Novinky

Sdělení vedení webu: Czecho-Slovak Forces přebírají vedení webu ... čtěte Více informací

Sdělení Event teamu:
Dejte nám vědět, jakou akci byste rádi viděli u nás na webu ZDE. Pomozte nám také s dotazníkem, klikněte ZDE.

Sdělení personálu fora:
Pomozte nám zjistit, co nám na RSko ještě chybí ... Více informací

Žrádlo a vaše kuchtění

Diskuze o všem možném z oblasti mimo Runescape.

Žrádlo a vaše kuchtění

Nový příspěvekod Raistlincz » 26.05.2012 12:30

Topik pro úžasné fotky, toho co si uděláte:D

Začínám já babánovo-ovesná palačinka s medem a borůvkovým džemem( jako nevypadá nic moc,ale byl to teprve třetí pokus ty první 2 dopadly mnohem hůř:)

Obrázek
Raistlincz
 
Příspěvky: 149
Registrován: 01.07.2009 17:13

Re: Žrádlo a vaše kuchtění

Nový příspěvekod Janaj8849 » 26.05.2012 16:19

Nejlepší kafe, které jsem kdy měl... :D
Obrázek


Nevím, jak se to jmenovalo, ale bylo to dobré (co poznám: brusinková paštika, houstičky, monte s piškotem, čokoládová lyže milka a v tom hlavním jídle jsou vajíčka, maso, Mozarella, rajčata, oliv. olej a ještě něco, dělá se to v Rakousku ae už nvm, jak se to jmenuje)
Obrázek


Pizza burger s volskými oky
Obrázek


Tohle vůbec nevím, co mělo být...
Obrázek


Někdo možná pochopí důvod kombinací těch jídel podle první fotky, jindy mě vařit totiž nebaví... :D
Potom ještě máme pravidelné gastro večery, kde nás je více a děláme třeba Lazaně...
Obrázek
Uživatelský avatar
Janaj8849
Multimedia Team
Multimedia Team
 
Příspěvky: 493
Registrován: 02.01.2008 10:20

Re: Žrádlo a vaše kuchtění

Nový příspěvekod kolikoj » 26.05.2012 20:44

jako ten hrnecek co mas ty mam taky a piju z nej vsechno... takze jako lajk, a to posledni vypada az prekvapive chutne (teda bez ty tatarky a kecupu-teda jestli to tatarka a kecup je)
ObrázekObrázek
kolikoj
 
Příspěvky: 757
Registrován: 08.07.2008 13:57


Zpět na OFFTOPIC

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků

RuneScape ® is a trademark of Jagex © 2000-2011 Jagex Ltd.

Powered by phpBB © 2010/2011 phpBB Group
Style/Design by GraphicSite.cz pro RSko.cz

Počítadlo