Novinky

Sdělení vedení webu: Czecho-Slovak Forces přebírají vedení webu ... čtěte Více informací

Sdělení Event teamu:
Dejte nám vědět, jakou akci byste rádi viděli u nás na webu ZDE. Pomozte nám také s dotazníkem, klikněte ZDE.

Sdělení personálu fora:
Pomozte nám zjistit, co nám na RSko ještě chybí ... Více informací

[CSF] Národný Cz & Sk klan Czecho-Slovak Forces

Tato sekce umožňuje propagovat svůj klan. Máš klan? Přidej ho sem.

Re: Veľká súťaž s CSF 2.0 na Facebooku - 4. strana

Nový příspěvekod Matonym » 05.08.2011 12:52

kolikoj píše:mam otazku: kdyz byla ta warka tak ste psali ze bude i corp, ale dlouho sem o nem nic neslysel, takze kdy bude? :D

21.8. ;)
Viac info ohľadom toho už čoskoro
Uživatelský avatar
Matonym
 
Příspěvky: 126
Registrován: 02.01.2008 16:30
RS nickname: Matonym

Re: Veľká súťaž s CSF 2.0 na Facebooku - 4. strana

Nový příspěvekod robin3a » 07.08.2011 09:55

doufam ze aspon neco vyhraju třeba aspoň 1-5 rune setů
robin3a
 
Příspěvky: 44
Registrován: 10.12.2010 19:39
Bydliště: Mělník
RS nickname: robin3a

Re: Veľká súťaž s CSF 2.0 na Facebooku - 4. strana

Nový příspěvekod Domorodec » 07.08.2011 18:19

ale kazdy kto sa zapji do tev vyhry na facebooku jak budete vediet ze sa zapojil? moze sa stat ze nejaky dotycny sa zapji a vy ani o tom vediet nebudete a premarni sancu na vyhru
Domorodec
 
Příspěvky: 9
Registrován: 03.06.2011 18:52
Bydliště: Velky Saris
RS nickname: hellroundxx

Re: Veľká súťaž s CSF 2.0 na Facebooku - 4. strana

Nový příspěvekod Matonym » 07.08.2011 18:48

Domorodec píše:ale kazdy kto sa zapji do tev vyhry na facebooku jak budete vediet ze sa zapojil? moze sa stat ze nejaky dotycny sa zapji a vy ani o tom vediet nebudete a premarni sancu na vyhru

Na zapojenie sa je potrebné stať sa fanúšikom CSF na Facebooku a prejaviť podporu napísaním frázy na našu nástenku. (Ja, RSNICKNAME podporujem CSF/Já, RSNICKNAME podporuji CSF)

Akonáhle si tvoj príspevok prečítame a nijak nebude porušovať pravidlá súťaže, dáme ti naň Like.
A tento Like znamená že si bol úspešne zaradený do súťaže.

Ak náhodou Like do 48 hodín nedostaneš, znamená to že niekde nastala chyba a je potrebné úkon zopakovať alebo kontaktovať zástupcov CSF.

Toto všetko je samozrejme obsiahnuté v pravidlách, stačí len pozornejšie čítať ;)
Uživatelský avatar
Matonym
 
Příspěvky: 126
Registrován: 02.01.2008 16:30
RS nickname: Matonym

Re: Veľká súťaž s CSF 2.0 na Facebooku - 4. strana

Nový příspěvekod Arya V I » 07.08.2011 21:54

Měl bych prosbu. Rád bych, aby mi csf nespamovalo mail. S tou vaší propagací, kdy jste se rozhodli podplácet lidi, aby na facebooku psali že jste skvělí nesouhlasim (velmi eufemicky řečeno) a abych to musel číst ještě v mailu... to mě akorát už rozčiluje.
Obrázek
Obrázek
Veškeré gramatické chyby v příspěvcích jsou dělány záměrně a jen zkouší čtenářův postřeh. Bezchybnou verzi si u mě můžete obědnat za poplatek 5 Kč
Obrázek
o.O
Uživatelský avatar
Arya V I
 
Příspěvky: 230
Registrován: 14.12.2010 17:33
Bydliště: Yanille
RS nickname: Arya V I

Re: Veľká súťaž s CSF 2.0 na Facebooku - 4. strana

Nový příspěvekod Matonym » 07.08.2011 23:31

Arya V I píše:Měl bych prosbu. Rád bych, aby mi csf nespamovalo mail. S tou vaší propagací, kdy jste se rozhodli podplácet lidi, aby na facebooku psali že jste skvělí nesouhlasim (velmi eufemicky řečeno) a abych to musel číst ještě v mailu... to mě akorát už rozčiluje.

