Novinky

Sdělení vedení webu: Czecho-Slovak Forces přebírají vedení webu ... čtěte Více informací

Sdělení Event teamu:
Dejte nám vědět, jakou akci byste rádi viděli u nás na webu ZDE. Pomozte nám také s dotazníkem, klikněte ZDE.

Sdělení personálu fora:
Pomozte nám zjistit, co nám na RSko ještě chybí ... Více informací

Old games

Diskuze o všem možném z oblasti mimo Runescape.

Re: Old games

Nový příspěvekod Staňo » 12.10.2011 14:41

Technologics píše:
Technologics píše:
Staňo píše:The Simpsons (hlavně za Marge) , Prehistoric 2 , Fox titus, Lemmings, Golden axe, Prince 1,2. Nejlepší DOSovky :)
Ještě vlastně Ugh! a spooooustu dalších, na který si nevzpomenu.

este dotam :) Tom & Jerry - cat-astrophe :), tunneler, wacky wheels, winter challenge, summer challenge, lotus, stunts, NFS1 a 2, cerviky, bumpy, dizzy, settlers 2, HoMaM 2...

ups, zabudol som SKI or DIE :) ta gulovacka tam a tie ksichty :D to nemalo chybu
http://www.bestoldgames.net/stare-hry/ski-or-die.php


Jooo, to bylo super, nejvic me bavil ten sjezd a pak akrobatický skoky :) A ještě jsme si vzpomněl na hru Crystal ( nebo tak nějak) - malej horník, sbíral crystaly v levelech a kdyz mel vsechny, mohl ukoncit kolo :)

Sááákra a nejstrašidelnější je, když to člověk zapne a dal by některý lvly v určitejch hrách i poslepu :)
Staňo
 

Re: Old games

Nový příspěvekod mikel cz » 12.10.2011 15:09

Zapomnel jsem na Bombermana :D (dyna blaster)
Obrázek
mikel cz
 
Příspěvky: 153
Registrován: 06.01.2008 12:28

Re: Old games

Nový příspěvekod Radanek » 12.10.2011 15:47

Já jsem hrál na svojem NES Maria, pak jak jsem se to naučil, tak jsem to dělal na rychlost :D
Obrázek
ObrázekTrue story
BLOGSCAPE
Master of Spam s náskokem přesně 1000 příspěvků :D (Bezdo neposer to)
Spoiler: show
Obrázek
Uživatelský avatar
Radanek
RSko Admin
RSko Admin
 
Příspěvky: 3967
Registrován: 02.01.2008 10:00
RS nickname: Radanek

Re: Old games

Nový příspěvekod sco angel » 12.10.2011 15:55

Zboznuju stare hry, mam i osobni web o starych hrach

http://angel.starehry.eu/phprs/ ,ktery je pod http://www.oldgames.sk/. Oldgames.sk je asi nejlepsi web o starych hrach v CZ/SK, maji tam i nascanovane stare Score nebo Excalibur. Jsou tam i ke stazeni tuny her.
toto je naprosta pecka: http://www.oldgames.sk/game/spellcross/ obcas si dam Spellcross, Transport Tycoon, serie X-COM a Theme Hospital.

jinak ty nove hry me moc nenadchli, jaksi tvurci zapomneli ze mega hyper super grafika jaksi nestaci k dobre hre, treba zklamani pro me bylo Crysis 2, Rage, Fear 3 atd..vyjimka teda udelala Doom 3, Metro 2033, Stalker. Jsem rad ze tu jsou stare hry, hlavne jsou obtizne a nektere nedohrajete za jedno odpoledne.
Grogy45 fan
Obrázek
Sprosty Zasranek :D
Obrázek
Uživatelský avatar
sco angel
RSko Admin
RSko Admin
 
Příspěvky: 1490
Registrován: 26.12.2007 11:29
Bydliště: City of Angel -> BRNO
RS nickname: Sco Angel

Re: Old games

Nový příspěvekod CaNe » 12.10.2011 16:08

Obecně mam nejradši klasiky tipu cs 1,6 aoe2 diablo atd... ale jak rabbit je legenda.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
CaNe
Star of Cune
Star of Cune
 
