Novinky

Sdělení vedení webu: Czecho-Slovak Forces přebírají vedení webu ... čtěte Více informací

Sdělení Event teamu:
Dejte nám vědět, jakou akci byste rádi viděli u nás na webu ZDE. Pomozte nám také s dotazníkem, klikněte ZDE.

Sdělení personálu fora:
Pomozte nám zjistit, co nám na RSko ještě chybí ... Více informací

J.A.G.

Obecná diskuze o Runescape, dotazy/odpovědi atd.

J.A.G.

Nový příspěvekod Mr Skill Cz » 12.09.2012 14:15

Dá mi o tom někdo info? Já jsem slyšel že jsou s tím samé problémy. Četl jsem pár stížností na fóru. Jak to tedy je ?
Obrázek
Link: Deníček

Genetic Lifeform and Disk Operating System - GLaDOS
Uživatelský avatar
Mr Skill Cz
 
Příspěvky: 2152
Registrován: 21.06.2010 21:04
RS nickname: Mr Skill Cz

Re: J.A.G.

Nový příspěvekod Mirek » 12.09.2012 15:52

hmm, ja osobne s tim nemam zadny problem.. ^^ Je to proste vec, ktera ti umozni se dostat na tvuj ucet jen z urcite IP (a mam pocit, ze dokonce aji jen z urciteho zarizeni, protoze sem na stejne IP, ale na jinych kompech - stolni a netbook - musel zadavat recovery (specialni a NEMENITELNE!!!!), abych se tam mohl lognout...) Mozna se tam neco posralo potom, ale v mem pripade to jede a vlastne neni mozne, aby se ti nekdo dostal na ucet, leda, ze by znal tve specialni recovery...
ObrázekObrázek
Obrázek << proste uchyl :D
Mirek
 
Příspěvky: 491
Registrován: 15.01.2011 16:00

Re: J.A.G.

Nový příspěvekod Tom rrrr » 12.09.2012 18:02

Je to z určitého zařízení a Jagex ve FAQ řekl, že kvůli bezpečnosti neprozradí přesnou metodu, jak to zjišťují. Na fórech si stěžovali lidi s dynamickou IP, ale asi to bude jen vzácný problém. Každopádně jsou to detaily a Jagex to vyladí.


Jestli chceš nějaké doporučení, tak rozhodně ano, aktivuj si to. Nikdo se ti tak nedokáže dostat na účet aniž by ti předtím neukradl odpověď na 3 otázky a přístup k mailu. I tak bude ještě potřebovat klasické heslo.

No jak to bude vypadat: Prvně si vytvoříš neměnitelné bezpečnostní otázky (samotné otázky jsou jen snůška hovadin, co si člověk skoro ani nemůže pamatovat / zjistit, takže asi nejlépe odpověz něco nesouvisejícího). Rozhodně si otázky i odpovědi zapiš (už NIKDY nepůjdou změnit). Od založení máš 60 minut na to, aby ses přihlásil na RS ze všech přístrojů, ze kterých se chceš přihlašovat a můžeš jim povolit trvalý / dočasný přístup. Pak už máš RS účet chráněný.
Jakmile se pak pokusíš přihlásit z jiného přístroje, na mail ti přijdou ty otázky (v náhodném pořadí) a když odpovíš dobře na tři z nich, můžeš se přihlásit do hry.

Abych nezapomněl, J.A.G. nahradí tvoje recovery questions. Taky když pak někdy J.A.G. deaktivuješ, k čemuž je potřeba odpovědět na otázky, a reaktivuješ, tak je taky potřeba odpovědět na otázky - stále ty neměnitelné původní.

Jako je to rozhodně užitečná věc, když tě někdo hackne, tak by ti musel hacknout echt všecko, aby ti vybrakoval účet. Problém tak nastane teprve až si koupíš nový PC a nebudeš si pamatovat otázky. :)
Uživatelský avatar
Tom rrrr
Star of Cune
Star of Cune
 
Příspěvky: 1003
Registrován: 28.05.2010 19:34
Bydliště: Rellekka
RS nickname: Rilifaen

Re: J.A.G.

Nový příspěvekod koudy15x » 12.09.2012 18:43

Už asi přes tejden to používám a libuju si v tom, kdykoliv se pokusim přihlásit z jakýkoliv jiný IP, chce to nejdřív heslo, pak příjde mail, pak musíš zadat znova heslo a odpovědět na 3 z 5 předem daných otázek a až teprve pak ti to dá přístup se lognout. Dá se přidat zařízení i permanentně, nebo třeba na 6h, jak chceš prostě. Podle mě se jim tohle povedlo :)
ObrázekObrázek
Obrázek
Obrázek - My biggest goal - ACHIEVED!!
Uživatelský avatar
koudy15x
Event team
Event team
 
Příspěvky: 2088
Registrován: 02.01.2008 10:55
Bydliště: W67
RS nickname: Koudy15x

Re: J.A.G.

