Novinky

Sdělení vedení webu: Czecho-Slovak Forces přebírají vedení webu ... čtěte Více informací

Sdělení Event teamu:
Dejte nám vědět, jakou akci byste rádi viděli u nás na webu ZDE. Pomozte nám také s dotazníkem, klikněte ZDE.

Sdělení personálu fora:
Pomozte nám zjistit, co nám na RSko ještě chybí ... Více informací

League of Legends

Diskuze o všem možném z oblasti mimo Runescape.

Re: League of Legends

Nový příspěvekod jasminator » 04.11.2011 20:11

15 smrti :D :D
_________Obrázek
Obrázek
Obrázek
Pořádek je pro blbce, inteligent zvládne zmatek. P Mod since I was born 8-) .
Jen 2 věci jsou nekonečné, vesmír a lidská blbost jen tím prvním si nejsem zcela jist. A.Einstein
Uživatelský avatar
jasminator
 
Příspěvky: 374
Registrován: 03.01.2008 16:27

Re: League of Legends

Nový příspěvekod Radanek » 04.11.2011 21:43

Tak my už jsme to potom feedili, že si třeba pak pohnou a porazí nás dřív... A jako Vayne má 18 a to se prej snažil... Dneska 3 hry s naprostýma kreténama a poslední se konečně vydařila, jsem si dal po dlouhé době Garena a přes počáteční neshody s Veigarem, co se mnou byl na lajně jsme to nakonec vyhráli díky gankování :)
Obrázek
ObrázekTrue story
BLOGSCAPE
Master of Spam s náskokem přesně 1000 příspěvků :D (Bezdo neposer to)
Spoiler: show
Obrázek
Uživatelský avatar
Radanek
RSko Admin
RSko Admin
 
Příspěvky: 3967
Registrován: 02.01.2008 10:00
RS nickname: Radanek

Re: League of Legends

Nový příspěvekod prdelak » 04.11.2011 22:17

radanek píše:Tak my už jsme to potom feedili, že si třeba pak pohnou a porazí nás dřív... A jako Vayne má 18 a to se prej snažil... Dneska 3 hry s naprostýma kreténama a poslední se konečně vydařila, jsem si dal po dlouhé době Garena a přes počáteční neshody s Veigarem, co se mnou byl na lajně jsme to nakonec vyhráli díky gankování :)

to tu rozepisujes jak kdyby si hral nejakej intel mezinarodni turnaj :D
Obrázek
xf: stingyy
steam: hyperiou
Uživatelský avatar
prdelak
 
Příspěvky: 430
Registrován: 11.03.2008 20:06

Re: League of Legends

Nový příspěvekod Radanek » 04.11.2011 22:21

Jo, protože jsem byl dneska celej den nasranej z toho, jak to všichni strašně lamí, jak dokáže být lvl 30 s ww neprostej kretén kterej se nedokáže ani trefit ultinou a jak může Veigar na lvl 8 nemít W spell...
Obrázek
ObrázekTrue story
BLOGSCAPE
Master of Spam s náskokem přesně 1000 příspěvků :D (Bezdo neposer to)
Spoiler: show
Obrázek
Uživatelský avatar
Radanek
RSko Admin
RSko Admin
 
Příspěvky: 3967
Registrován: 02.01.2008 10:00
RS nickname: Radanek

Re: League of Legends

Nový příspěvekod prdelak » 04.11.2011 22:33

neboj, kdyz kouknes moji matcvh history, mam tam treba skore 20/5 a stejne defeat, pro solo game to haze naprosty hlupaky, co ti nadavaj ze feedujes pritom mas min smrti jak oni dva dohromady, jinak ja hravam 3v3, tam mas mensi prilzeitost potkat dementy a pokud ses dobrej, tak to nekdy utahnu i sam, ale obycejne uz 2v3 je defeat
Obrázek
xf: stingyy
steam: hyperiou
Uživatelský avatar
prdelak
 
