Novinky

Sdělení vedení webu: Czecho-Slovak Forces přebírají vedení webu ... čtěte Více informací

Sdělení Event teamu:
Dejte nám vědět, jakou akci byste rádi viděli u nás na webu ZDE. Pomozte nám také s dotazníkem, klikněte ZDE.

Sdělení personálu fora:
Pomozte nám zjistit, co nám na RSko ještě chybí ... Více informací

mrtvolnost

Obecná diskuze o Runescape, dotazy/odpovědi atd.

Re: mrtvolnost

Nový příspěvekod Tice Tequila » 22.08.2013 12:40

ten sraz neni špatnej nápad, ale chce to, aby to někdo zorganizoval, všichni jsou líní se na něčem dohodnout (hlavně Cane)


32k lidí online? :D nebejvalo aj 200k?
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Tice Tequila
 
Příspěvky: 1152
Registrován: 21.03.2008 19:09

Re: mrtvolnost

Nový příspěvekod Karelz.89 » 22.08.2013 14:34

A co vám na novém rs vadí?
Já hrával i tok starší, cca 4 roky zpět a nevidím moc radikální rozdíl k tomu, aby lidi přestaly hrát, pokud teda neberu v úvahu povinnosti a další reálný potřeby.
Sama hra vás přece nedonutí přestat hrát, změnila se jenom grafika, přibyly dva nové questy a změnily i interface, nic jinýho.
Pokud se pletu, opravte mne D:
Uživatelský avatar
Karelz.89
 
Příspěvky: 261
Registrován: 03.12.2008 11:11
Bydliště: Praha

Re: mrtvolnost

Nový příspěvekod The Bub » 22.08.2013 14:47

Karelz.89 píše:A co vám na novém rs vadí?
Já hrával i tok starší, cca 4 roky zpět a nevidím moc radikální rozdíl k tomu, aby lidi přestaly hrát, pokud teda neberu v úvahu povinnosti a další reálný potřeby.
Sama hra vás přece nedonutí přestat hrát, změnila se jenom grafika, přibyly dva nové questy a změnily i interface, nic jinýho.
Pokud se pletu, opravte mne D:


4 roky zpět "to starší".. sure..

Nezměnila se jen grafika a questy, změnil se pocit z gameplaye. Teď když zapnu rs, mám z něj pocit jak kdybych zapl nějakou sračku, na kterou jsou reklamy v utube videích.
!̸̶͚͖͖̩̻̩̗͍̮̙̈͊͛̈͒̍̐ͣͩ̋ͨ̓̊̌̈̊́̚͝͠ͅ ̷̧̢̛͖̤̟̺̫̗͚̗͖ͪ̏̔̔̒́ͥ̓ͫ̀ͤ̇ͥ͝ ̡̊͛̇ ͫ̉ͦ̊̀̔ͧ!̸̶͚͖͖̩̻̩̗͍̮̙̈͊͛̈͒̍̐ͣͩ̋ͨ̓̊̌̈̊́̚͝͠ͅ ̷̧̢̛͖̤̟̺̫̗͚̗͖ͪ̏̔̔̒́ͥ̓ͫ̀ͤ̇ͥ͝ ̡̊͛̇ ͫ̉ͦ̊̀̔ͧ!̸̶͚͖͖̩̻̩̗͍̮̙̈͊͛̈͒̍̐ͣͩ̋ͨ̓̊̌̈̊́̚͝͠ͅ ̷̧̢̛͖̤̟̺̫̗͚̗͖ͪ̏̔̔̒́ͥ̓ͫ̀ͤ̇ͥ͝ ̡̊͛̇ ͫ̉ͦ̊̀̔ͧ!̸̶͚͖͖̩̻̩̗͍̮̙̈͊͛̈͒̍̐ͣͩ̋ͨ̓̊̌̈̊́̚͝͠ͅ ̷̧̢̛͖̤̟̺̫̗͚̗͖ͪ̏̔̔̒́ͥ̓ͫ̀ͤ̇ͥ͝ ̡̊͛̇
Uživatelský avatar
The Bub
 
Příspěvky: 369
Registrován: 02.01.2008 07:19

Re: mrtvolnost

Nový příspěvekod Karelz.89 » 22.08.2013 15:10

The Bub píše:
Karelz.89 píše:A co vám na novém rs vadí?
Já hrával i tok starší, cca 4 roky zpět a nevidím moc radikální rozdíl k tomu, aby lidi přestaly hrát, pokud teda neberu v úvahu povinnosti a další reálný potřeby.
Sama hra vás přece nedonutí přestat hrát, změnila se jenom grafika, přibyly dva nové questy a změnily i interface, nic jinýho.
Pokud se pletu, opravte mne D:


4 roky zpět "to starší".. sure..

