Novinky

Sdělení vedení webu: Czecho-Slovak Forces přebírají vedení webu ... čtěte Více informací

Sdělení Event teamu:
Dejte nám vědět, jakou akci byste rádi viděli u nás na webu ZDE. Pomozte nám také s dotazníkem, klikněte ZDE.

Sdělení personálu fora:
Pomozte nám zjistit, co nám na RSko ještě chybí ... Více informací

Paypal

Obecná diskuze o Runescape, dotazy/odpovědi atd.

Paypal

Nový příspěvekod HD Screen » 15.09.2012 08:04

Ahoj, mám neverifikovaný paypal a při platbě to po mě chce verifikaci, přičemž platím na jeden měsíc... A peněz tam mám 20 násobek toho, co je potřeba... Kde je problém ?
Obrázek
Mým koníčkem je čtení a zároveň šachy.Učím se rádně osum hodin jako blázen,nikdy se nestalo že bych se nepřipravil na test.Jsem čůrák a vůbec si neužiju život a těšim se až v osumnácti ochutnám pivo, ádios..
Uživatelský avatar
HD Screen
 
Příspěvky: 95
Registrován: 15.01.2011 13:43
RS nickname: Nekros angel

Re: Paypal

Nový příspěvekod The Bub » 15.09.2012 09:10

Bez verifikovaného paypalu nezaplatíš nic na internetu. A vtipnej avatar :D
!̸̶͚͖͖̩̻̩̗͍̮̙̈͊͛̈͒̍̐ͣͩ̋ͨ̓̊̌̈̊́̚͝͠ͅ ̷̧̢̛͖̤̟̺̫̗͚̗͖ͪ̏̔̔̒́ͥ̓ͫ̀ͤ̇ͥ͝ ̡̊͛̇ ͫ̉ͦ̊̀̔ͧ!̸̶͚͖͖̩̻̩̗͍̮̙̈͊͛̈͒̍̐ͣͩ̋ͨ̓̊̌̈̊́̚͝͠ͅ ̷̧̢̛͖̤̟̺̫̗͚̗͖ͪ̏̔̔̒́ͥ̓ͫ̀ͤ̇ͥ͝ ̡̊͛̇ ͫ̉ͦ̊̀̔ͧ!̸̶͚͖͖̩̻̩̗͍̮̙̈͊͛̈͒̍̐ͣͩ̋ͨ̓̊̌̈̊́̚͝͠ͅ ̷̧̢̛͖̤̟̺̫̗͚̗͖ͪ̏̔̔̒́ͥ̓ͫ̀ͤ̇ͥ͝ ̡̊͛̇ ͫ̉ͦ̊̀̔ͧ!̸̶͚͖͖̩̻̩̗͍̮̙̈͊͛̈͒̍̐ͣͩ̋ͨ̓̊̌̈̊́̚͝͠ͅ ̷̧̢̛͖̤̟̺̫̗͚̗͖ͪ̏̔̔̒́ͥ̓ͫ̀ͤ̇ͥ͝ ̡̊͛̇
Uživatelský avatar
The Bub
 
Příspěvky: 369
Registrován: 02.01.2008 07:19

Re: Paypal

Nový příspěvekod HD Screen » 15.09.2012 09:36

Dík :) Pokud vím, tak se to tak před půl rokem dalo -_-
Obrázek
Mým koníčkem je čtení a zároveň šachy.Učím se rádně osum hodin jako blázen,nikdy se nestalo že bych se nepřipravil na test.Jsem čůrák a vůbec si neužiju život a těšim se až v osumnácti ochutnám pivo, ádios..
Uživatelský avatar
HD Screen
 
Příspěvky: 95
Registrován: 15.01.2011 13:43
RS nickname: Nekros angel

Re: Paypal

Nový příspěvekod D4rk W4rr1or » 15.09.2012 10:24

Já mám taky neverifikovaný a můžu platit :D
Uživatelský avatar
D4rk W4rr1or
 
Příspěvky: 1172
Registrován: 01.02.2010 13:29
Bydliště: Daemonheim
RS nickname: D4rk W4rr1or

Re: Paypal

Nový příspěvekod HD Screen » 15.09.2012 10:52

Po mě to pořád chce kreditku, doháje... Přestupuju k MoneyBookers -_-
Obrázek
Mým koníčkem je čtení a zároveň šachy.Učím se rádně osum hodin jako blázen,nikdy se nestalo že bych se nepřipravil na test.Jsem čůrák a vůbec si neužiju život a těšim se až v osumnácti ochutnám pivo, ádios..
Uživatelský avatar
HD Screen
 
Příspěvky: 95
Registrován: 15.01.2011 13:43
RS nickname: Nekros angel

Re: Paypal

Nový příspěvekod The Bub » 15.09.2012 15:54

Pokud vim tak pokud není verifikovanej tak se nedaj přesunovat (posílat) peníze. Alespoň mě to nešlo.
!̸̶͚͖͖̩̻̩̗͍̮̙̈͊͛̈͒̍̐ͣͩ̋ͨ̓̊̌̈̊́̚͝͠ͅ ̷̧̢̛͖̤̟̺̫̗͚̗͖ͪ̏̔̔̒́ͥ̓ͫ̀ͤ̇ͥ͝ ̡̊͛̇ ͫ̉ͦ̊̀̔ͧ!̸̶͚͖͖̩̻̩̗͍̮̙̈͊͛̈͒̍̐ͣͩ̋ͨ̓̊̌̈̊́̚͝͠ͅ ̷̧̢̛͖̤̟̺̫̗͚̗͖ͪ̏̔̔̒́ͥ̓ͫ̀ͤ̇ͥ͝ ̡̊͛̇ ͫ̉ͦ̊̀̔ͧ!̸̶͚͖͖̩̻̩̗͍̮̙̈͊͛̈͒̍̐ͣͩ̋ͨ̓̊̌̈̊́̚͝͠ͅ ̷̧̢̛͖̤̟̺̫̗͚̗͖ͪ̏̔̔̒́ͥ̓ͫ̀ͤ̇ͥ͝ ̡̊͛̇ ͫ̉ͦ̊̀̔ͧ!̸̶͚͖͖̩̻̩̗͍̮̙̈͊͛̈͒̍̐ͣͩ̋ͨ̓̊̌̈̊́̚͝͠ͅ ̷̧̢̛͖̤̟̺̫̗͚̗͖ͪ̏̔̔̒́ͥ̓ͫ̀ͤ̇ͥ͝ ̡̊͛̇
Uživatelský avatar
The Bub
 
Příspěvky: 369
Registrován: 02.01.2008 07:19

Re: Paypal

Nový příspěvekod koudy15x » 16.09.2012 19:16

Nejde to, je to ošetřené, aby když by se ti účet dostal do mínusu a chtěl by sis založit druhý účet, tak abys potřeboval zase další kreditku, na kterou to napíšeš. Pokud jsem to dobře pochopil když jsem se v tom hrabal.
ObrázekObrázek
Obrázek
Obrázek - My biggest goal - ACHIEVED!!
Uživatelský avatar
koudy15x
Event team
Event team
 
Příspěvky: 2088
Registrován: 02.01.2008 10:55
Bydliště: W67
RS nickname: Koudy15x


Zpět na Návštěvní kniha

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 návštevníků

RuneScape ® is a trademark of Jagex © 2000-2011 Jagex Ltd.

Powered by phpBB © 2010/2011 phpBB Group
Style/Design by GraphicSite.cz pro RSko.cz

Počítadlo