Novinky

Sdělení vedení webu: Czecho-Slovak Forces přebírají vedení webu ... čtěte Více informací

Sdělení Event teamu:
Dejte nám vědět, jakou akci byste rádi viděli u nás na webu ZDE. Pomozte nám také s dotazníkem, klikněte ZDE.

Sdělení personálu fora:
Pomozte nám zjistit, co nám na RSko ještě chybí ... Více informací

SWTOR

Diskuze o všem možném z oblasti mimo Runescape.

SWTOR

Nový příspěvekod Mistr Yu » 20.05.2012 19:27

Hraje to někdo? :ugeek: Já jsem si to stáhl a chtěl bych zkusit ten 7 day free trial, a podle toho co jsem z toho jejich vysvětlení pochopil, mi to musí zařídit někdo, kdo už hraje, tím že mě nějak pozve. Nevím co je na to pozvání potřeba. Kdyžtak PM me pl0x! Dík :D
Uživatelský avatar
Mistr Yu
 
Příspěvky: 198
Registrován: 16.06.2010 14:42
Bydliště: World 138
RS nickname: Mistr Yu

Re: SWTOR

Nový příspěvekod R e n d y » 21.05.2012 03:20

daj mi mail poslu ti pokud chces :)
Uživatelský avatar
R e n d y
 
Příspěvky: 1234
Registrován: 16.02.2008 07:56
Bydliště: ČR Morava
RS nickname: [R.I.P]R e n d y

Re: SWTOR

Nový příspěvekod Mistr Yu » 21.05.2012 05:11

R e n d y píše:daj mi mail poslu ti pokud chces :)


Máš v PM.
Uživatelský avatar
Mistr Yu
 
Příspěvky: 198
Registrován: 16.06.2010 14:42
Bydliště: World 138
RS nickname: Mistr Yu

Re: SWTOR

Nový příspěvekod R e n d y » 21.05.2012 14:00

Kdyby este nekdo chtel tak mam este 24 pozvanek poslat nekomu na 7 deni trial .
Ale max lvl tam mozete met 15 z 50
Uživatelský avatar
R e n d y
 
Příspěvky: 1234
Registrován: 16.02.2008 07:56
Bydliště: ČR Morava
RS nickname: [R.I.P]R e n d y

Re: SWTOR

Nový příspěvekod Jack Ontaris » 21.05.2012 14:37

Já teda SWTOR zkoušel, ale musím říct, že přinejmenším ovladatelností mě to mírně zklamalo. Přeci jen, očekával jsem určitou úroveň srovnatelnou s WoW, a už při samotném otáčení postavy bylo cítit, že to není ono.

Jasně, SWTOR má co nabídnout, ale zatím toho není tolik, aby mě to donutilo platit game-time.

A co jsem slyšel postřehy, tak PvP ještě není plně vyrovnané & v PvE je toho zatím málo (sotva pár raidů, kterým teda ve světě "far far away" říkají trochu jinak, a např. namísto 10-manů mají 8-many - to jen aby se odlišili od WoW, ale to jen tak na okraj). Mám taky pocit, že SWTOR postupně přebírá většinu zažitých věcí z WoW a originalita vyprchává s každým dnem (jmenovitě třeba dual talenty).

Ale tak, ať si udělá každý svůj názor :D.
Lords of RuneScape - great clan, great community | JOIN US TODAY!
Obrázek
Obrázek
Jack Ontaris
 
Příspěvky: 39
Registrován: 08.03.2008 09:19
RS nickname: Oh my Jack

Re: SWTOR

Nový příspěvekod R e n d y » 21.05.2012 18:35

Njn je to na houby uz to zacina upadat .
Da se rict ze je to ciste singl hra kdyz vemes ze delat questy a za ne dostavas nejlepsi xp atd.. na pvp tam je hodne nevyrovnane este se mi nestalo ze bych za republicu vyhral furt jen vyhrava Empire :D ta hra je nejlepsi v pribehu ( njn je to znat ze je to od BioWare :) )
Inac hodne veci je z Wowka ( nehral sem diky bohu ) ale co maj delat kdyz jsou konkurovat wowku samotnemu udelat podobnou hru aby to hrace chytlo a nemusely se ucit nove veci vzdyt znate nechce se vam ucit nove a nove veci ve hrach :)

Chyby a podobne chujoviny si nevsimejte a trapne pripominky tam je chyba atd.. si nechce pro sebe .
Uživatelský avatar
R e n d y
 
Příspěvky: 1234
Registrován: 16.02.2008 07:56
Bydliště: ČR Morava
RS nickname: [R.I.P]R e n d y


Zpět na OFFTOPIC

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků

RuneScape ® is a trademark of Jagex © 2000-2011 Jagex Ltd.

Powered by phpBB © 2010/2011 phpBB Group
Style/Design by GraphicSite.cz pro RSko.cz

Počítadlo