Novinky

Sdělení vedení webu: Czecho-Slovak Forces přebírají vedení webu ... čtěte Více informací

Sdělení Event teamu:
Dejte nám vědět, jakou akci byste rádi viděli u nás na webu ZDE. Pomozte nám také s dotazníkem, klikněte ZDE.

Sdělení personálu fora:
Pomozte nám zjistit, co nám na RSko ještě chybí ... Více informací

Need help guys :D

Diskuze o všem možném z oblasti mimo Runescape.

Need help guys :D

Nový příspěvekod The Bub » 18.09.2011 07:23

Rychlá story: Můj malý bratranec po mě chtěl abych mu přeložil text do němčiny.. taková blbost, popis jednoho pracovního dne, co dělá a tak. :D Přeložil bych mu to, sice nejsem nejlepší v němčině ale dal bych to asi, jenže jsem s kamarádem včera zapíjel novou školu takže mam draka jak blázen.. nemohl by mi někdo takovou tou základní němčinou přeložit tohleto? :D

V pondělí vstávám v 6:35, potom se jdu nasnídat. Obleču si tričko, džíny a mikinu a jdu do školy. V pondělí máme Matematiku, Němčinu, Angličtinu, Zeměpis, Informatiku a Občanskou výchovu. Nesnáším občanku, ale miluju němčinu. (:D) Po škole jdu na nádraží, vlak mi jede v 13:28. Doma se naobědvám, a pak jsem na počítači nebo se učím. Pak se dívám na televizi. Spát jdu v 22:30.

Potřebuju to během dneška, kdybyste mohli, taky mám svoje učení a nemužu toho malyho haranta zklamat. :D Jinak, učí se němčinu asi 2 roky.. nebo nějak tak, takže potřebuju fakt základní němčinu. :D
!̸̶͚͖͖̩̻̩̗͍̮̙̈͊͛̈͒̍̐ͣͩ̋ͨ̓̊̌̈̊́̚͝͠ͅ ̷̧̢̛͖̤̟̺̫̗͚̗͖ͪ̏̔̔̒́ͥ̓ͫ̀ͤ̇ͥ͝ ̡̊͛̇ ͫ̉ͦ̊̀̔ͧ!̸̶͚͖͖̩̻̩̗͍̮̙̈͊͛̈͒̍̐ͣͩ̋ͨ̓̊̌̈̊́̚͝͠ͅ ̷̧̢̛͖̤̟̺̫̗͚̗͖ͪ̏̔̔̒́ͥ̓ͫ̀ͤ̇ͥ͝ ̡̊͛̇ ͫ̉ͦ̊̀̔ͧ!̸̶͚͖͖̩̻̩̗͍̮̙̈͊͛̈͒̍̐ͣͩ̋ͨ̓̊̌̈̊́̚͝͠ͅ ̷̧̢̛͖̤̟̺̫̗͚̗͖ͪ̏̔̔̒́ͥ̓ͫ̀ͤ̇ͥ͝ ̡̊͛̇ ͫ̉ͦ̊̀̔ͧ!̸̶͚͖͖̩̻̩̗͍̮̙̈͊͛̈͒̍̐ͣͩ̋ͨ̓̊̌̈̊́̚͝͠ͅ ̷̧̢̛͖̤̟̺̫̗͚̗͖ͪ̏̔̔̒́ͥ̓ͫ̀ͤ̇ͥ͝ ̡̊͛̇
Uživatelský avatar
The Bub
 
Příspěvky: 369
Registrován: 02.01.2008 07:19

Zpět na OFFTOPIC

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

RuneScape ® is a trademark of Jagex © 2000-2011 Jagex Ltd.

Powered by phpBB © 2010/2011 phpBB Group
Style/Design by GraphicSite.cz pro RSko.cz

Počítadlo