsíců to prakticky není. Pořádně se na tom dělá tak měsíc.

Spíš nám řekněte, co by do CSF přilákalo VÁS a trochu nám pomožte ;) (očekávám mlčení jako vždycky... :-P)



Teď jen doufám, že jsem toho nevyzradil moc, nebo mě Mato zabije. Kdyžtak sbohem lidičci. :D
I will look for you. I WILL find you. And i will kill you.
Obrázek


Hush little baby, don't say a word
and nevermind that noise your heard.
It's just the beasts under your bed,
in your closet, in your head.
Uživatelský avatar
Zamorak Cze
 
Příspěvky: 288
Registrován: 11.05.2010 11:24
Bydliště: Liberec
RS nickname: Zamorak Cze

Re: Cz vs SK War - CSF 2.0

Nový příspěvekod Arya V I » 22.07.2011 20:12

No co by se mi na csf líbilo ...

můžu to zkusit, když už jsem to rozdmychal. nejprve bych se pozastavil nad strukturou vedení csf. Pokud jste tohle už překopali tak to ignorujte, ale podle mě je to až příliš členitej systém. Imho by stačilo mít 1 nebo 2 vedoucí klanu, pár lidi v radě starších, pár organizátorů akcí a nějaký vojevůdce. co si pamatuju tak tam bylo asi tak 100 různejch hodností, a v tom aby se pak prase vyznalo. A ano, česky jsem to psal naschvál. Proč? Je to cz/sk národní klan. Docela by se mi líbilo kdyby byly hodnosti česky/slovensky

Pak ten problém s lidma. Tu bohužel nejde nic udělat, atmosféru v klanu nezměníte změnou jména nebo vytvořením nový verze. Ale co třeba vymyslet nějakej systém postihů pro prudiče? Na irc bude určitě nějakej mute, nebo se to dá řešit dočasným banem, stejně tak na cc. Na fóru by mohla bejt další funkce, která mě tak napadá - něco ve smyslu čističe. ani by nemuseli bejt ve vedení, nebo by mohli mít jen omezený pravomoce. A když pak někdo napíše něco provokačního tak by to mohli mazat rovnou.

pak by bylo super, kdyby akce typu mh nebo tak něco bylo čistě dobrovolný. nevim jak jste to zamejšleli, jestli to tam je psaný tak sry. A ani bych tam nedělal nejakou docházku. U jinejch klanů by mohl pak být problém že se nikdo nedostaví, ale národní klan by snad neměl trpět nedostatkem členů. Docházku bych na vašem místě řešil akorát na warkách.

A za poslední co mě teď napadá - zkrouhnul bych radikálně počet "spam" topiců. Sice je super když pak fórum vypadá pěkně aktivně, ale ke konci jsem ho ani nečetl, protože probírat se tou kupou hloupostí, to jednoduše omrzí.
Obrázek
Obrázek
Veškeré gramatické chyby v příspěvcích jsou dělány záměrně a jen zkouší čtenářův postřeh. Bezchybnou verzi si u mě můžete obědnat za poplatek 5 Kč
Obrázek
o.O
Uživatelský avatar
Arya V I
 
Příspěvky: 230
Registrován: 14.12.2010 17:33
Bydliště: Yanille
RS nickname: Arya V I

PředchozíDalší

Zpět na Propagace CZ/SK klanů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

RuneScape ® is a trademark of Jagex © 2000-2011 Jagex Ltd.

Powered by phpBB © 2010/2011 phpBB Group
Style/Design by GraphicSite.cz pro RSko.cz

Počítadlo