Novinky

Sdělení vedení webu: Czecho-Slovak Forces přebírají vedení webu ... čtěte Více informací

Sdělení Event teamu:
Dejte nám vědět, jakou akci byste rádi viděli u nás na webu ZDE. Pomozte nám také s dotazníkem, klikněte ZDE.

Sdělení personálu fora:
Pomozte nám zjistit, co nám na RSko ještě chybí ... Více informací

Plesy + Sponzoři

Diskuze o všem možném z oblasti mimo Runescape.

Plesy + Sponzoři

Nový příspěvekod Grogy45 » 09.05.2010 16:40

Caw, určitě někdo z vás má zkušenosti se školními maturitními plesy. Jako na každý ples hledáme sponzory a zajímalo by mě jestli někdo nemáte nějaké zkušenosti s nějakou konkrétní firmou, která sponzorské dary na tyto akce dává. Tak jestli někdo máte nějakej tip, dejte vědět sem :)

Díky
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Grogy45
RSko Admin
RSko Admin
 
Příspěvky: 2385
Registrován: 15.04.2008 14:02
RS nickname: Grogy45

Re: Plesy + Sponzoři

Nový příspěvekod Machr95 » 09.05.2010 18:31

vyloženě sponzorskou firmu neznám, ale jestli hledáš věci do tomboly tak normálně se dělá, že se chodí po krámech a ptá se nebo ve škole se zeptejte ve všech třídách a určitě někdo přispěje nebo se poptá.. U nás kámoška sehnala čtvrťákům zájezd od cestovky..
Obrázek
http://noobkins.myminicity.com/ind a http://noobkins.myminicity.com klikni a přispěj mému městečku, budu ti velice vděčný..
Jsem hrdy ze jsem clenem Penis lover.
Uživatelský avatar
Machr95
 
Příspěvky: 77
Registrován: 02.01.2008 09:24

Re: Plesy + Sponzoři

Nový příspěvekod Grogy45 » 10.05.2010 17:09

Machr95 píše:vyloženě sponzorskou firmu neznám, ale jestli hledáš věci do tomboly tak normálně se dělá, že se chodí po krámech a ptá se nebo ve škole se zeptejte ve všech třídách a určitě někdo přispěje nebo se poptá.. U nás kámoška sehnala čtvrťákům zájezd od cestovky..


Thnx, vyzkouším
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Grogy45
RSko Admin
RSko Admin
 
Příspěvky: 2385
Registrován: 15.04.2008 14:02
RS nickname: Grogy45


Zpět na OFFTOPIC

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

RuneScape ® is a trademark of Jagex © 2000-2011 Jagex Ltd.

Powered by phpBB © 2010/2011 phpBB Group
Style/Design by GraphicSite.cz pro RSko.cz

Počítadlo