Novinky

Sdělení vedení webu: Czecho-Slovak Forces přebírají vedení webu ... čtěte Více informací

Sdělení Event teamu:
Dejte nám vědět, jakou akci byste rádi viděli u nás na webu ZDE. Pomozte nám také s dotazníkem, klikněte ZDE.

Sdělení personálu fora:
Pomozte nám zjistit, co nám na RSko ještě chybí ... Více informací

Klany

Obecná diskuze o Runescape, dotazy/odpovědi atd.

Preco niesom a nechcem byt v ziadnom klane?

Som clenom klanu, bavia ma akcie a paci sa mi klanova atmosfera
34
29%
Niesom clenom, pretoze nesplnam podmienky, ale chystam sa..
6
5%
Niesom clenom, pretoze nemam na klan cas
31
26%
Niesom clenom, pretoze ma nebavia klanove aktivity
13
11%
Niesom clenom, pretoze mi vadia klanove povinnosti
30
25%
Niesom clenom, pretoze som v klane este nebol a neviem o tom nic
5
4%
 
Celkem hlasů : 119

Klany

Nový příspěvekod Technologics » 06.03.2010 12:08

velmi by ma zaujimale vase nazory, tak sa nebojte rozpisat :)
pripadne zdovodnujte, pridavajte nejake navrhy.. co by sa malo v klanoch zmenit aby ste o ne mali zaujem...

(v sucasnej dobe je len minimalny zaujem o klany, co je velmi odlisne od starsich RS casov, kde bol v klane takmer kazdy)
Obrázek
Uživatelský avatar
Technologics
Star of Cune
Star of Cune
 
Příspěvky: 951
Registrován: 01.01.2008 18:23
Bydliště: Bydliště:

Re: Klany

Nový příspěvekod Technologics » 06.03.2010 12:08

takze zacnem ja prvym postom

som v klane takmer od zaciatku svojho hrania.. ci uz to bol stary TLKOF ktory som pomahal zakladat, alebo neskor Lost Heaven, kde som bol dlhe roky.. a teraz CSF, kde som sa od uplneho novacika prepracoval uz na Co-Leadra..
vacsinu dobrych kamaratov v RS mam prave z tychto klanov, akcie ma bavia a pocit z timoveho vitazstva je uzasny :) tak isto ako pocit z individualne vykonanej dobrej prace v klane :) ci uz organizacne albo na akciach, ked mi nieco vyjde a dostanem pochvalu :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Technologics
Star of Cune
Star of Cune
 
Příspěvky: 951
Registrován: 01.01.2008 18:23
Bydliště: Bydliště:

Re: Klany

Nový příspěvekod koudy15x » 06.03.2010 12:14

Já nejsem v žádném clanu, protože mi vadí, jak leadeři nedělaj nic jinýho (skoro) než nutí ty členy, aby chodili na akce, a když jim člověk vysvětlí proč nemůže chodit na ty dejmetomu warky, ignorují ho a radši mu dají vyhazov...nebudu jmenovat, ale Tech určitě ví, který clan mám na mysli teď. Jinak jako clan atmosféra je supr, ale ty "povinosti" do kterých je člověk nucen mi holt vadí no.
Snad ti to stačí takto se vyjádřit :)
ObrázekObrázek
Obrázek
Obrázek - My biggest goal - ACHIEVED!!
Uživatelský avatar
koudy15x
Event team
Event team
 
Příspěvky: 2088
Registrován: 02.01.2008 10:55
Bydliště: W67
RS nickname: Koudy15x

Re: Klany

Nový příspěvekod superatlet » 06.03.2010 12:22

Som v kalne CSF. Je to moj prvy klan a zrejme aj do buducna jediny. Najviac sa mi na klane paci atmosfera
Obrázek
Uživatelský avatar
superatlet
 
Příspěvky: 2
Registrován: 05.05.2009 12:43
Bydliště: Kosice(Slovensko)

