Novinky

Sdělení vedení webu: Czecho-Slovak Forces přebírají vedení webu ... čtěte Více informací

Sdělení Event teamu:
Dejte nám vědět, jakou akci byste rádi viděli u nás na webu ZDE. Pomozte nám také s dotazníkem, klikněte ZDE.

Sdělení personálu fora:
Pomozte nám zjistit, co nám na RSko ještě chybí ... Více informací

Dismiss Questalion (level 200)

Odchody a příchody hráčů, přehled hráčů Scorpions, dosažené skilly 99 lvl.

Dismiss Questalion (level 200)

Nový příspěvekod Questalion » 17.04.2013 20:34

Možno ste si už viacerí všimli, ale pár dní som sa neobjavil v hre a pár týždňov predtým som zvažoval, čo budem robiť tento rok a či mi moje plány vyjdú. Ako čas postupoval, uvedomil som si, že najlepšie bude skončiť v tom najlepšom. Veľmi som si užíval EoC, pre mňa to bol dobrý update, kedže monsterhunting ma bavil. 2007Scape ma taktiež na chvíľu chytil, oprášil som trochu runecrafting. No v tomto štádiu som si zrekapituloval posledné mesiace môjho hrania a dospel som k názoru, že túto hru už nehrám kvôli zábave ale kvôli niečomu inému (niektoré veci nie je vhodné púštať takto do éteru).

A tak som teda rozbehol všetky moje plánované projekty - moje portfólio http://www.michaltakac.com, znovu som oživil NorthTeam Skateboarding media (http://www.northteamskateboarding.sk), začal robiť web development, trochu zabrdol do grafického designu a prostredníctvom toho sa snažím zarobiť na čo najviac mne vyhovujúcu videotechniku kvôli videoprodukcii. Po pár dňoch som už bol zavalený prácou. Prácou, ktorá ma nesmierne baví, napĺňa a verím v to, že to takto pôjde ďalej po veľa rokov. ::o:)

Na RS budem spomínať aj naďalej, neľutujem ani jednu minútu strávenú s Vami a ďakujem všetkým, ktorých som počas môjho pôsobenia mal možnosť stretnúť, zoznámiť sa s nimi a prežiť srandovné chvíle na friend/clan-chatoch. Prečo nezabudnem? Pretože RS mi dalo do života to presvedčenie, že keď v niečo veríš, môžeš dosiahnúť všetko. Prekonávajte sami seba. Aj keď to bude trvať večnosť alebo prídu zlyhania. Treba veriť. Nemyslím tým náboženstvá (sám som ateista) ale v samého seba.

Možno sa ešte niekedy uvidíme. Nezabúdajte, vždy, keď budete niečo potrebovať, viete kde ma nájdete. ;)
To je asi všetko, čo som Vám chcel povedať.
Alebo ešte niečo - Ďakujem Vám za tie roky srandy :D Peace!
Uživatelský avatar
Questalion
 
Příspěvky: 689
Registrován: 01.04.2010 21:09
Bydliště: Košice, Slovakia

Re: Dismiss Questalion (level 200)

Nový příspěvekod Kwaichi » 17.04.2013 21:05

Vyzerá to, že si sa za posledný ten mesiac vôbec nenudil. Na tých weboch je kus dobre odvedenej práce. Nech sa darí.
Sem-tam príď poinformovať o nových úspechoch ;)
Obrázek
Obrázek

Obrázek
Obrázek[Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Kwaichi
 
Příspěvky: 410
Registrován: 01.07.2011 05:44


Zpět na Cz/Sk hráči runescape

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

RuneScape ® is a trademark of Jagex © 2000-2011 Jagex Ltd.

Powered by phpBB © 2010/2011 phpBB Group
Style/Design by GraphicSite.cz pro RSko.cz

Počítadlo