Novinky

Sdělení vedení webu: Czecho-Slovak Forces přebírají vedení webu ... čtěte Více informací

Sdělení Event teamu:
Dejte nám vědět, jakou akci byste rádi viděli u nás na webu ZDE. Pomozte nám také s dotazníkem, klikněte ZDE.

Sdělení personálu fora:
Pomozte nám zjistit, co nám na RSko ještě chybí ... Více informací

Prosím o pomoc při mém návratu :)

Obecná diskuze o Runescape, dotazy/odpovědi atd.

Prosím o pomoc při mém návratu :)

Nový příspěvekod TheDrabby » 19.05.2013 10:23

Zdravím, mé jméno je Drabby7, nebyl jsem příliš známý české komunitě, sice jsem měl blog, měli jsme i vlastní klan a byl jsem docela aktivním hráčem, ale to se sesypalo a já skončil s RSkem na dobu neurčitou. Hodně dlouho jsem nic nehrál, byl jsem celkem svobodný člověk (dokonce jsem tou dobou měl nejlepší známky :razz ). Avšak minulý rok k březnu jsem se dostal ke hře League of Legends, která mě zaujala svou zábavností a ohromnou českou (ale i polskou :D ) komunitou. Docela mi šla, měl jsem Gold rating obě sezony, ale dneska už mě tolik nenaplňuje, protože mi to už moc nejde :/. A tak jsem se rozhodl vrátit zpátky k RSku, naposledy jsem hrál aktivně o prázdninách 2011, takže pokud by se tady našla nějaká hodná duše, která by mi pomohla s následujícími problémy, tak bych byl velice rád.

1) Všeobecně o hře, výrazné změny, co všechno bych měl zlepšit a čeho využít, když mám následující skilly

Attack 80, Cons 81, Mining 50, Strength 80, Agility 46, Smithing 46, Defence 81, Herblore 28, Fishing 62, Ranged 70, Thieving 35, Cook 99, Prayer 56, Crafting 47, Firemaking 96(ale v bance mám dřeva na 99), Magic 70, Fletching 46, Woodc 57, Runec 20, Slayer 42, Farming 23, Const 29, Hunter 29, Summ 49, Dungeoneering 44

2) Jak si efektivně vydělat na free/members (konkrétní způsoby prosím, žádné všeobecné typu "Merchovaní", ale třeba "Merchování XY")

Prostě asi každý druhý hráč se mi chlubil svými x00 miliony a já jsem se styděl za těch necelých 20M, co mám v bance

3) Co se naučit, abych se stal zase dobrým hráčem RS, mám na mysli monsterhunting anebo money making

Chtěl bych být jedním z těch extrémních boháčů a nebo dobrým monster hunterem, ale na začátek spíše tím boháčem, protože za peníze se kupují skilly :D.

4) Kam chodit o radu? / Co se stalo s CZ/SK komunitou?

Toto forum už není tak aktivní jako dříve a já nevím, jak se dostat do RSko clan chatu :D (já vím, jsem nab)



Děkuji moc moc moc moc předem, lidi. Ingame jsem Drabby7 a ode dneška budu nejspíše aktivní obden :).
TheDrabby
 
Příspěvky: 1
Registrován: 06.01.2013 20:19

Re: Prosím o pomoc při mém návratu :)

Nový příspěvekod sco angel » 19.05.2013 10:59

muzes se stavit na RSkocz clan chat jako GUEST a pokud chces, někdo te tam prida a muzes si pokecat s lidma, nebo pokud potrebujes pomoct s hranim, veskere deni se tedka deje INgame

doporučuju ti zacit s slay, aby ses naucil hrat EOC s ability, kde si na monstra vytrenujes

taky si muzes najit nektere věci sam, pokud bys na rsko.cz něco nenasel, tak muzes pouzit:

tip.it, zybez.net nebo runescape.wikia.com
Grogy45 fan
Obrázek
Sprosty Zasranek :D
Obrázek
Uživatelský avatar
sco angel
RSko Admin
RSko Admin
 
Příspěvky: 1490
Registrován: 26.12.2007 11:29
Bydliště: City of Angel -> BRNO
RS nickname: Sco Angel

Re: Prosím o pomoc při mém návratu :)

Nový příspěvekod MrAfkie » 21.05.2013 16:31

Jak to funguje s tim Clan Chatem? Taky jsem nedavno znova zacal hrat, ale na "rskocz" se pripojit nemuzu)
Uživatelský avatar
MrAfkie
 
Příspěvky: 111
Registrován: 24.06.2010 06:15

Re: Prosím o pomoc při mém návratu :)

Nový příspěvekod sco angel » 21.05.2013 21:18

Obrázek

Klliknes na to zakrouzkovany a zadas: Rskocz

jako guest budes psat: /// zprava
Grogy45 fan
Obrázek
Sprosty Zasranek :D
Obrázek
Uživatelský avatar
sco angel
RSko Admin
RSko Admin
 
Příspěvky: 1490
Registrován: 26.12.2007 11:29
Bydliště: City of Angel -> BRNO
RS nickname: Sco Angel

Re: Prosím o pomoc při mém návratu :)

Nový příspěvekod SiRonnie » 29.05.2013 15:12

V lolku nemuzes hrat soloq pro zabavu, jedine s teamem popr kamaradama.
V soloq i na dia/chall potkas same ehm.. hrace kteri jsou na pres držku.
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
SiRonnie
 
Příspěvky: 235
Registrován: 02.01.2008 10:15

Re: Prosím o pomoc při mém návratu :)

Nový příspěvekod Mr Skill Cz » 29.05.2013 17:40

SiRonnie píše:V lolku nemuzes hrat soloq pro zabavu, jedine s teamem popr kamaradama.
V soloq i na dia/chall potkas same ehm.. hrace kteri jsou na pres držku.


Dafuq? Nějak jsem nenarazil na co reaguješ :D
Obrázek
Link: Deníček

Genetic Lifeform and Disk Operating System - GLaDOS
Uživatelský avatar
Mr Skill Cz
 
Příspěvky: 2152
Registrován: 21.06.2010 21:04
RS nickname: Mr Skill Cz

Re: Prosím o pomoc při mém návratu :)

Nový příspěvekod Moray55 » 22.08.2013 16:58

Zkoušel jsem se dnes připojit do vašeho clan chatu jak je popsáno o dva příspěvky výše a dozvěděl jsem se, že váš clanchat neakceptuje guesty (Clan only allows clanmates to join their clan chat). Co dál?
Moray55
 
Příspěvky: 4
Registrován: 01.12.2009 14:19


Zpět na Návštěvní kniha

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků

RuneScape ® is a trademark of Jagex © 2000-2011 Jagex Ltd.

Powered by phpBB © 2010/2011 phpBB Group
Style/Design by GraphicSite.cz pro RSko.cz

Počítadlo