Novinky

Sdělení vedení webu: Czecho-Slovak Forces přebírají vedení webu ... čtěte Více informací

Sdělení Event teamu:
Dejte nám vědět, jakou akci byste rádi viděli u nás na webu ZDE. Pomozte nám také s dotazníkem, klikněte ZDE.

Sdělení personálu fora:
Pomozte nám zjistit, co nám na RSko ještě chybí ... Více informací

EoC

Obecná diskuze o Runescape, dotazy/odpovědi atd.

EoC

Nový příspěvekod Mirek » 30.08.2012 23:45

pomalu, ale jiste se to blizi, je to nevyhnutelne, neni uz asi nic, co by tomu mohlo zabranit... Evolution of Combat

Jak se s tim vyporadate vy? Na ofi foru sou tisice stiznosti, ale tezce pochybuju, ze si jagex precetl vubec snad 5% z toho... Hodne lidi pise, ze po updatu skonci.. Jaky je pohled RSka.cz na tuto chujovinu?
Myslite si, ze skonci nejake obrovske mnozstvi lidi, nebo ze to jagexu hladce projde? :/
ObrázekObrázek
Obrázek << proste uchyl :D
Mirek
 
Příspěvky: 491
Registrován: 15.01.2011 16:00

Re: EoC

Nový příspěvekod Nervic0 » 31.08.2012 00:22

Tak je to změna, ale teď se nedá říct, jestli k horšímu, nebo k lepšímu. Jako pozitivum doufám, že to zlepší konkurenceschopnost Runescapu, combat nebude tak "tahový", ale zároveň se okolo hry motám dost dlouho na to, abych si jednoduše zvykal na takovouhle změnu.

Jagexu to projde, protože zpět to nevrátí a lidi si zvyknou, mně na tom vadí asi jen přepočítávání combat levelu. A pak samozřejmě naprostá změna FoGu, který tím doufám nezanikne, páč je kolem komunita, co mě drží u hry.

Což je jen můj pohled, ale relevantní názor vyběhne až po uvedení EoC do hry. :)
Ftp
Nervic0
 
Příspěvky: 415
Registrován: 09.01.2008 20:57
RS nickname: Nervic0

Re: EoC

Nový příspěvekod learn_more » 31.08.2012 01:19

Nad přepočítáváním combat levelu pořád uvažují a v Q&A na ofiko foru tušim nějaký Jmod psal, že se ohledně toho možná dočkáme hlasování.

Osobně se na EoC celkem i těším, změna a vyvážení combat trianglu byla potřeba už opravdu dlouho. Samozřejmě nastane zmatek v některých minihrách atd. ale myslím si že se to časem urovná a většina lidí to překousne, protože jim nic jiného nezbyde ... pokud teda nebudou chtít skončit.
Obrázek
Uživatelský avatar
learn_more
Prekladatel
Prekladatel
 
Příspěvky: 1421
Registrován: 03.03.2008 15:53
Bydliště: Hledám

Re: EoC

Nový příspěvekod Radanek » 31.08.2012 07:17

Hned zezačátku bych chtěl napsat tohle: Na téhle změně se (podle Jagexu) pracuje už několik let, myslím už Andrew to začal.
Zatím se mi to moc nelíbí, nevím jak to vypadá poslední dobou, protože jsem se o víkendech ke hraní moc nedostal v poslední době. Ale zvykneme si. Nebude to afkovací, což někoho rozhodně bude bavit, ale podle mě to bude tak rutinní, že stejně člověk bude znuděně sedět a mačkat 4 klávesy. Každopádně máte dost málo času na vytrénování combat skillů, protože (pokud to nezměnili), tak po eoc už to nenatrénujete :D
Obrázek
ObrázekTrue story
BLOGSCAPE
Master of Spam s náskokem přesně 1000 příspěvků :D (Bezdo neposer to)
Spoiler: show
Obrázek
Uživatelský avatar
Radanek
RSko Admin
RSko Admin
 
Příspěvky: 3967
Registrován: 02.01.2008 10:00
RS nickname: Radanek

Re: EoC

Nový příspěvekod Tom rrrr » 31.08.2012 07:31

To, co je na fórech, si Jagex čte, například díky tomu přihodili do EoC schopnost, která ti zdvihne dmg při klasickém automatickém útoku, pro ty, kteří chtějí Slayer afkovat, což se rozhodně hodí. Taky zrušili tu WoWkovou hovadinu s nulovým xp na nižších combat levelech.