Re: Klany

Nový příspěvekod Scarevander » 06.03.2010 12:31

No, ze začátku jsem byl v jednom miniklanu, bavilo mě to tam, hodně mě toho naučili, jenže jak se rozpadl, tak jsem neznal žádný jiný klan a taky se mi nechtělo vstupovat do neznámého prostředí. Momentálně nejsem v klanu, ale možná by nebylo na škodu zakusit tu starou dobrou atmosféru ( i když taková jakou jsem zažil já už asi ne :) ).
Naposledy upravil Scarevander dne 06.03.2010 12:32, celkově upraveno 1
Obrázek
Uživatelský avatar
Scarevander
 
Příspěvky: 153
Registrován: 15.03.2008 16:41

Re: Klany

Nový příspěvekod The Bub » 06.03.2010 12:32

Byl sem v klanu, řek sem jim že sem skončil s rs a jesi by mě nemohli nechat na foru, za to mě kickli a řekli že sem maly děcko a idiot... nebudu jmenovat ty totalně debilni děti
!̸̶͚͖͖̩̻̩̗͍̮̙̈͊͛̈͒̍̐ͣͩ̋ͨ̓̊̌̈̊́̚͝͠ͅ ̷̧̢̛͖̤̟̺̫̗͚̗͖ͪ̏̔̔̒́ͥ̓ͫ̀ͤ̇ͥ͝ ̡̊͛̇ ͫ̉ͦ̊̀̔ͧ!̸̶͚͖͖̩̻̩̗͍̮̙̈͊͛̈͒̍̐ͣͩ̋ͨ̓̊̌̈̊́̚͝͠ͅ ̷̧̢̛͖̤̟̺̫̗͚̗͖ͪ̏̔̔̒́ͥ̓ͫ̀ͤ̇ͥ͝ ̡̊͛̇ ͫ̉ͦ̊̀̔ͧ!̸̶͚͖͖̩̻̩̗͍̮̙̈͊͛̈͒̍̐ͣͩ̋ͨ̓̊̌̈̊́̚͝͠ͅ ̷̧̢̛͖̤̟̺̫̗͚̗͖ͪ̏̔̔̒́ͥ̓ͫ̀ͤ̇ͥ͝ ̡̊͛̇ ͫ̉ͦ̊̀̔ͧ!̸̶͚͖͖̩̻̩̗͍̮̙̈͊͛̈͒̍̐ͣͩ̋ͨ̓̊̌̈̊́̚͝͠ͅ ̷̧̢̛͖̤̟̺̫̗͚̗͖ͪ̏̔̔̒́ͥ̓ͫ̀ͤ̇ͥ͝ ̡̊͛̇
Uživatelský avatar
The Bub
 
Příspěvky: 369
Registrován: 02.01.2008 07:19

Re: Klany

Nový příspěvekod SiRonnie » 06.03.2010 12:43

The Bub píše:Byl sem v klanu, řek sem jim že sem skončil s rs a jesi by mě nemohli nechat na foru, za to mě kickli a řekli že sem maly děcko a idiot... nebudu jmenovat ty totalně debilni děti

Ono za to že si každýmu nadával do Kida si nic jiného čekat ani nemusel...když si pak dostal kick za 3mesíční neaktivitu- takže to že si chtěl chodit na fórum by se ti splňilo, kdyby si první dva posty ,kde si o to prosil jen nenadával. Né každý má takové nervy jak si myslíš.
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
SiRonnie
 
Příspěvky: 235
Registrován: 02.01.2008 10:15

Re: Klany

Nový příspěvekod Hyger3 » 06.03.2010 12:57

Nebyl jsem členem žádného klanu a ani nebudu, protože se nebudu vtírat někam, kde o mě nestojí a kde mě nemají rádi.
R A W R
WATCH DAT A $ $
Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Hyger3
Star of Cune
Star of Cune
 
Příspěvky: 1297
Registrován: 02.01.2008 09:01
Bydliště: The Core/Taverley
RS nickname: Hyger3

Re: Klany

Nový příspěvekod Baron Integ » 06.03.2010 13:05

Hyger3 píše:Nebyl jsem členem žádného klanu a ani nebudu, protože se nebudu vtírat někam, kde o mě nestojí a kde mě nemají rádi.


