Novinky

Sdělení vedení webu: Czecho-Slovak Forces přebírají vedení webu ... čtěte Více informací

Sdělení Event teamu:
Dejte nám vědět, jakou akci byste rádi viděli u nás na webu ZDE. Pomozte nám také s dotazníkem, klikněte ZDE.

Sdělení personálu fora:
Pomozte nám zjistit, co nám na RSko ještě chybí ... Více informací

Combat Beta

Obecná diskuze o Runescape, dotazy/odpovědi atd.

Re: Combat Beta

Nový příspěvekod Courseee » 10.07.2012 21:11

Tice Tequila píše:chtělo by to nový item
Obrázek

Myslel jsem plášť, ne brýle a ani Harryho.


http://runescape.wikia.com/wiki/Ghostly_cloak :D
Two Gentlemen - příručka moderního GENTLEMANA
Uživatelský avatar
Courseee
Globální Moderátor
Globální Moderátor
 
Příspěvky: 1717
Registrován: 15.09.2008 10:18
Bydliště: In a Galaxy Far, Far Away
RS nickname: Courseee

Re: Combat Beta

Nový příspěvekod sprejer3 » 10.07.2012 22:15

kolikoj píše:jproste ja bych ten combat evolution zrusil a zakazal takovyhle myslenky
sprejer3
 
Příspěvky: 286
Registrován: 15.05.2010 19:24

Re: Combat Beta

Nový příspěvekod Tice Tequila » 11.07.2012 07:27

já bych zas zrušil Kolika s toho Aw 2 low a bylo by to!

Course: sakra :D
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Tice Tequila
 
Příspěvky: 1152
Registrován: 21.03.2008 19:09

Re: Combat Beta

Nový příspěvekod Tom rrrr » 11.07.2012 07:32

Courseee píše:
Tice Tequila píše:chtělo by to nový item
Obrázek

Myslel jsem plášť, ne brýle a ani Harryho.


http://runescape.wikia.com/wiki/Ghostly_cloak :D


Myslím, že je kapku rozdíl mezi neviditelným pláštěm a pláštěm, co není vidět. :D

Jinak jsem o víkendu zkusil v betě Castle Wars, no je to bohužel překlikávání mezi schopnostmi, čehož jsem se bál, ale není to zas tak strašné, jak by být mohlo. Líbí se mi, že se adrenalin snižuje jedením jídla a taky některé schopnosti jsou zajímavě vymyšlené - není to vždycky jen jiný dmg s jinou animací.
Trochu mě štve, že to stále tlačí do používání jen jednoho stylu boje, protože jsem zkoušel mít hůl + meč a nedalo se to stíhat využít oboje (a bylo to stejně málo efektivní), ještě když jsem musel řešit prayer (u kterého se mi teda hrubě nelíbí nové ikony).
Bojové animace se jim celkem povedly, ale někdy to teda s mírou speciálních efektů dost přehánějí (např. ta proměna na fire/water/earth/air elementála u mága).
Jo a hlavně mi trvalo čtrnáct dní, než jsem se v Lumbridge přes pět set hráčů taky dopracoval k nějaké výbavě.
Obrázek
Uživatelský avatar
Tom rrrr
Star of Cune
Star of Cune
 
Příspěvky: 1003
Registrován: 28.05.2010 19:34
Bydliště: Rellekka
RS nickname: Rilifaen

Re: Combat Beta

Nový příspěvekod Tice Tequila » 11.07.2012 07:42

Trošku jsem nepochopil, co jsi myslel tím, že ses za 14 dní nedostal k pořádný výbavě :D
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Tice Tequila
 
Příspěvky: 1152
Registrován: 21.03.2008 19:09

Re: Combat Beta

Nový příspěvekod Radanek » 11.07.2012 08:35

A co takhle obchodníci jižně od GE? :D
Obrázek
ObrázekTrue story
BLOGSCAPE
Master of Spam s náskokem přesně 1000 příspěvků :D (Bezdo neposer to)
Spoiler: show
Obrázek
Uživatelský avatar
Radanek
RSko Admin
RSko Admin
 
Příspěvky: 3967
Registrován: 02.01.2008 10:00
RS nickname: Radanek

Re: Combat Beta

Nový příspěvekod kolikoj » 11.07.2012 10:49

Tice Tequila píše:já bych zas zrušil Kolika s toho Aw 2 low a bylo by to!

Course: sakra :D

sprejer se menuje l2 google co tak vim.. :D a zrusit i ten tvuj podpis, strasne me rozptyluje
ObrázekObrázek
kolikoj
 
Příspěvky: 757
Registrován: 08.07.2008 13:57

Re: Combat Beta

Nový příspěvekod sprejer3 » 11.07.2012 19:39

Tice Tequila píše:já bych zas zrušil Kolika s toho Aw 2 low a bylo by to!