Příspěvky: 430
Registrován: 11.03.2008 20:06

Re: League of Legends

Nový příspěvekod Mr Skill Cz » 04.11.2011 23:35

Jj treeline je fajnova mapa ale nejlepsi je nabrat proste 4 fajn lidi a treba pres skype kecat a hrat
Obrázek
Link: Deníček

Genetic Lifeform and Disk Operating System - GLaDOS
Uživatelský avatar
Mr Skill Cz
 
Příspěvky: 2152
Registrován: 21.06.2010 21:04
RS nickname: Mr Skill Cz

Re: League of Legends

Nový příspěvekod Radanek » 05.11.2011 09:06

Tak já většinou hraju s kámošema kdy se slezeme minimálně 3... A 3line mě nebaví nevím proč... Je to takový divný, pokud hraješ proti Pantheon+trynda+gp tak jsi v pyči ani nevíš jak a můžeš mít jakýkoli postavy, oni tě prostě rozsekají... Proti tomuhle combu jsem hrál už 3x a vždycky jsme to projeli...
Obrázek
ObrázekTrue story
BLOGSCAPE
Master of Spam s náskokem přesně 1000 příspěvků :D (Bezdo neposer to)
Spoiler: show
Obrázek
Uživatelský avatar
Radanek
RSko Admin
RSko Admin
 
Příspěvky: 3967
Registrován: 02.01.2008 10:00
RS nickname: Radanek

Re: League of Legends

Nový příspěvekod Mr Skill Cz » 05.11.2011 10:10

no jo musis pocitat s tim ze na treeline se berou porad ty samy postavy. Jinak kdyz si vemes ireliu nebo lepe nasuse tak tohle trio s dobrym buildem rozsekas
Obrázek
Link: Deníček

Genetic Lifeform and Disk Operating System - GLaDOS
Uživatelský avatar
Mr Skill Cz
 
Příspěvky: 2152
Registrován: 21.06.2010 21:04
RS nickname: Mr Skill Cz

Re: League of Legends

Nový příspěvekod SiRonnie » 05.11.2011 12:20

Kámoš, který přecházel z doty měl za akali 47:3 a stejně prohráli (hrál s +- 5 levelama), možná mám někde screen.
O tom že nějakej hrdina je OP je celkem dobře přitáhnuté za vlasy. Jediní OP hrdinové jsou momentálně Kog'maw a Trist (shyvanu jsem zatím co víděl, tak totální fail nebo totální zabiják.. tak těžko říct ale po nerfu už tak dobrej nebude). Když máš dobře složený team - ap mid, solo top (off tank/dmg), jungle (kámoš ji jezdí za Karthuse a vždy "omg.. kart afk.. a pak najednou tripple :D), AD carry a support bot, tak každej článek dělá určitou věc v teamu. Pokud lidé, kdo za ně hrají dokáží plně ovládat svůj char, tak jsou to vždy vyrovnané souboje. A tam se rozhoduje na maličkostech. Samozřejmě je druhá věc hrát na samé plošné a dobře tam naskákat ale tam závisí na obratnosti a sehranosti.
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
SiRonnie
 
Příspěvky: 235
Registrován: 02.01.2008 10:15

Re: League of Legends

Nový příspěvekod Radanek » 05.11.2011 14:42

Junglera mám nejradši WW nebo Lee sina, když někdo umí fakt hrát za Lee sina, tak je to hukot... Jinak se hodí kombinace blitz+šašek, šašek+heimer a taky je docela vychcanost teemo+sion :) A s Trynda+Sona jsme si to s kámošem dávali jak nic...
Obrázek
ObrázekTrue story
BLOGSCAPE
Master of Spam s náskokem přesně 1000 příspěvků :D (Bezdo neposer to)
Spoiler: show
Obrázek
Uživatelský avatar
Radanek
RSko Admin
RSko Admin
 
Příspěvky: 3967
Registrován: 02.01.2008 10:00
RS nickname: Radanek

PředchozíDalší

Zpět na OFFTOPIC

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 návštevníků

RuneScape ® is a trademark of Jagex © 2000-2011 Jagex Ltd.

Powered by phpBB © 2010/2011 phpBB Group
Style/Design by GraphicSite.cz pro RSko.cz

Počítadlo