Jinak já se celkem těším, je tam pár dobrých nápadů (např. co jsem četl snaha, aby jídlo > brewy) a zajímavých zbraní (líbí se mi třeba taky nošení zbraní u pasu mimo boj), ale někde se mi zdá, že se chtěl grafický tým vyblbnout a s velkolepostí animací to přehánějí - na to, že jde třeba jen o pouhé seknutí mečem mi skutečně nemusí rudě svítit půl obrazovky a padat meteority... Taky je škoda, že zruší special attacks, protože ty dělaly každou zbraň o něco jedinečnější - takhle budou všechny stejné a bude rozhodovat jen slash/stab/crush a damage. Tak trochu jsem nepochopil, proč jsem do dragon crossbow musel cpát bronze bolts, ale nějak to ještě dopadne. Z nových prayerů taky nejsem zrovna odvázaný, každý skill rozštěpili na deset složek a kdo se pak má rozhodnout, co leechovat, ještě do toho jíst jídlo a orientovat se v schopnostech. Trochu škoda, že pořádně nefunguje nošení dvou typů zbraní (např. staff a sword naráz) - jednak se nestíhají ovládat schopnosti obou a zranění je sotva poloviční.

Svoje chyby to má, ale spíš se na to těším. No prostě uvidíme. ;)
Obrázek
Uživatelský avatar
Tom rrrr
Star of Cune
Star of Cune
 
Příspěvky: 1003
Registrován: 28.05.2010 19:34
Bydliště: Rellekka
RS nickname: Rilifaen

Re: EoC

Nový příspěvekod Radanek » 31.08.2012 08:18

Přesně tak, jako od teď se budou nosit 2 rapíry, popřípadě 2 clska a víc nic... Je to trochu škoda, zabijou tím všechny godswordy a podobný srandy
Obrázek
ObrázekTrue story
BLOGSCAPE
Master of Spam s náskokem přesně 1000 příspěvků :D (Bezdo neposer to)
Spoiler: show
Obrázek
Uživatelský avatar
Radanek
RSko Admin
RSko Admin
 
Příspěvky: 3967
Registrován: 02.01.2008 10:00
RS nickname: Radanek

Re: EoC

Nový příspěvekod Tice Tequila » 31.08.2012 09:08

godswordy už jsou dávno mrtvý :D

A ano, ten special attack mě taky štve, většina spec zbraní bude bezcenný junk (claws, swh a podobně). Mít možnost používat special attack s těma abilitama by byla celkem sranda :D
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Tice Tequila
 
Příspěvky: 1152
Registrován: 21.03.2008 19:09

Re: EoC

Nový příspěvekod Courseee » 31.08.2012 09:33

To je ale dobrý nápad, aby každá zbraň měla plus jednu abilitu (právě ten special attack), který by se objevil vždy jen při equipnutí.. případně novou kategorii abilitek Special attacky, tohle by se rozhodně mělo Jagexu navrhnout ;)

Každopádně jsem zvědavej jak teď bude vypadat třeba BA :D
Two Gentlemen - příručka moderního GENTLEMANA
Uživatelský avatar
Courseee
Globální Moderátor
Globální Moderátor
 
Příspěvky: 1717
Registrován: 15.09.2008 10:18
Bydliště: In a Galaxy Far, Far Away
RS nickname: Courseee

Re: EoC

Nový příspěvekod Mirek » 31.08.2012 17:55

hmm, me ten EoC celkem mrzi :/... uz to bude takove moc Wowkarske (vy, co za to kamenujete si priznejte, ze bojovy styl opravdu je podobny.. kdyz ne wowku, tak treba Lotru, u toho to vim jiste, hral sem to)

jako RS vynikalo oproti Wowku, lotru a temto hram svoji jednoduchosti.. a tahle nyni zanika -.-

btw, na foru uz je jakasi petice aby udelali RS 2 a RS 3 zaroven.. tu je quick code - 296-297-166-63929264
a pro lenivce link - http://services.runescape.com/m=forum/c ... 264,goto,1
ObrázekObrázek
Obrázek << proste uchyl :D
Mirek
 
Příspěvky: 491
Registrován: 15.01.2011 16:00

Re: EoC

Nový příspěvekod Tom rrrr » 31.08.2012 18:54

Courseee píše:Každopádně jsem zvědavej jak teď bude vypadat třeba BA :D


Pry udělají speciální sadu schopností, která se objeví pouze v BA.

U těch special attacků by mohli udělat, že mají např. 10% šanci na náhodné spuštění během souboje. Aby to lidi neotravovalo, tak by někde mohl být NPC, který by ty zbraně aktivoval, takže by třeba byl abyssal whip a abyssal whip (e) se šancí na special attack. Nebo od každého náhodného spuštění časový limit 5min, kdy je šance 0%. Aspoň by pak byl nějaký rozdíl mezi tím, jestli vezmu sara nebo zammy godsword.

Tice Tequila píše:godswordy už jsou dávno mrtvý :D

Pravda. :D Stejně jediná dvouruční zbraň, co stojí za to, je Barrelchest anchor. 8-)
Obrázek
Uživatelský avatar
Tom rrrr
Star of Cune
Star of Cune
 
Příspěvky: 1003
Registrován: 28.05.2010 19:34
Bydliště: Rellekka
RS nickname: Rilifaen

Další

Zpět na Návštěvní kniha

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 25 návštevníků

RuneScape ® is a trademark of Jagex © 2000-2011 Jagex Ltd.

Powered by phpBB © 2010/2011 phpBB Group
Style/Design by GraphicSite.cz pro RSko.cz

Počítadlo