Ehm.

Byl jsem v klanu NK - dokonce 2x :lol: nějak zvlášť toho nelituju
No a pak ve čtyř tisících šesti set padestí dvou klanech založených Jaxem-P, kterého nemám nějak zvlášť rád kvůli tomu že se mi zdá že trochu rozdělil komunitu na csrune a haianh.
A momentálně hrdý a jediný člen RS/CS klanu MaNDarinky :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Baron Integ
Pomocník fóra
Pomocník fóra
 
Příspěvky: 1722
Registrován: 25.01.2008 20:34
Bydliště: Žďár nad Sázavou/brno intr

Re: Klany

Nový příspěvekod sultan474 » 06.03.2010 13:37

Nooo mojim prvym clanom bol miniCHD (teraz to uz tu urcite vacsina nepozna) vtedy uplne pecka clan na CZ/SK scene lenze bol som tam len 2 tyzdne lebo mi potom skoncil net a ja som bol 3 mesiace bez netu tak ma vymazali :D
Neskor som prisiel do TLKOF, ktory bol ale zvacsa inactive a neskor sa rozpadol :(
Tak som bol dlhsie bez clanu, cez letne prazdniny roku 2008 ma zlanaril do LORS sirius lebo LOrs vtey neberalo silu vela ludi sa prihlasilo no davedax ich potom zlanaril do fail projectu ktory im vydrzal atk 2 tyzdne :D ale ja som v LORS ostal aj ked som tam ako Retired.

Dalsou mojou kapitolou je CSF, z pocitaku som nemal chut sa tam prihlasit hlavne z dovodou rozporu CSF vs CSRUNE ale to uz bolo davno a preto ked ma Falloutman poprosl ci by som sa nemohol prihlasit kedze ja som s Runescape expenim skoncil a aj hrabanie majetku ma preslo tak som sa rozhodol, ze na spestrenie f2p sa tam prihlasim.

CSF naberalo an sile ktoru stale ma na warky dame 50 ludi co sa mi pacilo a pacilo sa mi vyhravat a stale ma to tam bavi CSF #1 community pre mna zatial.
Vela ludi vidi v CSF len nahananie ludi na warky a stracanie RUne setov vo WIlde tak sa myli mozno to tak vyzera a mozno z vasich skusenosti to tak je ale hlavne ide o tu zabavu a CSF je WARRING CLAN takze netreba zabudat, ze ked sa prihlasujete do clanu tak to nieje o tom chodit na MH ale aj na povinne WARS.


Takto sa dalej dostavam k tomu, ze som sa rozhodol, ze na free je neda ale pvp warky boli pre mna ako stvorene a tym, ze nechcem koncit runescape s 200M v banke som sa rozhodol prihlasit este do jedneho clanu ale tentokrat zahranicneho "THE RISING" do clan ma zlanaril manik menom Pterodaktyl1 mozno ho poznate s clanu TDD netusil som, ze je atk v pohode a som rad, ze som atm.
THE rising je clan uplne iny ako CSF asi tym, ze stylom leadingu do CWA nechodime len malo kedy a skoro kazdy den mame PK trip / war v pvp v csf sa ludm nepacili dlhe retunring warky ale mne sa praveze pacili a 1 - 2 hodine pvp returning warky su super :D aspon pre mna nieje problem si za taku warku na lootovat 15 rune setov ale nieje ich tam problem aj zo 20 nechat :D


Ak si toto niekto precital tak respekt :D

Ani neviem, ze preco som sa tak rozpisal :D
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Czecho-Slovak Forces War Leader
Uživatelský avatar
sultan474
 
Příspěvky: 108
Registrován: 02.01.2008 12:21
Bydliště: Prešov ftw!

Další

Zpět na Návštěvní kniha

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

RuneScape ® is a trademark of Jagex © 2000-2011 Jagex Ltd.

Powered by phpBB © 2010/2011 phpBB Group
Style/Design by GraphicSite.cz pro RSko.cz

Počítadlo