Příspěvky: 1283
Registrován: 13.03.2008 12:23
Bydliště: Litoměřice
RS nickname: Rumovaa Vila

Re: Old games

Nový příspěvekod Milda <3 » 12.10.2011 16:13

Tak, tak, v poslední době se upřednostňuje více kvantita než kvalita... výjimkou jsou snad jen hry od Valve a Bioware, který jsou furt kvalitní, i když zrovna Bioware v poslední době víceméně recykluje své hry z minulosti.
Milda <3
Retired
Retired
 
Příspěvky: 374
Registrován: 02.01.2008 11:07

Re: Old games

Nový příspěvekod Machr95 » 12.10.2011 17:19

Jazz JackRabbit :D parádní hra - co sme se toho kdysy nakalili.. Pokemoni (gold nebo crystal moji oblíbení - taky hrál mnohokrát), starý dobrý 2D worms, liero (něco jako worms, sme hrali s kámošem) a spousta dalších...

A pak tady sou moje srdcovky :D - Homam 2,3 a Age of Empires 2 - moje 3 první větší hry - neuvěřitelnejch hodin co sem u nich strávil.. nesmim zapomenout na Might and Magic 6 - taktéž hrána několikrát (nedávno se mi ji podařilo rozchodit, ale dlouho sem u ni už nevydržel, ikdyž hra to byla opravdu dobrá), no a taky Warcraft 2 a 3 (3 hraju dodnes - právě sem skončil jednu mapku - přes garenu hraju různý ty sranda mapky)

Pokud jde o nové hry tak opravdu už nic moc - většinou hraju tak den a pak mě to přestává bavit - je to už všechno na jedno brdo a pořád dokola.. (jeden z mích snů/cílů - je vytvořit, podílet se na vytvoření hry - protože vim co mě na těch starých hrách vždy bavilo a co mě na nových s*re)
Obrázek
http://noobkins.myminicity.com/ind a http://noobkins.myminicity.com klikni a přispěj mému městečku, budu ti velice vděčný..
Jsem hrdy ze jsem clenem Penis lover.
Uživatelský avatar
Machr95
 
Příspěvky: 77
Registrován: 02.01.2008 09:24

Re: Old games

Nový příspěvekod Staňo » 12.10.2011 17:22

Pokemoni Gold je super hra! Bratránek to kdysi dávno přitáhl na GameBoyi a já z toho byl unešenej. pak sem to stáhl i do compu. Sháněl jsem to na telefon, ale nějak mi to nešlo rozběhnout :(
Staňo
 

Re: Old games

Nový příspěvekod mikel cz » 12.10.2011 17:59

Staňo píše:Pokemoni Gold je super hra! Bratránek to kdysi dávno přitáhl na GameBoyi a já z toho byl unešenej. pak sem to stáhl i do compu. Sháněl jsem to na telefon, ale nějak mi to nešlo rozběhnout :(

Jojo, Pokemoni jsou paradni, jedna z nejlepsich her na GBA a to nemyslim ze srandy, je to nehorazne propracovane :) hral jsem hodne verzi, ale nejlepsi je ta serie nejstarsich - red, blue, green a gold :razz
Obrázek
mikel cz
 
Příspěvky: 153
Registrován: 06.01.2008 12:28

Re: Old games

Nový příspěvekod Zamorak Cze » 12.10.2011 19:01

Ugh, Sim City, Street Rod a Lost Vikings.... to bejvaly časy :)
I will look for you. I WILL find you. And i will kill you.
Obrázek


Hush little baby, don't say a word
and nevermind that noise your heard.
It's just the beasts under your bed,
in your closet, in your head.
Uživatelský avatar
Zamorak Cze
 
Příspěvky: 288
Registrován: 11.05.2010 11:24
Bydliště: Liberec
RS nickname: Zamorak Cze

PředchozíDalší

Zpět na OFFTOPIC

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 26 návštevníků

RuneScape ® is a trademark of Jagex © 2000-2011 Jagex Ltd.

Powered by phpBB © 2010/2011 phpBB Group
Style/Design by GraphicSite.cz pro RSko.cz

Počítadlo