Novinky

Sdělení vedení webu: Czecho-Slovak Forces přebírají vedení webu ... čtěte Více informací

Sdělení Event teamu:
Dejte nám vědět, jakou akci byste rádi viděli u nás na webu ZDE. Pomozte nám také s dotazníkem, klikněte ZDE.

Sdělení personálu fora:
Pomozte nám zjistit, co nám na RSko ještě chybí ... Více informací

Bastardi

Diskuze o všem možném z oblasti mimo Runescape.

Re: Bastardi

Nový příspěvekod Milda <3 » 29.10.2010 15:14

Nervic0 píše:Trailer mě taky nasral. Připadá mi, že je to přehnané, a dává to hodně lidem zase argument pro to, aby cikány nacpali do jednoho pytle, takže se na to taky nepodívám. Edit: Anebo že by jo? Zajímá mě, co tam hraje Háječek.
(Nechtěl bych, aby tu byla diskuze o cikánech a ne o filmu, jenom mi připadá, že ten film jenom těží z mezi lidmi populárního tématu - imho byly natočeny filmy, o kterých by se měl spíš založit topik kvůli tomu, jak jsou dobré, ne o tomhle - nic ve zlém.)

True story.
Milda <3
Retired
Retired
 
Příspěvky: 374
Registrován: 02.01.2008 11:07

Re: Bastardi

Nový příspěvekod tchomasek » 29.10.2010 18:02

To je nějaká nízkorozpočtovka?
Guess who's back.
Uživatelský avatar
tchomasek
 
Příspěvky: 455
Registrován: 02.01.2008 10:20

Re: Bastardi

Nový příspěvekod The Bub » 29.10.2010 19:11

tchomasek píše:To je nějaká nízkorozpočtovka?


Jo
!̸̶͚͖͖̩̻̩̗͍̮̙̈͊͛̈͒̍̐ͣͩ̋ͨ̓̊̌̈̊́̚͝͠ͅ ̷̧̢̛͖̤̟̺̫̗͚̗͖ͪ̏̔̔̒́ͥ̓ͫ̀ͤ̇ͥ͝ ̡̊͛̇ ͫ̉ͦ̊̀̔ͧ!̸̶͚͖͖̩̻̩̗͍̮̙̈͊͛̈͒̍̐ͣͩ̋ͨ̓̊̌̈̊́̚͝͠ͅ ̷̧̢̛͖̤̟̺̫̗͚̗͖ͪ̏̔̔̒́ͥ̓ͫ̀ͤ̇ͥ͝ ̡̊͛̇ ͫ̉ͦ̊̀̔ͧ!̸̶͚͖͖̩̻̩̗͍̮̙̈͊͛̈͒̍̐ͣͩ̋ͨ̓̊̌̈̊́̚͝͠ͅ ̷̧̢̛͖̤̟̺̫̗͚̗͖ͪ̏̔̔̒́ͥ̓ͫ̀ͤ̇ͥ͝ ̡̊͛̇ ͫ̉ͦ̊̀̔ͧ!̸̶͚͖͖̩̻̩̗͍̮̙̈͊͛̈͒̍̐ͣͩ̋ͨ̓̊̌̈̊́̚͝͠ͅ ̷̧̢̛͖̤̟̺̫̗͚̗͖ͪ̏̔̔̒́ͥ̓ͫ̀ͤ̇ͥ͝ ̡̊͛̇
Uživatelský avatar
The Bub
 
Příspěvky: 369
Registrován: 02.01.2008 07:19

Re: Bastardi

Nový příspěvekod Santa Own U » 30.10.2010 07:06

The Bub píše:
tchomasek píše:To je nějaká nízkorozpočtovka?


Jo



TO enní jen o ciganech tam v te bandě co zabili jsou i dva běloši. Film spíš ukazuje děti ze socialne slabšího prostředí. Ten jeden syn od toho mafianskeho bosse (Jan Štastný) to chápu to se dědí ale ti dva na začatku jsou take scenky jak to vypada u nich doma od jednoho se rodiče hádaj od dalšího toho cigána též žádna sláva ale příběh je fakt dobrý no a asi myslíš toho vousateho. Též dobrá postava ten tam šuká ze studentkama :D jako dpopručuju shlédnout. Neberu nikomu názor, já mám též svůj. Aspon ve filmu můžeme vidět jak vypada zkorumpovana policie v Čr. Zabijou tu holku, nic , zmláti učitele ,nic, .
HAHA, You are fucking noob.Shut up, im Dovakhiin. HAHA you are idiot. FUS RO DAH. OMG AAAAARGH

Obrázek
Uživatelský avatar
Santa Own U
Multimedia Team
Multimedia Team
 
Příspěvky: 286
Registrován: 17.05.2008 18:14
Bydliště: Havířov
RS nickname: Angie Varon

Re: Bastardi

Nový příspěvekod Hyger3 » 30.10.2010 09:33

Tak nevím, jestli má tato skupina obyvatel na to, aby uplácela policajty... Za to může spíše naše trestní právo.
R A W R
WATCH DAT A $ $
Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Hyger3
Star of Cune
Star of Cune
 
Příspěvky: 1297
Registrován: 02.01.2008 09:01
Bydliště: The Core/Taverley
RS nickname: Hyger3

Re: Bastardi

Nový příspěvekod Santa Own U » 30.10.2010 12:00

Hyger3 píše:Tak nevím, jestli má tato skupina obyvatel na to, aby uplácela policajty... Za to může spíše naše trestní právo.



Upláci je Dostál starší too jest ten mafián a otec od jednoho z těch tří a je bílí :D newím jestli přímo upláci ale vypadá to tak
HAHA, You are fucking noob.Shut up, im Dovakhiin. HAHA you are idiot. FUS RO DAH. OMG AAAAARGH

Obrázek
Uživatelský avatar
Santa Own U
Multimedia Team
Multimedia Team
 
Příspěvky: 286
Registrován: 17.05.2008 18:14
Bydliště: Havířov
RS nickname: Angie Varon

Předchozí

Zpět na OFFTOPIC

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

RuneScape ® is a trademark of Jagex © 2000-2011 Jagex Ltd.

Powered by phpBB © 2010/2011 phpBB Group
Style/Design by GraphicSite.cz pro RSko.cz

Počítadlo