Novinky

Sdělení vedení webu: Czecho-Slovak Forces přebírají vedení webu ... čtěte Více informací

Sdělení Event teamu:
Dejte nám vědět, jakou akci byste rádi viděli u nás na webu ZDE. Pomozte nám také s dotazníkem, klikněte ZDE.

Sdělení personálu fora:
Pomozte nám zjistit, co nám na RSko ještě chybí ... Více informací

mrtvolnost

Obecná diskuze o Runescape, dotazy/odpovědi atd.

Re: mrtvolnost

Nový příspěvekod The Bub » 25.08.2013 22:40

Karelz.89 píše:To se dalo čekat, parta lidí, co se tu zná nikdy nepřijmou názory nováčků.
Fakt mi je nějakej bub nebo baron u prdele, proč mi tedy furt cpete toho buba? Že hrál tu hru dávno před tím, než já tu hru vůbec znal? PROBOHA to se omlouvám, zažalujte mě ...
Polibte si prdel, když se takhle chováte k "novým" příchozím :roll ...


Nejde o to že se známe. Jde o to, že jsi drzej a agresivní. Když se neumíš vyrovnat s názorama oldschooláků, bohužel, vyrovnej se s tím po svém, ale prosil bych v mezích slušnosti. A podle toho jak píšeš jsem ji spíše hrál před tím než ty ses narodil. :)
!̸̶͚͖͖̩̻̩̗͍̮̙̈͊͛̈͒̍̐ͣͩ̋ͨ̓̊̌̈̊́̚͝͠ͅ ̷̧̢̛͖̤̟̺̫̗͚̗͖ͪ̏̔̔̒́ͥ̓ͫ̀ͤ̇ͥ͝ ̡̊͛̇ ͫ̉ͦ̊̀̔ͧ!̸̶͚͖͖̩̻̩̗͍̮̙̈͊͛̈͒̍̐ͣͩ̋ͨ̓̊̌̈̊́̚͝͠ͅ ̷̧̢̛͖̤̟̺̫̗͚̗͖ͪ̏̔̔̒́ͥ̓ͫ̀ͤ̇ͥ͝ ̡̊͛̇ ͫ̉ͦ̊̀̔ͧ!̸̶͚͖͖̩̻̩̗͍̮̙̈͊͛̈͒̍̐ͣͩ̋ͨ̓̊̌̈̊́̚͝͠ͅ ̷̧̢̛͖̤̟̺̫̗͚̗͖ͪ̏̔̔̒́ͥ̓ͫ̀ͤ̇ͥ͝ ̡̊͛̇ ͫ̉ͦ̊̀̔ͧ!̸̶͚͖͖̩̻̩̗͍̮̙̈͊͛̈͒̍̐ͣͩ̋ͨ̓̊̌̈̊́̚͝͠ͅ ̷̧̢̛͖̤̟̺̫̗͚̗͖ͪ̏̔̔̒́ͥ̓ͫ̀ͤ̇ͥ͝ ̡̊͛̇
Uživatelský avatar
The Bub
 
Příspěvky: 369
Registrován: 02.01.2008 07:19

Re: mrtvolnost

Nový příspěvekod learn_more » 25.08.2013 22:49

A nový tu rozhodně nejsi.
Obrázek
Uživatelský avatar
learn_more
Prekladatel
Prekladatel
 
Příspěvky: 1421
Registrován: 03.03.2008 15:53
Bydliště: Hledám

Re: mrtvolnost

Nový příspěvekod Baron Integ » 26.08.2013 06:39

Bube to bylo mysleno presne tak jak jsi to popsal - king black dragon na starym foru pokud se nepletu? :D nebo to byl nekdo jinej?

@karel - mas datum registrace 2008 - takze jakypak copak? Nazory novacku = je mi nejakej baron a bub u prdele aha.
Nechovej se jak pica a pak si teprve stezuj.
Obrázek
Uživatelský avatar
Baron Integ
Pomocník fóra
Pomocník fóra
 
Příspěvky: 1722
Registrován: 25.01.2008 20:34
Bydliště: Žďár nad Sázavou/brno intr

Re: mrtvolnost

Nový příspěvekod The Bub » 26.08.2013 08:55

Baron Integ píše:Bube to bylo mysleno presne tak jak jsi to popsal - king black dragon na starym foru pokud se nepletu? :D nebo to byl nekdo jinej?


Je to možný, už si nepamatuju.. zas takovej spamer jsem ale nebyl takže.. fakt nevím. :)
!̸̶͚͖͖̩̻̩̗͍̮̙̈͊͛̈͒̍̐ͣͩ̋ͨ̓̊̌̈̊́̚͝͠ͅ ̷̧̢̛͖̤̟̺̫̗͚̗͖ͪ̏̔̔̒́ͥ̓ͫ̀ͤ̇ͥ͝ ̡̊͛̇ ͫ̉ͦ̊̀̔ͧ!̸̶͚͖͖̩̻̩̗͍̮̙̈͊͛̈͒̍̐ͣͩ̋ͨ̓̊̌̈̊́̚͝͠ͅ ̷̧̢̛͖̤̟̺̫̗͚̗͖ͪ̏̔̔̒́ͥ̓ͫ̀ͤ̇ͥ͝ ̡̊͛̇ ͫ̉ͦ̊̀̔ͧ!̸̶͚͖͖̩̻̩̗͍̮̙̈͊͛̈͒̍̐ͣͩ̋ͨ̓̊̌̈̊́̚͝͠ͅ ̷̧̢̛͖̤̟̺̫̗͚̗͖ͪ̏̔̔̒́ͥ̓ͫ̀ͤ̇ͥ͝ ̡̊͛̇ ͫ̉ͦ̊̀̔ͧ!̸̶͚͖͖̩̻̩̗͍̮̙̈͊͛̈͒̍̐ͣͩ̋ͨ̓̊̌̈̊́̚͝͠ͅ ̷̧̢̛͖̤̟̺̫̗͚̗͖ͪ̏̔̔̒́ͥ̓ͫ̀ͤ̇ͥ͝ ̡̊͛̇
Uživatelský avatar
The Bub
 
