Novinky

Sdělení vedení webu: Czecho-Slovak Forces přebírají vedení webu ... čtěte Více informací

Sdělení Event teamu:
Dejte nám vědět, jakou akci byste rádi viděli u nás na webu ZDE. Pomozte nám také s dotazníkem, klikněte ZDE.

Sdělení personálu fora:
Pomozte nám zjistit, co nám na RSko ještě chybí ... Více informací

Ketchi se vrací!!!!!

Diskuze o všem možném z oblasti mimo Runescape.

Re: Ketchi se vrací!!!!!

Nový příspěvekod Milda <3 » 18.06.2010 16:04

Obrázek
Milda <3
Retired
Retired
 
Příspěvky: 374
Registrován: 02.01.2008 11:07

Re: Ketchi se vrací!!!!!

Nový příspěvekod Davdo » 18.06.2010 16:29

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Davdo
 
Příspěvky: 96
Registrován: 09.03.2008 18:15
Bydliště: Doma

Re: Ketchi se vrací!!!!!

Nový příspěvekod tchomasek » 18.06.2010 19:49

The Bub píše:Ja sem chtěl byt největši šulin na foru a ten kkt mi to sebral!

Upřímnou soustrast.
Guess who's back.
Uživatelský avatar
tchomasek
 
Příspěvky: 455
Registrován: 02.01.2008 10:20

Re: Ketchi se vrací!!!!!

Nový příspěvekod pk2roguecz » 18.06.2010 22:57

Pravda to je a pěkkně si to okšeftoval aby na něj nemohli z ''právního'' hlediska a porušil cca 5 pravidel
ObrázekObrázek<-- Netajím se tím... :)
Uživatelský avatar
pk2roguecz
 
Příspěvky: 113
Registrován: 31.08.2009 14:10
Bydliště: Lover'S av. Catherby 1954

Re: Ketchi se vrací!!!!!

Nový příspěvekod Michal15cz » 19.06.2010 07:41

Tak ten je hustej o.O
Obrázek
22.6.2013 - 20 W000t :)
Uživatelský avatar
Michal15cz
 
Příspěvky: 103
Registrován: 02.01.2008 12:11
Bydliště: Nevim kde to je

Re: Ketchi se vrací!!!!!

Nový příspěvekod prachy » 19.06.2010 19:22

toto nieje mozne :D:D pred dost dlhou dobou som si kukal fcbk a zrazu som zbadal nejakych friendov a to nehraju RS, ze sa joinli do nejakej blbej skupiny tak som tam klikol a ta fotka sa mi zdala povedoma a predsa - bol to fakt sam ketchi :D

inac nechapem ako sa tam mohlo joinut fakt tak vela ludi :P
Obrázek
Uživatelský avatar
prachy
 
Příspěvky: 383
Registrován: 12.01.2008 15:45
RS nickname: Scythe Rang

Re: Ketchi se vrací!!!!!

Nový příspěvekod predy12 » 22.06.2010 15:22

Ano, je to opravdu on...znám ho irl...ty lidi nasbíral tak, že si založil skupinu, kde o sobě napsal sloh tak na 1 A4 a taky, že by chtěl splnit sen svým rodičům a jak mu můžou lidi pomoct. Má asi 3 skupiny a v každý cca 80k lidí...do každý poslal pozvánku do tý skupiny o něm a ještě všechny přemlouval, ať to pošlou svým přátelům atd... :)
A zmínky o tom, že je to nefér a ty prachy by měli dostat více potřební-myslím, že udělal to, co bylo úkolem soutěže(nasbírat co nejvíc hlasů). Jakýkoliv vozíčkář, nebo někdo "potřebný" mohl udělat to samé, pokud má přístup k pc a internetu.
Obrázek
Uživatelský avatar
predy12
 
Příspěvky: 184
Registrován: 21.03.2008 19:19

Re: Ketchi se vrací!!!!!

Nový příspěvekod Ketchi3 » 24.06.2010 17:36

Hehe už to dorazilo aji sem :D
Napsal sem k tomu článku vyjádření..
Kdo chce, ať si to přečte, celý ten článek, je krutopřísná lež, pravda je tam asi tak 10% a je tam zkomolený, co šlo ;)

Je vidět, že Karel xx ( nezveřejním celé jméno, aby se nezlobil :D) je trošku mimo mísu :) - Majitel webu MistrBlogu.cz
Snažil se napsat ten článek proti mě, ale asi bych měl uvést věc na pravou míru, protože tenhle článek je tak trošku bulvární :D
Pravdivé jsou tam opravdu jen klíčová slova zbytek je upravený, aby vyvolával v lidech podněty, že sem svině ;)

Tak začnu od začátku :)
1.)
Píšeš, že v soutěži jsou cennější sny.

