Novinky

Sdělení vedení webu: Czecho-Slovak Forces přebírají vedení webu ... čtěte Více informací

Sdělení Event teamu:
Dejte nám vědět, jakou akci byste rádi viděli u nás na webu ZDE. Pomozte nám také s dotazníkem, klikněte ZDE.

Sdělení personálu fora:
Pomozte nám zjistit, co nám na RSko ještě chybí ... Více informací

Elektronická Cigareta

Diskuze o všem možném z oblasti mimo Runescape.

Re: Elektronická Cigareta

Nový příspěvekod Neumim To » 12.04.2012 19:24

Jak zde bylo psano, neni s problem prestat ze dne na den - sam jsem to zvladl.

PS: Pro rejpaly - ano, nebyly to 2 krabky denne, ale zhruba tolik, co zde pisete.
Obrázek <- a je to tady...

Obrázek Obrázek
Uživatelský avatar
Neumim To
 
Příspěvky: 1087
Registrován: 02.09.2008 05:23

Re: Elektronická Cigareta

Nový příspěvekod Mr Skill Cz » 12.04.2012 21:26

Já jsem s tím spokojenej. Pokud ale mohu zdravěji a levněji si toto dopřávat tak by byla blbost to nezkusit , no ne ? ;)

Aktuálně tu cigaretu mám na zkoušku a musím říct že je fajn. Je to jen o zvyku řekl bych. Nicméně když mi to nevyjde a nebude mi to takhle vyhovovat asi půjdu cestou balených cigaret.
Obrázek
Link: Deníček

Genetic Lifeform and Disk Operating System - GLaDOS
Uživatelský avatar
Mr Skill Cz
 
Příspěvky: 2152
Registrován: 21.06.2010 21:04
RS nickname: Mr Skill Cz

Re: Elektronická Cigareta

Nový příspěvekod sco angel » 13.04.2012 17:59

Miki8888 píše:Sorry, že odběhnu od tématu. Bětko to sou kecy. Znám lidi, co kouřili 2 krabičky denně a dokázali přestat ze dne na den. Je to jen o tom chtít.


tohle spise zalezi na silu vule daneho jedince, jsou lidi co nedokazou prestat, protoze maji slabou vuli a musi vyhledavat odbornou pomoc, pak tu jsou ti co toho nechaji ze dne na den a posledni skupina kouri z principu :D

PS: odmitam se tu bavit o Betce, protoze zacina ve me evokovat uchylnosti, spojovat BETKU a koureni....no vidite? Tohle je moje zavislost, byt uchylny :D. Ale jsem uchylny z principu...
Grogy45 fan
Obrázek
Sprosty Zasranek :D
Obrázek
Uživatelský avatar
sco angel
RSko Admin
RSko Admin
 
Příspěvky: 1490
Registrován: 26.12.2007 11:29
Bydliště: City of Angel -> BRNO
RS nickname: Sco Angel

Re: Elektronická Cigareta

Nový příspěvekod Mr Skill Cz » 13.04.2012 19:35

Hyger3 píše:
Mr Skill Cz píše:Proč e-cigareta?

7 dobrých důvodů proč e-kouřit


To se musím fakt zasmát, sorry. Rozebírat tady důvody, proč kouřit. Co takhle nekouřit vůbec?


Směji se. Skutečně. Nikoho nenutím začít kouřit. Tohle bylo a je pouze pro kuřáky co hledají levnější/zdravější alternativu nebo chtějí přestat nebo jednoduše chtějí vyzkoušet něco nového.
Obrázek
Link: Deníček

Genetic Lifeform and Disk Operating System - GLaDOS
Uživatelský avatar
Mr Skill Cz
 
Příspěvky: 2152
Registrován: 21.06.2010 21:04
RS nickname: Mr Skill Cz

Re: Elektronická Cigareta

Nový příspěvekod El Beatbox » 14.04.2012 23:58

Taky o ní uvažuju. Kdyby sis ji pořídil rád ji vyzkouším.
To be honest... Life sucks...
Uživatelský avatar
El Beatbox
 
Příspěvky: 1192
Registrován: 01.02.2009 23:34
Bydliště: Trololo
RS nickname: El Beatbox

Re: Elektronická Cigareta

Nový příspěvekod Mr Skill Cz » 15.04.2012 12:06

Se ozvy a přijedu. Já ji už mám , sice půjčenou ale mám.
Obrázek
Link: Deníček

Genetic Lifeform and Disk Operating System - GLaDOS
Uživatelský avatar
Mr Skill Cz
 