Já bych zrušil i toho playb0y_Dude nebo jak to bylo...:D
sprejer3
 
Příspěvky: 286
Registrován: 15.05.2010 19:24

Re: Combat Beta

Nový příspěvekod Baron Integ » 15.07.2012 10:07

Prvni zkusenosti z bety, je to relativne dlouhe, prevazne bojove aktivity.
takze, par hodin uz se tu s tchomaskem mlatime melee ve wildu a za mou stranu se mi zda:
pvp je rozhodne lepsi nez ted, moznost kombit jak prase, napr ve stunu se neda jist (pit ano) a nekterym ultimate utokum (napr overpower) lze utect - takze volba je jasna.
Dual wield je fajn na treshold a ultimate ability, na basic a stuny se hodi vic single + shield(casteji se povede) jinak rozhodne sigil shield tu maji konecne spravnou hodnotu - je to hodne velkej rozdi dual wield nebo shield + single. Nicmene farseer ma lepsi melee % takze jsem pouzival ten, tchomasek mel divine.
Rozhodne se mi nezda ze jsou chaoticy stejne silne jako tady, tchomasek me sundaval v pohode kdyz mel whipa/dscim nebo whipa/divine, a ja rapier/rapier cls/cls nebo cls/farseer.
Jedna z veci co mi tam nicmene ted fakt hodne chybi jsou special attacky. Spousta zbrani jako napriklad ags absolutne ztratila hodnotu a jsou totalne zbytecne. Pritom ags/claws spec do tohohle by bylo naprosto genialni a dalsich milion moznosti jak to spravne nakombit a zaroven by jeste pribyla obtiznost, coz by podle me potesilo starsi hrace, a hlavne by to bylo mnohem, mnohem vic o skillu.
Nelibi se mi pocitani hitu. Nevyrazne, stejne abilitky proti sobe hitujou obrovske rozdily, samozrejme toto muze byt hodne subjektivni a muze se zmenit po case co si na to zvyknu a pochopim to.
Dale se mi nelibi to ze pokud nehraju na eng klavesnici tak musim klikat na abilitky mysitkem - a po najeni mysi se zobrazi tabulka jak krava ktera se mi nevejde pomalu na monitor a zakryje celou postavicku i soupere takze nevidim vubec nic, ani hp. toto se da vyresit odstranenim chat boxu, nicmene pouze v resizabled ktere se mi seka jak chuj.
Dale by to chtelo vetsi citlivost na prepinani action baru - nektere ability ktere jdou pouzit jen jednou zbytecne zabiraji misto (Barge) a preklikavani behem bitky je dost na prd.
Velmi se mi libi novy vzhled a drzeni zbrani- az na to pomale reakce na smrt napr (jeste 10sec po smrti v edge jdu jak posranej s vytazenym neviditelnym stitem a mecem)
Dale spellbook se nekomu zda neprehledna - nerekl bych, je to suprove, samozrejme neni to jak ted ze klepnu dvakrat a jsem kde potrebuju, ale mame action bary do kterych jdou nacpat porty a podobne.
Zda se mi vhodne nastavit si jeden action bar na porty, a spelly, druhy na ranged(ranged jsem jeste nezkousel) a utocne ability si menit podle toho jestli pujdu na pvp nebo nekam jinam.
Zatim mame za sebou pouze test melee pvp, tom zkousel i def ability ktere se me zdaji zbytecne v pvp a pouzival bych to na tankovani pouze - nicmene opak je pravdou, diky tomu mi ke konci daval velmi slusne na prdel.
Zatim se mi beta opravdu libi, i kdyz jak ted neznam abilitky tak je to spis zbesile klepani mysi.
Obrázek
Uživatelský avatar
Baron Integ
Pomocník fóra
Pomocník fóra
 
Příspěvky: 1722
Registrován: 25.01.2008 20:34
Bydliště: Žďár nad Sázavou/brno intr

Re: Combat Beta

Nový příspěvekod tchomasek » 15.07.2012 10:55

Tlačítka si tam můžeš nabindovat jaký chceš, určitě na to neklikej myší :razz . Já to mám na qwertz...
Jinak teda def ability sou dost fajnový...například resonance (příští hit vás vyléčí, místo aby vás zranil), kterou ještě můžete doplnit pomocí preparation (snižuje cooldown resonance).
Při boji používejte všechny threshold ability, který můžete.
Jeden quick action bar vám nebude stačit, takže co nenarvete do prvního, tak si dejte do druhýho a pak mezi něma přepínejte pomocí SHIFT + 1/2. Jídlo a p poty mějte v obou těchto barech.

Celkově sem asi pro equip se štítem, protože bez něj dostáváte docela dobrý comba. A to i od lidí, kteří maj jen wep+shield.
Guess who's back.
Uživatelský avatar
tchomasek
 
Příspěvky: 455
Registrován: 02.01.2008 10:20

PředchozíDalší

Zpět na Návštěvní kniha

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 návštevníků

RuneScape ® is a trademark of Jagex © 2000-2011 Jagex Ltd.

Powered by phpBB © 2010/2011 phpBB Group
Style/Design by GraphicSite.cz pro RSko.cz

Počítadlo