Moje reakce :

Je samozřejmé, že lidský život má větší cenu než zájezd do Anglie, ale pro každého člověka mají jiné sny jinou cenu.
Většinou je to tak, že pro každého je nejlepší ten jeho sen nebo snad ne?
Každý má svůj sen a pokud chce, aby se stal skutečností, musí pro to něco udělat.
Moji rodiče by si také dokázali splnit své sny.
Jenže nejsou sobečtí, a proto radši plní sny lidem ze svého okolí.
To je důvod proč plnění svých snů odkládají na dobu neurčitou a možná by si je ani nikdy nesplnili.
2.)
Na MistrBlogu.cz je psáno :
Přišlo mi to, že jsou snad i dokonce hrdí, že mu k výhře pomohli.

Moje reakce :

Pokud se pouštíš do psaní článku, tak si nejdřív ujasni o co vlastně jde.
Jsou dva Petrové, kteří v tomto směru hrají roli.
Jeden sem já a druhým je můj otec.
Ve článku, co jsem pochopil se píše o mě, protože píšeš, že sem založil skupinu.
Takže mě nikdo k žádné výhře nepomohl.
Já v té soutěži vůbec nevystupuji.
Jediné co se mě týká, tak je facebook skupina.
V soutěži je sen mého otce, takže když mluvíš o hrdosti, podle příspěvků, co zde psali lidi.
Tak jsou hrdí na to, že pomohli synovi, který se snaží splnit sen svému otci.

3.)
Na MistrBlogu.cz je psáno :
Měli v sobě zarytou jakousi představu, že pomáhají dobré věci.

Moje reakce :

Pro každého je představa, že pomáhají dobré věci jiná.
Takže opět asi těžko můžeš určit, která věc je dobrá a která špatná.
Je to totiž pro každého člověka jiné a určit globálně to bohužel nejde.
4.)
Na MistrBlogu.cz je psáno :
Podle něj prý nemocní a zdravotně postižení mají brát peníze od Evropské Unie a dalších fondů, že mají napsat žádost a peníze dostanou – chudák kluk, když si tohle myslí, čím ho rodiče krmí?

Moje reakce :

Opět upravené znění příspěvku.
Argumentoval jsem příspěvek jedné slečny, která psala, že někteří lidé si nemůžou splnit jiným způsobem.
Já jsem napsal, že jiné způsoby jsou a že jedním z možných je třeba fondy Evropské Unie nebo různé organizace.
A není to snad pravda?
Určitě neříkám, že každému handicapovanému se podaří dostat peníze na léčbu nebo na prostředky k zlepšení života např. invalidní vozík.
Pravdou ale je, že existuje spoustu nadací, neziskových organizací, veřejných sbírek a v neposlední řadě Evropských Fondů.
Další možností je třeba televize.
Je zde poslední dobou čím dále více reportáží o nemocných lidech.
Někdy se dělají i sbírky a co si pamatuji jeden případ, tak paní které ukradli auto a potřebovala vozit syna, který byl na vozíčku, do nemocnice se vybralo přes 700 tisíc, takže si koupila nové auto a ještě zbylo na další věci ;)

Nevím o jakém krmení od rodičů zde mluvíš, protože toto je pravda, ale v tom jak ty upravuješ skutečnost to vypadá úplně jinak ;)

Na MistrBlogu.cz je psáno :
Možná se i Petrův otec jmenuje Petr, ale dle informací na serveru iDNES.cz, který s ním vedl rozhovor, si sen zaregistroval skutečně syn. Petrovi je pouze 15 let, z čehož vyplývá porušení podmínek soutěže – účastník musí být starší 18 let.

Moje reakce :

Bohužel opět je zkušenost jiná.
O rozhovor se moc nejednalo, abych věc uvedl na pravou míru, tak jsem sdělil pár informací redaktorovi iDnesu.cz a on si už zbytek dodělal sám.
To že jsem zaregistroval otce do soutěže jsem nikdy nikde neřekl, protože to není pravda.
Pravdou je, že sem soutěž objevil na internetu a řekl sem taťkovi, ať si svůj sen zaregistruje.
On to tedy udělal a já mu sháněl hlasy, ale o tom ze začátku ani nevěděl ( o té skupině ).

Bohužel tady je to tak opravdu psáno na iDnesu.cz, takže za toto nese zodpovědnost redaktor, který to tam napsal.
Když mi volal, tak se letmo zmínil o tom, že tam dá, že sem to zaregistroval já.
Ještě jsem mu říkal, že sem to já neregistroval a že ani v té soutěži já nesoutěžím, ale napsal to takhle.

6.) Na MistrBlogu.cz je psáno :
Server iDNES.cz také psal, že Petr si jen založil skupinu a pak už nic nedělal a jen čekal. Ale to je obrovský omyl. Petr měl totiž velké množství práce s promazáváním příspěvků od těch chytřejších, kteří podporovali rozumnější sny. Neskončilo to tak jen u stovek smazaných vzkazů, ale také i u spousty profilů se zablokovaným přístupem ke skupině. Svůj názor holt velkému 15letému klukovi nevnutíte, ještě na to není dostatečně zralý.

