Novinky

Sdělení vedení webu: Czecho-Slovak Forces přebírají vedení webu ... čtěte Více informací

Sdělení Event teamu:
Dejte nám vědět, jakou akci byste rádi viděli u nás na webu ZDE. Pomozte nám také s dotazníkem, klikněte ZDE.

Sdělení personálu fora:
Pomozte nám zjistit, co nám na RSko ještě chybí ... Více informací

přestávka?konec?

Odchody a příchody hráčů, přehled hráčů Scorpions, dosažené skilly 99 lvl.

přestávka?konec?

Nový příspěvekod lilwoman 5 » 11.07.2011 13:26

No už je asi čas na další přestávku nebo případně konec.Přestává mě to bavi protože dřív hrálo plno lidí a bylo pořád co dělat ale moji staří kámoši postupně skončili :-( tak už mě to nebaví .Mám asi poslední 2 kámoše na mh brumlu a perry těm přeju největší gl :)
Děkuju všem co mám ve fl a všem na cc scoangel za skvělé chvilky na rs díky vám neberu celou dobu co jsem hrál jako wasted life ale jako parádní etapu....... :D
Všechny prosím nemažte mě z fl a darga prosím ať mě nemaže z cc když se budu doma nudit tak si zajdu pokecat ;)
Pár lidí kterým bych chtěl obzvlášť poděkovat:
Psharkattack za to že mě přivedl ke hře a já mohl poznat všechny ostatní :)
Kuko987 za to že mě bral na mh ještě když jsem byl malá lamka a nikdo jinej mě nechtěl.
Perry za to že mě naučila dagy a lovení s ní bylo fajn :)
Brumloušovi (brumla4) za parádní duo mh tripy a za safování mého gearu kdekoli jsem ho lostl :)
Verdě za to že mi řekla komu mám napsat abych se dostal na scoangel cc a taky za to že mě vzala na ba a pokoušela se mě to naučit :D
Všem ostatním co mám ve fl za to že když jsem něco potřeboval pomohli mi a zpříjemňovali mi hraní svojí přítomností.
Omlouvám se za gramatické chyby a za to žě nepíšu čárky prostě se mi nechce no :D
Na rs se možná oběvím aji teď ale jen kvuli tomu abych nemusel utrácet za smsku kámošovi aby šel ven :D
Případně nejdřív po prázdninách se vrátím uvidim no.
lilwoman 5
 
Příspěvky: 298
Registrován: 01.12.2009 13:49
Bydliště: Škrdlovice 10km od Žďáru nad Sázavou=)

Re: přestávka?konec?

Nový příspěvekod Michal 18 » 11.07.2011 13:29

Cau, ako pozeram vsetci postupne koncia :) Vsetko dobre :razz
Obrázek
Rsko.cz Ex-Global MOD. . .
Uživatelský avatar
Michal 18
 
Příspěvky: 454
Registrován: 14.08.2008 09:04
Bydliště: Nitra
RS nickname: Majkll

Re: přestávka?konec?

Nový příspěvekod brumla » 16.07.2011 16:57

lilwoman 5 píše:No už je asi čas na další přestávku nebo případně konec.Přestává mě to bavi protože dřív hrálo plno lidí a bylo pořád co dělat ale moji staří kámoši postupně skončili :-( tak už mě to nebaví .Mám asi poslední 2 kámoše na mh brumlu a perry těm přeju největší gl :)
Děkuju všem co mám ve fl a všem na cc scoangel za skvělé chvilky na rs díky vám neberu celou dobu co jsem hrál jako wasted life ale jako parádní etapu....... :D
Všechny prosím nemažte mě z fl a darga prosím ať mě nemaže z cc když se budu doma nudit tak si zajdu pokecat ;)
Pár lidí kterým bych chtěl obzvlášť poděkovat:
Psharkattack za to že mě přivedl ke hře a já mohl poznat všechny ostatní :)
Kuko987 za to že mě bral na mh ještě když jsem byl malá lamka a nikdo jinej mě nechtěl.
Perry za to že mě naučila dagy a lovení s ní bylo fajn :)
Brumloušovi (brumla4) za parádní duo mh tripy a za safování mého gearu kdekoli jsem ho lostl :)
Verdě za to že mi řekla komu mám napsat abych se dostal na scoangel cc a taky za to že mě vzala na ba a pokoušela se mě to naučit :D
Všem ostatním co mám ve fl za to že když jsem něco potřeboval pomohli mi a zpříjemňovali mi hraní svojí přítomností.
Omlouvám se za gramatické chyby a za to žě nepíšu čárky prostě se mi nechce no :D
Na rs se možná oběvím aji teď ale jen kvuli tomu abych nemusel utrácet za smsku kámošovi aby šel ven :D
Případně nejdřív po prázdninách se vrátím uvidim no.


Lile a s kým teď jako budu lovit Zammyho?? :D Jinak doufám, že se co nejdřív vrátíš ke hrání a začnem spolu zase huntit něco :D Btw gl v irl...
brumla
 
Příspěvky: 76
Registrován: 01.04.2010 17:13

Re: přestávka?konec?

Nový příspěvekod Tice Tequila » 07.08.2011 18:24

Neeeeeeeeeeeeeeeeee, další úchylák končí :(
Tos mě teda nasral :D
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Tice Tequila
 
Příspěvky: 1152
Registrován: 21.03.2008 19:09

Re: přestávka?konec?

Nový příspěvekod lilwoman 5 » 23.11.2011 19:46

Back mám acc napůl s neumim to :) Ale hrát budu véééélmi zřídka, ale přece ;) A prosím jestli by bylo možné znovu addnout me na scoangel cc.
lilwoman 5
 
Příspěvky: 298
Registrován: 01.12.2009 13:49
Bydliště: Škrdlovice 10km od Žďáru nad Sázavou=)

Re: přestávka?konec?

Nový příspěvekod Miki8888 » 23.11.2011 20:17

Jak má pak člověk poznat s kým mluví, ptát se? (musím si rejpnout :D)
jinak WB
a s cc scoangel se domluv s Dargem.
ObrázekObrázek<-Thx King Juraj
Obrázek <- KBD :)
25th May 2011 EnD
Uživatelský avatar
Miki8888
Globální Moderátor
Globální Moderátor
 
Příspěvky: 2095
Registrován: 06.09.2008 15:13
Bydliště: Doma ;)
RS nickname: Miki8888

Re: přestávka?konec?

Nový příspěvekod VerdanaThora » 23.11.2011 23:11

Zajímavý je, že už je to druhý post o konci, který si poprvé přečtu po návratu hráče do hry :D No takže děkuji a moc jsi mě potěšil 2x - jednak rozloučením a tedy hlavně návratem =) Vítej zpět =)
Obrázek
Wilde
Láska se podobá jen lásce, k ničemu jinému ji nelze přirovnat.
Uživatelský avatar
VerdanaThora
Pomocník fóra
Pomocník fóra
 
Příspěvky: 723
Registrován: 19.05.2010 17:58


Zpět na Cz/Sk hráči runescape

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

RuneScape ® is a trademark of Jagex © 2000-2011 Jagex Ltd.

Powered by phpBB © 2010/2011 phpBB Group
Style/Design by GraphicSite.cz pro RSko.cz

Počítadlo