Novinky

Sdělení vedení webu: Czecho-Slovak Forces přebírají vedení webu ... čtěte Více informací

Sdělení Event teamu:
Dejte nám vědět, jakou akci byste rádi viděli u nás na webu ZDE. Pomozte nám také s dotazníkem, klikněte ZDE.

Sdělení personálu fora:
Pomozte nám zjistit, co nám na RSko ještě chybí ... Více informací

Beyond The Wilderness

Obecná diskuze o Runescape, dotazy/odpovědi atd.

Beyond The Wilderness

Nový příspěvekod Courseee » 06.03.2012 17:35

Nedávno jsem na zybezu narazil na dokonalej nápad. Je to něco co RuneScapu chybí, podle mě snad nejlepší suggestion vůbec.

http://forums.zybez.net/topic/1550201-b ... ilderness/

Co vy na to? :)
Two Gentlemen - příručka moderního GENTLEMANA
Uživatelský avatar
Courseee
Globální Moderátor
Globální Moderátor
 
Příspěvky: 1717
Registrován: 15.09.2008 10:18
Bydliště: In a Galaxy Far, Far Away
RS nickname: Courseee

Re: Beyond The Wilderness

Nový příspěvekod Mace Dverji » 06.03.2012 17:46

Naprostá kravina, nevidím jediný důvod, proč míchat questy s Wildem.
Akorát to bude vypadat tak jako při lovení pengů - deset uber cool pkerů si stoupne ke vstupu do DWF považujíc za hroznou prdel zabíjet probíhající hráče, kteří stejně nic na sobě nemají.

Nápad vhodný pro jedince, kteří si honí ego nad zabíjením ostatních; kam nepatřím.
Kdo si nepamatuje slovo Dverji, nechť mě oslovuje Mace ^^

If playing a game I enjoy makes me immature in one way or another, then I don't want to grow up.

<a> my penis is so big if I laid it out on a keyboard it'd go all the way from A to Z
<a> wait, shit
Uživatelský avatar
Mace Dverji
RSko Admin
RSko Admin
 
Příspěvky: 1300
Registrován: 02.01.2008 08:51
Bydliště: Brno ftw :)
RS nickname: Mace Dverji? :D

Re: Beyond The Wilderness

Nový příspěvekod trsak1 » 06.03.2012 17:50

Taky se mi to teda moc nelíbí... Každopádně wild by nějak oživit chtěl.. Chodil bych tam, nebýt těch zkur***** rusherů
Vítěze se nikdo neptá, zda má pravdu.
Naděje umírá poslední.
Chodí štěstí dokola, sem tam padne na vola.
Uživatelský avatar
trsak1
 
Příspěvky: 439
Registrován: 09.08.2008 16:31
Bydliště: Nové Město na Moravě
RS nickname: Trsak

Re: Beyond The Wilderness

Nový příspěvekod knoritos » 06.03.2012 17:50

Podle mě rozhodně zajímavý, už by to bylo o něčem úplně jiném, už by to nikdy nebylo to nudné RS a možná by mě to zase začalo bavit. :) Ta Spousta nových lokací, hromady questů a ten obrovský risk při přebíhání mě láká. :) Rozhodně zajímavý nápad, ale myslím, že i kdyby to bylo, tak free hráči by nejspíš nemohli nad red zónu/měli by velice omezený přístup do lokací na northu, příšerně dlouho by se na tom dělalo a lidi by si stěžovali, že nejsou skoro žádné updaty, a poslední věc, řekl bych, že by se o hodně zvýšila cena memberu... Toť můj názor. :)
knoritos
 
Příspěvky: 266
Registrován: 17.03.2008 14:25
Bydliště: Val. Mez.

Re: Beyond The Wilderness

Nový příspěvekod trsak1 » 06.03.2012 17:54

knoritos píše:Podle mě rozhodně zajímavý, už by to bylo o něčem úplně jiném, už by to nikdy nebylo to nudné RS a možná by mě to zase začalo bavit. :) Ta Spousta nových lokací, hromady questů a ten obrovský risk při přebíhání mě láká. :) Rozhodně zajímavý nápad, ale myslím, že i kdyby to bylo, tak free hráči by nejspíš nemohli nad red zónu/měli by velice omezený přístup do lokací na northu, příšerně dlouho by se na tom dělalo a lidi by si stěžovali, že nejsou skoro žádné updaty, a poslední věc, řekl bych, že by se o hodně zvýšila cena memberu... Toť můj názor. :)