Příspěvky: 369
Registrován: 02.01.2008 07:19

Re: mrtvolnost

Nový příspěvekod SiRonnie » 28.08.2013 17:04

Popravde, kdybych mohl tak bych i ted sahl po runescape, jako byla v 2007. (kdybych vybiral mezi ostatnima hrama)
Jen je problém, že všichni kamarádi odešli. A hlavně momentální gameplay je uplne napicu.
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
SiRonnie
 
Příspěvky: 235
Registrován: 02.01.2008 10:15

Re: mrtvolnost

Nový příspěvekod Roiman4 » 28.08.2013 18:38

Kdyby byla komunita jak před pár lety anebo by hrálo více hráču, tak si myslím, že by bylo jedno jestli je rs3 či něco jiného, na vše si dá zvyknout. Pokud, ale nejsou hráči či komunita je kdekoliv a není v celků, tak ta hra pak nemá moc smysl a většina odchází jinam.
Obrázek
Obrázek
Roiman4
 
Příspěvky: 707
Registrován: 02.02.2009 15:48
Bydliště: Zlín

Re: mrtvolnost

Nový příspěvekod Pan Stano » 29.08.2013 18:24

Karelz.89 píše:To se dalo čekat, parta lidí, co se tu zná nikdy nepřijmou názory nováčků.
Fakt mi je nějakej bub nebo baron u prdele, proč mi tedy furt cpete toho buba? Že hrál tu hru dávno před tím, než já tu hru vůbec znal? PROBOHA to se omlouvám, zažalujte mě ...
Polibte si prdel, když se takhle chováte k "novým" příchozím :roll ...


Tohle je a vždycky byl problém všech CZ/SK RS fór. Hlavně CSrune za dob Anch, co si tak pamatuju. Přišel nováček, zeptal se na nějakou prkotinu a místo toho, aby mu zkušenější pomohli, začali se mu vysmívat, že je debil, noob, kripl atd. a neumí hledat ve foru. Když se na ně nováček ohradil, že hraje týden, ať nejsou hned arogantní, začali se do toho vrtat další "mistři", kteří si mysleli, že se z nich každej posere, když maj smithing 99 a podobný pi*oviny :D Proto mě tyhle Runescape fora tak bavěj.
Uživatelský avatar
Pan Stano
 
Příspěvky: 37
Registrován: 28.02.2013 14:09
RS nickname: Stano_je_pan

Re: mrtvolnost

Nový příspěvekod NoFrame » 29.08.2013 22:53

Roiman4 píše:Kdyby byla komunita jak před pár lety anebo by hrálo více hráču, tak si myslím, že by bylo jedno jestli je rs3 či něco jiného, na vše si dá zvyknout. Pokud, ale nejsou hráči či komunita je kdekoliv a není v celků, tak ta hra pak nemá moc smysl a většina odchází jinam.



+1 .. keby bola komunita tak by ma to bavilo viac ako teraz... ale teraz som zacal zase rs trosku hrat tak uvidime :)
Obrázek
NoFrame
 
Příspěvky: 392
Registrován: 01.02.2010 11:58
Bydliště: Slovensko/Michalovce
RS nickname: Darkghost938

Re: mrtvolnost

Nový příspěvekod Miki8888 » 31.08.2013 18:08

Bullshit. Není to jen o komunitě.
ObrázekObrázek<-Thx King Juraj
Obrázek <- KBD :)
25th May 2011 EnD
Uživatelský avatar
Miki8888
Globální Moderátor
Globální Moderátor
 
Příspěvky: 2095
Registrován: 06.09.2008 15:13
Bydliště: Doma ;)
RS nickname: Miki8888

Re: mrtvolnost

Nový příspěvekod NoFrame » 01.09.2013 23:39

tak zase nevravim ze to je 100% komunita... tiez som mal parkrat pauzu aj ked bolo na chatoch plno ludi... len vravim ze by to bolo aspon teda pre mna trosku zabavnejsie...
Obrázek
NoFrame
 
Příspěvky: 392
Registrován: 01.02.2010 11:58
Bydliště: Slovensko/Michalovce
RS nickname: Darkghost938

Předchozí

Zpět na Návštěvní kniha

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků

RuneScape ® is a trademark of Jagex © 2000-2011 Jagex Ltd.

Powered by phpBB © 2010/2011 phpBB Group
Style/Design by GraphicSite.cz pro RSko.cz

Počítadlo