Nezměnila se jen grafika a questy, změnil se pocit z gameplaye. Teď když zapnu rs, mám z něj pocit jak kdybych zapl nějakou sračku, na kterou jsou reklamy v utube videích.



jo, 4 roky cca, to sure si nech pro někoho jiného, nemusim to hrát sto let abych byl supr ultra giga player jako seš ty, nějakej bub.
Pocit z gameplaye? Mě to přijde stejný, řekni mi jakej tvůj pocit se změnil :-.- když hraješ ted a když si hrál před tím.
A ohledně těch reklam, reklamy jsou na všechno, i předtím byly reklamy na runescape, asi o tom ani nevíš, proto si měl jiný pocit ze hry.
Uživatelský avatar
Karelz.89
 
Příspěvky: 261
Registrován: 03.12.2008 11:11
Bydliště: Praha

Re: mrtvolnost

Nový příspěvekod Radanek » 22.08.2013 21:33

Změnila se komunita hráčů. A gameplay se brutálně změnil, pokud bys hrál RS někdy před 7mi-8mi lety, tak ten rozdíl je masivní. Ale tak hra se vyvíjela postupně, takže si člověk tak nějak zvykal. Nejhorší je ta komunita podle mě
Obrázek
ObrázekTrue story
BLOGSCAPE
Master of Spam s náskokem přesně 1000 příspěvků :D (Bezdo neposer to)
Spoiler: show
Obrázek
Uživatelský avatar
Radanek
RSko Admin
RSko Admin
 
Příspěvky: 3967
Registrován: 02.01.2008 10:00
RS nickname: Radanek

Re: mrtvolnost

Nový příspěvekod Miki8888 » 23.08.2013 09:30

Když už se člověku naskytne chvíle si něco zahrát, tak už prostě nesáhne po RS, protože nemůže konkurovat dnešním hrám.

A forum už je mrtvé dobré 2 roky. Ale už máme přeci 3 roky nový web a nové forum :D
ObrázekObrázek<-Thx King Juraj
Obrázek <- KBD :)
25th May 2011 EnD
Uživatelský avatar
Miki8888
Globální Moderátor
Globální Moderátor
 
Příspěvky: 2095
Registrován: 06.09.2008 15:13
Bydliště: Doma ;)
RS nickname: Miki8888

Re: mrtvolnost

Nový příspěvekod Karelz.89 » 23.08.2013 11:02

Miki, že RS není konkurence? má to dost velké výhody oproti jiným hrám, to, že to můžeš hrát z každého pc ani nepřipomínám.
Jasně, taky mám raději QL, který hraju přes 7 let, ale to neznamená, že si rs nezahraju dvě hodky denně, ať s změnilo sebevíc.
Dost velká škoda, že když si zapnu RS a podívám se na server list, vidíte servery, kde je kolem 200-500 hráčů, je pravda, že tahle hra má pár let do smrti ... Leda by jatex vyrukoval s něčim lepšim, než nový skill, který je k hovnu :ugeek:

Nový web, myslíš rsko.cz? Co je na něm nového?
Uživatelský avatar
Karelz.89
 
Příspěvky: 261
Registrován: 03.12.2008 11:11
Bydliště: Praha

Re: mrtvolnost

Nový příspěvekod Prase222 » 23.08.2013 14:07

Web byl v mnohém prědělán, graficky apd. Stejně jako forum.
Obrázek

Obnova velké Cz/Sk komunity --> http://csforces.eu/
Přidej se ;)
Uživatelský avatar
Prase222
 
Příspěvky: 1213
Registrován: 06.04.2008 11:45
Bydliště: Skill areas
RS nickname: Prase222

Re: mrtvolnost

Nový příspěvekod Pan Stano » 23.08.2013 14:32

Docela by mě zajímalo, co se teď těm lidem z Jagexu honí hlavou. Si musej rvát asi vlasy, ne? Že to poslali uplně k šípku. :/ Sám teď nemám co hrát a kdyby RS vypadalo jako třeba před 7mi lety, hned bych k tomu zase zased. A myslim, že bych nebyl sám.
Uživatelský avatar
Pan Stano
 
Příspěvky: 37
Registrován: 28.02.2013 14:09
RS nickname: Stano_je_pan

Re: mrtvolnost

Nový příspěvekod Bezdomovec5 » 23.08.2013 18:48

Plno lidí z jagexu je proti plno updatům pokud se nepletu, ale bohužel měli rozkazy od vedení, tak s tim nemohli nic moc dělat.
Obrázek
Bezdomovec5 youtube channel!
MOJ STEAM
Džáááááááááááááááááh sem druhej největší spammer na foru ááááááááááááááááá!
Uživatelský avatar
Bezdomovec5
Globální Moderátor
Globální Moderátor
 
Příspěvky: 2700
Registrován: 01.05.2009 13:39
Bydliště: Na hlavním nádraží
RS nickname: Bezdomovec5

PředchozíDalší

Zpět na Návštěvní kniha

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 návštevníků

RuneScape ® is a trademark of Jagex © 2000-2011 Jagex Ltd.

Powered by phpBB © 2010/2011 phpBB Group
Style/Design by GraphicSite.cz pro RSko.cz

Počítadlo