Novinky

Sdělení vedení webu: Czecho-Slovak Forces přebírají vedení webu ... čtěte Více informací

Sdělení Event teamu:
Dejte nám vědět, jakou akci byste rádi viděli u nás na webu ZDE. Pomozte nám také s dotazníkem, klikněte ZDE.

Sdělení personálu fora:
Pomozte nám zjistit, co nám na RSko ještě chybí ... Více informací

Náš clan chat

Obecná diskuze o Runescape, dotazy/odpovědi atd.

Re: Náš clan chat

Nový příspěvekod lord jagus » 22.06.2012 06:00

Ambrobene píše:Dobre, už som v tom rskocz

Ale nedá sa mi tam písať... :((


veď ja nič proti otázkam, nato tu sme...ale aspoň raz by sa dal použiť na určité veci google a ušetril by si kopu času aj sebe aj nám
Sé onr sverdar sitja hvass!
Uživatelský avatar
lord jagus
 
Příspěvky: 1087
Registrován: 13.05.2010 14:45
Bydliště: tam netrafíte
RS nickname: lord jagus

Re: Náš clan chat

Nový příspěvekod Ambrobene » 22.06.2012 11:51

Keby si mi rovno odpisal čo s tým, ušetril by si kopu času a ja ešte väčšiu kopu
Uživatelský avatar
Ambrobene
 
Příspěvky: 12
Registrován: 12.06.2012 08:27
Bydliště: Svit
RS nickname: Ambrobene

Re: Náš clan chat

Nový příspěvekod lord jagus » 22.06.2012 12:45

Ambrobene píše:Keby si mi rovno odpisal čo s tým, ušetril by si kopu času a ja ešte väčšiu kopu


kks vypísal som ti ako úplnému debilovi (s prepáčením) ako sa tam dostať lebo mi došlo, že s tým bude problém...tak pardon, nenapadlo ma že si nedokážeš zistiť ani ako písať
Sé onr sverdar sitja hvass!
Uživatelský avatar
lord jagus
 
Příspěvky: 1087
Registrován: 13.05.2010 14:45
Bydliště: tam netrafíte
RS nickname: lord jagus

Re: Náš clan chat

Nový příspěvekod Ambrobene » 23.06.2012 06:07

Napisal si tam akurat atk uplne chujoviny, ktoré človek, čo nehral vyše 7 rokov runescape (čiže ja) nemôže chápať.

Hovorím ešte raz: na rskocz chat sa dostanem, ale neda sa mi tam pisať čo by som sa ako snažil. Vždy mi to vyhodi nejaku trapnu hlašku, že neviem čo. A keď si pridam niekoho z toho chatu do friendlistu, aby som mu napisal, že nech mi tam da povolenie prispievať, tak mi vypiše, že je offline (ano, aj po 60 sekundach)
Uživatelský avatar
Ambrobene
 
Příspěvky: 12
Registrován: 12.06.2012 08:27
Bydliště: Svit
RS nickname: Ambrobene

Re: Náš clan chat

Nový příspěvekod NoFrame » 23.06.2012 08:23

Tak na toto nemusíš hrať rs ani rok žeby si to zvládol... offline su všetci lebo najskor hrajú na private friends alebo off... aa radil ti dobre, plus máš tam ešte radu že musíš pred správu napísať ///
Obrázek
NoFrame
 
Příspěvky: 392
Registrován: 01.02.2010 11:58
Bydliště: Slovensko/Michalovce
RS nickname: Darkghost938

Re: Náš clan chat

Nový příspěvekod learn_more » 23.06.2012 09:41

Ambrobene píše:Napisal si tam akurat atk uplne chujoviny, ktoré človek, čo nehral vyše 7 rokov runescape (čiže ja) nemôže chápať.

Hovorím ešte raz: na rskocz chat sa dostanem, ale neda sa mi tam pisať čo by som sa ako snažil. Vždy mi to vyhodi nejaku trapnu hlašku, že neviem čo. A keď si pridam niekoho z toho chatu do friendlistu, aby som mu napisal, že nech mi tam da povolenie prispievať, tak mi vypiše, že je offline (ano, aj po 60 sekundach)


Jagus to napsal dost srozumitelně na to aby to pochopil snad úplně každý kdo umí číst a trochu myslel, pokud do týhle skupiny nezapadáš tak je mi tě líto.

By mě zajímalo na jaký úrovni je tvoje angličtina. 60sec limit je na to aby se zaznamenaly změny v tvém CC/FC (pokud nějaký máš) když si někoho přidáš a ne na to aby se ti někdo zobrazil online ve friend listu.
Obrázek
Uživatelský avatar
learn_more
Prekladatel
Prekladatel
 
Příspěvky: 1421
Registrován: 03.03.2008 15:53
Bydliště: Hledám

Předchozí

Zpět na Návštěvní kniha

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 návštevníků

RuneScape ® is a trademark of Jagex © 2000-2011 Jagex Ltd.

Powered by phpBB © 2010/2011 phpBB Group
Style/Design by GraphicSite.cz pro RSko.cz

Počítadlo