Ďakujeme za názor,
email som odoslal všetkým ex-členov CSF kedže sa ich veci okolo CSF môžu a vo väčšine prípadov aj zaujímajú.

Nemyslím si, že jeden email možno označiť za spam a môžem ťa hneď teraz uistiť, že ďalšie zasielanie emailov už v pláne nemáme. Išlo len o kontaktovanie ex-členov a informovanie ich o súčasnom stave vecí.

Čo sa týka tvojho vystupovania v našom prezentačnom topiku, mám pre teba hneď dve rady...
Ak sa ti CSF nepáči alebo s ním máš iný problém jednoducho náš topik nečítaj. Nikto ťa do toho nenúti a si to ty sám kto topik otvára a číta. Ak však naozaj máš záujem o sledovanie diania ohľadom CSF tak smelo do toho, no prosím ťa, adresuj svoje problémy priamo mne do PM (tak ako ti to píšem v súkromnej správe, ktorú som ti zaslal) a neznechucuj ostatním hráčom CSF alebo umelo neovplyvňuj ich názor na nás.
Myslím, že každý má právo si svoj názor vytvoriť sám, a jeden čo CSF nemá rád by to nemal vnucovať aj ostatním...

Ďakujem :)
Uživatelský avatar
Matonym
 
Příspěvky: 126
Registrován: 02.01.2008 16:30
RS nickname: Matonym

Re: Veľká súťaž s CSF 2.0 na Facebooku - 4. strana

Nový příspěvekod Arya V I » 08.08.2011 18:48

No tak většinu co jsem měl momentálně na srdci jsem ti napsal.

Za to, že jsem trochu vyjel kvůli tomu mailu se omlouvám, prostě v poslední době začínám bejt alergickej na to, když se někde kouknu na nějakej web, a pak mi půl roku choděj pravidelně spamy na mail o všem možným.
Obrázek
Obrázek
Veškeré gramatické chyby v příspěvcích jsou dělány záměrně a jen zkouší čtenářův postřeh. Bezchybnou verzi si u mě můžete obědnat za poplatek 5 Kč
Obrázek
o.O
Uživatelský avatar
Arya V I
 
Příspěvky: 230
Registrován: 14.12.2010 17:33
Bydliště: Yanille
RS nickname: Arya V I

Re: Veľká súťaž s CSF 2.0 na Facebooku - 4. strana

Nový příspěvekod petrpj » 09.08.2011 09:29

:razz mam dotaz ten nick mám dát jako nick postavy nebo nick na fóru??
petrpj
 
Příspěvky: 1
Registrován: 08.08.2011 15:57

Re: Veľká súťaž s CSF 2.0 na Facebooku - 4. strana

Nový příspěvekod Michal 18 » 09.08.2011 09:40

petrpj píše::razz mam dotaz ten nick mám dát jako nick postavy nebo nick na fóru??


"Na zapojenie sa je potrebné stať sa fanúšikom CSF na Facebooku a prejaviť podporu napísaním frázy na našu nástenku. (Ja, RSNICKNAME podporujem CSF/Já, RSNICKNAME podporuji CSF)"
Obrázek
Rsko.cz Ex-Global MOD. . .
Uživatelský avatar
Michal 18
 
Příspěvky: 454
Registrován: 14.08.2008 09:04
Bydliště: Nitra
RS nickname: Majkll

Re: Veľká súťaž s CSF 2.0 na Facebooku - 4. strana

Nový příspěvekod malicek » 09.08.2011 11:31

no ja sem 65 a moc si toho nedavam :)
malicek
 
Příspěvky: 69
Registrován: 05.08.2011 11:14
RS nickname: silverpegas

PředchozíDalší

Zpět na Propagace CZ/SK klanů

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

RuneScape ® is a trademark of Jagex © 2000-2011 Jagex Ltd.

Powered by phpBB © 2010/2011 phpBB Group
Style/Design by GraphicSite.cz pro RSko.cz

Počítadlo