Novinky

Sdělení vedení webu: Czecho-Slovak Forces přebírají vedení webu ... čtěte Více informací

Sdělení Event teamu:
Dejte nám vědět, jakou akci byste rádi viděli u nás na webu ZDE. Pomozte nám také s dotazníkem, klikněte ZDE.

Sdělení personálu fora:
Pomozte nám zjistit, co nám na RSko ještě chybí ... Více informací

Návrhy na úpravy v RS

Obecná diskuze o Runescape, dotazy/odpovědi atd.

Re: Návrhy na úpravy v RS

Nový příspěvekod Mr Skill Cz » 24.05.2012 20:36

Runespan , proč mi to jen připomíná minulé updaty ... No jasně. Zase hate kvůli nové formě expení , která je lepší než přímá volba.

Napíšu vám pár mých osobních názorů.

- RC jsem nedělal , protože jednoduše to trvalo dlouho a zábava to nebyla.
- Vemte si že RC se jinak než běhat s essencema k altaru a zpátky do banky expit nedalo a jak tu bylo poznamenáno update v tomhle skillu už pár let nebyl.
- Navíc mi tenhle update přijde pro oko krásný a jako plus se na něm nevydělává (asi tak jako na IVY u Woodcuttingu)

Můžete se hádat jak chcete ale ještě jeden fakt.

Runespan je náš nápad. Tedy jako hráčů Runescape a byl odhlasován a schválen hráči na posledním Runefestu.

Já osobně jsem za Runespan rád i jako hráč. Mám možnost jednou dát compl cape než mi bude 90 a navíc to prakticky neovlivní ceny run, maximálně ty "lepší" (nature , death blood apod.) budou levnější , protože na ně bude mít více lidí level.

Toť můj názor a více se do diskuze snad nezapojím ... alespoň na toto téma.
Obrázek
Link: Deníček

Genetic Lifeform and Disk Operating System - GLaDOS
Uživatelský avatar
Mr Skill Cz
 
Příspěvky: 2152
Registrován: 21.06.2010 21:04
RS nickname: Mr Skill Cz

Re: Návrhy na úpravy v RS

Nový příspěvekod NoFrame » 24.05.2012 21:09

Ako som už napísal, ja osobne Runespan neodsudzujem... Je to forma expenia rc ktorá ma asi baví najviac...A zase ak by som na Runespan nadával, tak by som chcel aby rs bolo akurát viac nudné.... Mne len prijde, že tam je až príliš vysoké ohodnotenie xp... Uplne by stačilo, ak by sa tam dalo dať nejakých 50-60k xp/h
Obrázek
NoFrame
 
Příspěvky: 392
Registrován: 01.02.2010 11:58
Bydliště: Slovensko/Michalovce
RS nickname: Darkghost938

Re: Návrhy na úpravy v RS

Nový příspěvekod Mirek » 31.07.2012 21:38

uhm... funguje jeste tento topic?:D Kolik z tech navrhu bylo odeslano jagexu vbc? A byly z nich aspon 3 vyplneny? :( :/
ObrázekObrázek
Obrázek << proste uchyl :D
Mirek
 
Příspěvky: 491
Registrován: 15.01.2011 16:00

Předchozí

Zpět na Návštěvní kniha

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 návštevníků

RuneScape ® is a trademark of Jagex © 2000-2011 Jagex Ltd.

Powered by phpBB © 2010/2011 phpBB Group
Style/Design by GraphicSite.cz pro RSko.cz

Počítadlo