Moje reakce :

Opět určuješ globálně, co je rozumnější a co méně.
Zase je to to samé.Pro každého je rozumnější něco jiného:)
Chytrost lidí ze skupiny si poznal jak?
Nechával si snad lidi dělat IQ testy z různých rovin. Jazykové, sociální, matematické, a poté porovnával, kdo jak je chytrý?
Určuješ chytrost podle shody s tvými názory, ale podle toho se chytrost nepozná ;)
O mazání příspěvků mi můžeš těžko něco vyčítat, protože to že vystudoval ČVUT jsem psal zrovna tobě a ty jsi své příspěvky taky smazal :D

Ano je pravda, že sem mazal některé vzkazy, ale byly to vždy pouze vzkazy, které byli vulgární.
Dále sem také mazal vzkazy, které byly proti mě, i když byly napsány slušně, protože v diskuzi byla vulgarita.
Také jsem mazal spam.
Ale příspěvky, které byly proti mě a byly slušně napsané, bez nadávek jsem nechával a pokusil se argumentovat, ještě je ve skupině najdete, takže opět -pravdivé jsou zde jen klíčová slova a to okolo je lež ;)
Velké množství práce to opravdu nebylo, jsem na práci zvyklý a komentoval a mazal jsem některé příspěvky dohromady asi 3 večery ;)

7.)
Na MistrBlogu.cz je psáno :
Na tom není nic špatného, protože jen hlupáci si přidávají do přátel každého, kdo jim pošle žádost, a tak normální lidé nemají potřebu si zakládat nové profily kvůli množství přátel, jako Petr.

Moje reakce :

Pročpak bych byl hlupák?
Já jsem taky neměl potřebu si založit nový účet.
Vše mi zde běželo normálně, žádná potřeba v tom nebyla.
Bylo to pouze, protože sem chtěl, ale o potřebě se mluvit nedá, protože na facebooku mi šlo a stále de vše normálně, i noví lidé si mě můžou přidat,takže vše v normálu ;)
8.)
Na MistrBlogu.cz je psáno :
Jste skutečně hrdí na to, že vyhrál Petr a tímto způsobem, nebo byste radši pomohli někomu, kdo to skutečně potřeboval? Zamyslete se pořádně.
Soutěží, ve kterých tupě pomáháte nesprávným, bude mnohem více...

Moje reakce :
Petr o kterém se v celém článku píše tuto soutěž nevyhrál.
Jak už jsem psal já vůbec nesoutěžil.

Jak určíš, co je správné a co je nesprávné?
Jsou snad nějaké pravidla, kde je udáno přesně ve všech případech, ve všech situacích, ve všech kontextech apod. co je správné a co je nesprávné?
Ano existují zákony, ale ty také neurčují, co je správné a co správné není.
Určují pouze, co je správné a nesprávné z hlediska zákona.
Oni jsou různé druhy správnosti a nesprávnosti.
Něco je správné z hlediska zákonů a to samé je nesprávné z hlediska např. "nepsaných pravidel společnosti."
To že se dost lidí shodne na něčem, co je správné a co je nesprávné už je něco jiného.
V ohledu tohoto článku to už nejde určit vůbec.

Závěrem :

Celý tvůj článek je přesně upraven, aby v lidech vyvolal pocity, že udělali chybu, že jsem hajzl.
Je zde vidět, že věci neuvádíš na pravou míru, protože se zde mnohokrát vyskytuje dost pozměněná skutečnost, i v případě tvých screenshotů a poté textu článku.
Magic : 99/99
Prayer : 77/99
Summoning : 96/99
Runecrafting: 99/99
Defence : 99/99
Slayer : 89/99
Combat : 135/138
Total : 2023/2150
Ketchi3
 
Příspěvky: 552
Registrován: 14.03.2008 07:50

Re: Ketchi se vrací!!!!!

Nový příspěvekod Darth Shakal » 24.06.2010 18:20

aha, po předčtení prvních řádků jsme si uvědomil, že je to kokotina. Pravdu víte jenom vy dva. Za prvé, "Napsal sem k tomuto článku prohlášení" může napsat buď budoucí politik nebo *****, jak už sem říkal na cc. Za druhé, myslím že člověk který si založí fb tak je zpúsobilý aby si uvědomil do jaké skupiny se přidává. Teď tu bude akorát flame kdo je vetší *****.
EDIT: neserte mně s tou cenzurou :D
Naposledy upravil Darth Shakal dne 24.06.2010 18:37, celkově upraveno 2
Od 17.10. 2009 sem pravoplatným držitelem banu na cc Elektrik.
Obrázek
Radovan Kaluža lover
Uživatelský avatar
Darth Shakal
 
Příspěvky: 440
Registrován: 18.09.2008 18:24
Bydliště: Madrid

Re: Ketchi se vrací!!!!!

Nový příspěvekod prachy » 24.06.2010 18:24

Ketchi3 píše: ...

skratte to niekto :mrgreen:
Obrázek
Uživatelský avatar
prachy
 
Příspěvky: 383
Registrován: 12.01.2008 15:45
RS nickname: Scythe Rang

PředchozíDalší

Zpět na OFFTOPIC

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 76 návštevníků

RuneScape ® is a trademark of Jagex © 2000-2011 Jagex Ltd.

Powered by phpBB © 2010/2011 phpBB Group
Style/Design by GraphicSite.cz pro RSko.cz

Počítadlo