Časem by tě to stejně zase omrzelo.
Vítěze se nikdo neptá, zda má pravdu.
Naděje umírá poslední.
Chodí štěstí dokola, sem tam padne na vola.
Uživatelský avatar
trsak1
 
Příspěvky: 439
Registrován: 09.08.2008 16:31
Bydliště: Nové Město na Moravě
RS nickname: Trsak

Re: Beyond The Wilderness

Nový příspěvekod tchomasek » 06.03.2012 17:55

Pochopil sem to dobře, že pro lidi, který by tenhle nápad nezajímal, by se primárně nic nezměnilo?
Guess who's back.
Uživatelský avatar
tchomasek
 
Příspěvky: 455
Registrován: 02.01.2008 10:20

Re: Beyond The Wilderness

Nový příspěvekod trsak1 » 06.03.2012 17:58

tchomasek píše:Pochopil sem to dobře, že pro lidi, který by tenhle nápad nezajímal, by se primárně nic nezměnilo?


Nejspíš kromě zvýšení cen mmbru a navíšení lagů nic :D
Vítěze se nikdo neptá, zda má pravdu.
Naděje umírá poslední.
Chodí štěstí dokola, sem tam padne na vola.
Uživatelský avatar
trsak1
 
Příspěvky: 439
Registrován: 09.08.2008 16:31
Bydliště: Nové Město na Moravě
RS nickname: Trsak

Re: Beyond The Wilderness

Nový příspěvekod Radanek » 06.03.2012 18:20

Ne všechny clany jsou pk zaměřený. Je kokotina že můžeš nový itemy tradovat jenom v jedné části. Budou tam clany kempit a mlátit prostě všechno, co se pohne... Prostě pitomej nápad. Trvalo by strašně dlouho napsat takový kvanta kódu, stejně si myslím, že do toho Jagex nepůjde. Doufám...
Obrázek
ObrázekTrue story
BLOGSCAPE
Master of Spam s náskokem přesně 1000 příspěvků :D (Bezdo neposer to)
Spoiler: show
Obrázek
Uživatelský avatar
Radanek
RSko Admin
RSko Admin
 
Příspěvky: 3967
Registrován: 02.01.2008 10:00
RS nickname: Radanek

Re: Beyond The Wilderness

Nový příspěvekod knoritos » 06.03.2012 18:47

trsak1 píše:
knoritos píše:Podle mě rozhodně zajímavý, už by to bylo o něčem úplně jiném, už by to nikdy nebylo to nudné RS a možná by mě to zase začalo bavit. :) Ta Spousta nových lokací, hromady questů a ten obrovský risk při přebíhání mě láká. :) Rozhodně zajímavý nápad, ale myslím, že i kdyby to bylo, tak free hráči by nejspíš nemohli nad red zónu/měli by velice omezený přístup do lokací na northu, příšerně dlouho by se na tom dělalo a lidi by si stěžovali, že nejsou skoro žádné updaty, a poslední věc, řekl bych, že by se o hodně zvýšila cena memberu... Toť můj názor. :)


Časem by tě to stejně zase omrzelo.


A co, tak aspoň sranda by ze začátku byla a jak by mě to přestalo bavit, tak byhc měl o důvod víc, proč nenolifovat u kompu a jít ven. :)
knoritos
 
Příspěvky: 266
Registrován: 17.03.2008 14:25
Bydliště: Val. Mez.

Re: Beyond The Wilderness

Nový příspěvekod Baron Integ » 07.03.2012 08:42

radanek píše:Ne všechny clany jsou pk zaměřený. Je kokotina že můžeš nový itemy tradovat jenom v jedné části. Budou tam clany kempit a mlátit prostě všechno, co se pohne... Prostě pitomej nápad. Trvalo by strašně dlouho napsat takový kvanta kódu, stejně si myslím, že do toho Jagex nepůjde. Doufám...

a ne vsechny klany jsou zamereny na nonpk - kdyz furt neco davaji pro tyhle klany, tak by jednou mohli udelat neco i pro pk clany.
@Tchomasek - pokud tomu spravne rozumim tak ne - v tom je to nejlepsi
Obrázek
Uživatelský avatar
Baron Integ
Pomocník fóra
Pomocník fóra
 
Příspěvky: 1722
Registrován: 25.01.2008 20:34
Bydliště: Žďár nad Sázavou/brno intr

Další

Zpět na Návštěvní kniha

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

RuneScape ® is a trademark of Jagex © 2000-2011 Jagex Ltd.

Powered by phpBB © 2010/2011 phpBB Group
Style/Design by GraphicSite.cz pro RSko.cz

Počítadlo