Nový příspěvekod Radanek » 12.09.2012 18:54

takže je tam zatím i jiná IP ne jenom jiné zařízení jo? S tím bych mohl mít docela problémy, protože se třeba ve Zlíně přihlašuju minimálně z 6ti různých IP + doma mám ještě jednu... Ale asi si to taky zřídím
Obrázek
ObrázekTrue story
BLOGSCAPE
Master of Spam s náskokem přesně 1000 příspěvků :D (Bezdo neposer to)
Spoiler: show
Obrázek
Uživatelský avatar
Radanek
RSko Admin
RSko Admin
 
Příspěvky: 3967
Registrován: 02.01.2008 10:00
RS nickname: Radanek

Re: J.A.G.

Nový příspěvekod koudy15x » 12.09.2012 18:59

koudy15x píše:Už asi přes tejden to používám a libuju si v tom, kdykoliv se pokusim přihlásit z jakýkoliv jiný IP, chce to nejdřív heslo, pak příjde mail, pak musíš zadat znova heslo a odpovědět na 3 z 5 předem daných otázek a až teprve pak ti to dá přístup se lognout. Dá se přidat zařízení i permanentně, nebo třeba na 6h, jak chceš prostě. Podle mě se jim tohle povedlo :)

Tak jsem se logl do RS a scammed acc, nemám skoro nic jen pár drobností. Nechápu, kdo to byl ani jak se dostal přes JAG a přes pin, IP jsem nescreennul, takže jsem v háji, nemám nic.
ObrázekObrázek
Obrázek
Obrázek - My biggest goal - ACHIEVED!!
Uživatelský avatar
koudy15x
Event team
Event team
 
Příspěvky: 2088
Registrován: 02.01.2008 10:55
Bydliště: W67
RS nickname: Koudy15x

Re: J.A.G.

Nový příspěvekod Radanek » 12.09.2012 20:20

buďto je na tebe někdo nasazenej, nebo nemáš safe pc
Obrázek
ObrázekTrue story
BLOGSCAPE
Master of Spam s náskokem přesně 1000 příspěvků :D (Bezdo neposer to)
Spoiler: show
Obrázek
Uživatelský avatar
Radanek
RSko Admin
RSko Admin
 
Příspěvky: 3967
Registrován: 02.01.2008 10:00
RS nickname: Radanek

Re: J.A.G.

Nový příspěvekod Sir DPH » 12.09.2012 20:30

koudy15x píše:
koudy15x píše:Už asi přes tejden to používám a libuju si v tom, kdykoliv se pokusim přihlásit z jakýkoliv jiný IP, chce to nejdřív heslo, pak příjde mail, pak musíš zadat znova heslo a odpovědět na 3 z 5 předem daných otázek a až teprve pak ti to dá přístup se lognout. Dá se přidat zařízení i permanentně, nebo třeba na 6h, jak chceš prostě. Podle mě se jim tohle povedlo :)

Tak jsem se logl do RS a scammed acc, nemám skoro nic jen pár drobností. Nechápu, kdo to byl ani jak se dostal přes JAG a přes pin, IP jsem nescreennul, takže jsem v háji, nemám nic.

wtf? hackli ti mail? na maili ide často zistiť ip tiež
Obrázek
Uživatelský avatar
Sir DPH
 
Příspěvky: 846
Registrován: 12.08.2010 18:50
Bydliště: Daemonheim
RS nickname: DPH

Re: J.A.G.

Nový příspěvekod Mr Skill Cz » 13.09.2012 02:48

To zní docela dobře , jdu to aktivovat
Obrázek
Link: Deníček

Genetic Lifeform and Disk Operating System - GLaDOS
Uživatelský avatar
Mr Skill Cz
 
Příspěvky: 2152
Registrován: 21.06.2010 21:04
RS nickname: Mr Skill Cz

Re: J.A.G.

Nový příspěvekod Sir DPH » 13.09.2012 06:32

nechapem ako hackli koudyho pride mi to dobry system
Obrázek
Uživatelský avatar
Sir DPH
 
Příspěvky: 846
Registrován: 12.08.2010 18:50
Bydliště: Daemonheim
RS nickname: DPH

Další

Zpět na Návštěvní kniha

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků

RuneScape ® is a trademark of Jagex © 2000-2011 Jagex Ltd.

Powered by phpBB © 2010/2011 phpBB Group
Style/Design by GraphicSite.cz pro RSko.cz

Počítadlo