Příspěvky: 2152
Registrován: 21.06.2010 21:04
RS nickname: Mr Skill Cz

Re: Elektronická Cigareta

Nový příspěvekod Ester_Betty » 15.04.2012 14:51

sco angel píše:
Miki8888 píše:Sorry, že odběhnu od tématu. Bětko to sou kecy. Znám lidi, co kouřili 2 krabičky denně a dokázali přestat ze dne na den. Je to jen o tom chtít.


tohle spise zalezi na silu vule daneho jedince, jsou lidi co nedokazou prestat, protoze maji slabou vuli a musi vyhledavat odbornou pomoc, pak tu jsou ti co toho nechaji ze dne na den a posledni skupina kouri z principu :D

PS: odmitam se tu bavit o Betce, protoze zacina ve me evokovat uchylnosti, spojovat BETKU a koureni....no vidite? Tohle je moje zavislost, byt uchylny :D. Ale jsem uchylny z principu...



Miki - niektorí ten nikotín potrebujú :) poznám ludí čo nemajú cigaretu 2 hodiny a majú už "záchvaty" z toho a musia si ju zapaliť... znova nikotín je látka, na ktorej môžeš byť závislý, preto sa vyrábajú protifajčiarske žuvačky - ktoré obsahujú určitú dávku nikotínu.. e-cigarety- ktoré maju tiež dávku nikotínu... presne ako povedal angel - odborná pomoc, etc....
nejde o to mať vôlu prestať.. ale aj o tom či ten človek vie bez tej cigarety vôbec vydržať čoilen deň...

ale máš pravdu, sú aj ludia čo dokážu prestať, nie su na tom závislí aj keď fajčia dlho... závisí to na tom človekovi .. ale takých ludi je moc málo- RARE :D


Angel - jo, já jo :D uchylná :D tvoja úchylnosť je taká vysoká že ju bezdôvodne prenášaš aj na ostaných ludí :D
Obrázek
Obrázek
Nehasím čo nehorí, j*bem čo sa hovorí
vážim život jeho dary a tých čo mi pomohli.
Uživatelský avatar
Ester_Betty
Retired
Retired
 
Příspěvky: 644
Registrován: 29.08.2008 12:23
RS nickname: Ester_Betty

Re: Elektronická Cigareta

Nový příspěvekod CaNe » 17.04.2012 06:13

Když máš silnou vůli neni problém přestat, ale proč přestávat když mi to chutná a zase tolik do peněz to neleze.
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
CaNe
Star of Cune
Star of Cune
 
Příspěvky: 1283
Registrován: 13.03.2008 12:23
Bydliště: Litoměřice
RS nickname: Rumovaa Vila

Re: Elektronická Cigareta

Nový příspěvekod El Beatbox » 16.02.2013 00:52

Nepročítal jsem to tu podrobně, tudíž nevím jestli to tu někdo řešil nebo ne. Ale mám problém s tím že po čase se mi zdá že liquid dost výrazně ztrácí chuť. Mám model eGo-T od firmy enico s nerozebíratelným atomizérem, čistím to denně i 2x, jak atomizér, tak baterii a nemůžu přijít na to čím to je, jestli je špatný liquid nebo atomizér. Dřív jsem měl atomizér od jiné značky a u něj se to nedělo tak často, jen měl celkem dost velkou vadu a to že liquid protékal k baterii a po čase se stalo že začal popraskávat. Moc dlouho ecig nemám, takže se v tom zas až tolik nevyznám, ale vím že tohle téma je tu už docela dlouho, tak budu rád pokud mi někdo poradí, popřípadě doporučí nějaký kvalitní model, nebo od jaké firmy brát liquidy. Předem díky.
To be honest... Life sucks...
Uživatelský avatar
El Beatbox
 
Příspěvky: 1192
Registrován: 01.02.2009 23:34
Bydliště: Trololo
RS nickname: El Beatbox

Re: Elektronická Cigareta

Nový příspěvekod Mirek » 17.02.2013 15:28

ll... seci se vicemene shoduji na tom, ze e-cigo by melo slouzit jako pomoc k prestani s kourenim... mno, u mych spoluzaku to je z nejakeho duvodu presne naopak :face :D zacinali s e-cigem, tedka jedou travu :D
ObrázekObrázek
Obrázek << proste uchyl :D
Mirek
 
Příspěvky: 491
Registrován: 15.01.2011 16:00

PředchozíDalší

Zpět na OFFTOPIC

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

RuneScape ® is a trademark of Jagex © 2000-2011 Jagex Ltd.

Powered by phpBB © 2010/2011 phpBB Group
Style/Design by GraphicSite.cz pro RSko.cz

Počítadlo