Novinky

Sdělení vedení webu: Czecho-Slovak Forces přebírají vedení webu ... čtěte Více informací

Sdělení Event teamu:
Dejte nám vědět, jakou akci byste rádi viděli u nás na webu ZDE. Pomozte nám také s dotazníkem, klikněte ZDE.

Sdělení personálu fora:
Pomozte nám zjistit, co nám na RSko ještě chybí ... Více informací

Combat Beta

Obecná diskuze o Runescape, dotazy/odpovědi atd.

Re: Combat Beta

Nový příspěvekod Catmam1 » 15.07.2012 11:02

tchomasek píše:Tlačítka si tam můžeš nabindovat jaký chceš, určitě na to neklikej myší :razz . Já to mám na qwertz...


Já si to šoupl po čtveřicích na QWER , ASDF a YXCV. Příde mi to hodně výhodný díky tomu, že na to můžeš rozpoložit prsty a máš minimální pohyb po klávesnici. Při delším roztažení buď jednou rukou jezdíš jak blb a druhou máš na myši nebo používáš obě ale nemáš zase kontrolu nad myší... Ale je to dle gusta :) jen se mi to osvědčilo jako hodně dobré rozložení
Uživatelský avatar
Catmam1
Globální Moderátor
Globální Moderátor
 
Příspěvky: 626
Registrován: 05.04.2008 12:37
RS nickname: Titanium_God

Re: Combat Beta

Nový příspěvekod Baron Integ » 15.07.2012 11:24

s tema bindama jste me pekne nasrali, vite kolik by mi to usetrilo cest pro vybavu? :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Baron Integ
Pomocník fóra
Pomocník fóra
 
Příspěvky: 1722
Registrován: 25.01.2008 20:34
Bydliště: Žďár nad Sázavou/brno intr

Re: Combat Beta

Nový příspěvekod tchomasek » 15.07.2012 11:29

Catmam1 píše:
tchomasek píše:Tlačítka si tam můžeš nabindovat jaký chceš, určitě na to neklikej myší :razz . Já to mám na qwertz...


Já si to šoupl po čtveřicích na QWER , ASDF a YXCV. Příde mi to hodně výhodný díky tomu, že na to můžeš rozpoložit prsty a máš minimální pohyb po klávesnici. Při delším roztažení buď jednou rukou jezdíš jak blb a druhou máš na myši nebo používáš obě ale nemáš zase kontrolu nad myší... Ale je to dle gusta :) jen se mi to osvědčilo jako hodně dobré rozložení

Alespoň při combatu meele vs meele snad ani není myš potřeba. Jinak až začnu chodit rng nebo mage, tak už se nejspíš budu potřebovat hýbat, tak si to pak nabinduju stejně jako ty.
Guess who's back.
Uživatelský avatar
tchomasek
 
Příspěvky: 455
Registrován: 02.01.2008 10:20

Předchozí

Zpět na Návštěvní kniha

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 návštevníků

RuneScape ® is a trademark of Jagex © 2000-2011 Jagex Ltd.

Powered by phpBB © 2010/2011 phpBB Group
Style/Design by GraphicSite.cz pro RSko.cz

Počítadlo