Novinky

Sdělení vedení webu: Czecho-Slovak Forces přebírají vedení webu ... čtěte Více informací

Sdělení Event teamu:
Dejte nám vědět, jakou akci byste rádi viděli u nás na webu ZDE. Pomozte nám také s dotazníkem, klikněte ZDE.

Sdělení personálu fora:
Pomozte nám zjistit, co nám na RSko ještě chybí ... Více informací

Nové armoury

Obecná diskuze o Runescape, dotazy/odpovědi atd.

Re: Nové armoury

Nový příspěvekod Neumim To » 09.03.2012 21:39

trsak1 píše:.. Uz to neni to jednotvare brneni jen s jinou barvou..

S tim souhlasim, avsak jako pozorovateli, ktery uz nehraje muzu jen konstatovat, jak zde jiz bylo zmineno, ze stare RS je nenavratne pryc. Ostatne musim zaroven dodat, ze to je krasny pokrok, snad vsechny screens, co sem byly upnuty se mi libi (armors). Smim poprosit, pro nas, kteri nehrajeme/nemame moznost videt/nechce se nam pracne hledat, par screenu v "zakladnich" armorech? Bandos, arma atp., atp.? :)
Obrázek <- a je to tady...

Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Neumim To
 
Příspěvky: 1087
Registrován: 02.09.2008 05:23

Re: Nové armoury

Nový příspěvekod Tom rrrr » 09.03.2012 21:52

Tak pokud vám jde o staré zlaté rsko, tak se vám samozřejmě nezavděčí. Ale když vám jde o vzhled; tak dragonhide podle mě vypadá o dost líp, stejně tak třeba helm of neitiznot. Dost se mi líbí anti-dragon shield; dfs ale zas fakt zkazili.

R e n d y píše:A jak to vypada s tim jak chcou vytvorit stare rsko este pred tim a tim kdesi sem to cetl ale tet nevim kde

http://www.rs2006.net/services/forums/thread.ws?1,2,6,208

Neumim To píše: Smim poprosit, pro nas, kteri nehrajeme/nemame moznost videt/nechce se nam pracne hledat, par screenu v "zakladnich" armorech? Bandos, arma atp., atp.? :)

Bandos

Armadyl

Black d'hide

Helm of Neitiznot

Dragon (g)

Pizza

Anti-dragon

Rune full

Void melee


Lenochu... ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
Tom rrrr
Star of Cune
Star of Cune
 
Příspěvky: 1003
Registrován: 28.05.2010 19:34
Bydliště: Rellekka
RS nickname: Rilifaen

Re: Nové armoury

Nový příspěvekod Radanek » 09.03.2012 22:52

ten dfs vypadá fakt strašně... Ale zase kdo ho dneska používá že :)
Líbí se mi black hides, void a Varrock armor, který dostal na pravou ruku dračí hlavu a vypadá to fakt drsně :) Celkově se mi to rozleželo v hlavě, jak jsem z toho zezačátku nebyl moc nadšený, tak se mi to docela líbí. Aspoň už nevypadají všechny metal armory stejně a god armory dostaly nový, řekl bych vylepšený boží vzhled ;)
Obrázek
ObrázekTrue story
BLOGSCAPE
Master of Spam s náskokem přesně 1000 příspěvků :D (Bezdo neposer to)
Spoiler: show
Obrázek
Uživatelský avatar
Radanek
RSko Admin
RSko Admin
 
Příspěvky: 3967
Registrován: 02.01.2008 10:00
RS nickname: Radanek

Re: Nové armoury

Nový příspěvekod jakube33 » 10.03.2012 05:49

radanek píše:ten dfs vypadá fakt strašně... Ale zase kdo ho dneska používá že :)
Líbí se mi black hides, void a Varrock armor, který dostal na pravou ruku dračí hlavu a vypadá to fakt drsně :) Celkově se mi to rozleželo v hlavě, jak jsem z toho zezačátku nebyl moc nadšený, tak se mi to docela líbí. Aspoň už nevypadají všechny metal armory stejně a god armory dostaly nový, řekl bych vylepšený boží vzhled ;)

U toho dfs udelali suprovou vec, jak je videt na tomhle obrazku tak ma v tlame tmu jenze kdyz se nabije tak mu z ni zari a to hodne a kdyz je nekdo v dungu tak mu uplne sviti shield a podle me je to pekny, sice dfs uz neni tak robustni jak byvalo ale jak rekl radanek kdo ho dnes pouziva tak to muze byt pekna ozdoba ;)
Uživatelský avatar
jakube33
 
Příspěvky: 1395
Registrován: 31.08.2009 11:01
RS nickname: Jakube33

Re: Nové armoury

Nový příspěvekod Neumim To » 10.03.2012 09:46

@ Tom rrr, patri ti velke diky. :D
Obrázek <- a je to tady...

Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Neumim To
 
Příspěvky: 1087
Registrován: 02.09.2008 05:23

Předchozí

Zpět na Návštěvní kniha

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků

RuneScape ® is a trademark of Jagex © 2000-2011 Jagex Ltd.

Powered by phpBB © 2010/2011 phpBB Group
Style/Design by GraphicSite.cz pro RSko.cz

Počítadlo