Novinky

Sdělení vedení webu: Czecho-Slovak Forces přebírají vedení webu ... čtěte Více informací

Sdělení Event teamu:
Dejte nám vědět, jakou akci byste rádi viděli u nás na webu ZDE. Pomozte nám také s dotazníkem, klikněte ZDE.

Sdělení personálu fora:
Pomozte nám zjistit, co nám na RSko ještě chybí ... Více informací

Platba member

Diskuze o všem možném z oblasti mimo Runescape.

Platba member

Nový příspěvekod retros14 » 30.05.2012 15:05

Čus lidi, nevim kam to přesně napsat, tak to dávám sem. Mám totiž dotaz ohledně member platby. Dostal jsem totiž od Jagexu 14 dnů member zadarmo, takže jsem se poprvé v životě dostal k pořádnému hraní RS. Teď když se lognu tak mi nabízí 1. měsíc member za 2 $, místo nějakých 7 $. Asi je to jenom pro hráče kteří ještě member nikdy nebyli. Já bych si to koupil hned za tuhle cenu, ale bohužel budu tenhle měsíc dost mimo domov, takže bych to moc nevyužil. Nevíte tedy někdo jestli tato nabídka platí i později, nebo jenom v této době, kdy jsem dostal 14 dní free? Děkuji za odpověď.
retros14
 
Příspěvky: 9
Registrován: 11.05.2010 13:18
Bydliště: Trmice/Ústí nad Labem
RS nickname: retros14

Re: Platba member

Nový příspěvekod Mr Skill Cz » 30.05.2012 15:51

Platí jen v té době co ti to nabízejí. Já jsem tuto nabídku měl taky a nevyužil jsem jí (já blbec).

Poté jsem platil member za aktuální cenu 6,95$. Takže pokud máš možnost zaplať si to i když by jsi poté využil třeba jen týden nebo 14-dní.
Obrázek
Link: Deníček

Genetic Lifeform and Disk Operating System - GLaDOS
Uživatelský avatar
Mr Skill Cz
 
Příspěvky: 2152
Registrován: 21.06.2010 21:04
RS nickname: Mr Skill Cz

Re: Platba member

Nový příspěvekod retros14 » 30.05.2012 16:14

Tak díky moc, jdu kupovat. Aspoň potrénuju ty MMB skilly tak do 10. lvlu. Co jsem byl v nějakým tom začátečnickým kempu pro membery tak jsem se tam naučil ty základy. Je to na mě ale dost nový, vůbec nevim co dělat, kam jít a tak. Ale je to paráda
retros14
 
Příspěvky: 9
Registrován: 11.05.2010 13:18
Bydliště: Trmice/Ústí nad Labem
RS nickname: retros14

Re: Platba member

Nový příspěvekod Mr Skill Cz » 30.05.2012 17:15

Zkus zajít na fc "obrizka" ten je volně přístupnej a snad ti tam poradí. Kdyby ne můžeš mi tu napsat PMko a zeptat se
Obrázek
Link: Deníček

Genetic Lifeform and Disk Operating System - GLaDOS
Uživatelský avatar
Mr Skill Cz
 
Příspěvky: 2152
Registrován: 21.06.2010 21:04
RS nickname: Mr Skill Cz


Zpět na OFFTOPIC

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 návštevníků

RuneScape ® is a trademark of Jagex © 2000-2011 Jagex Ltd.

Powered by phpBB © 2010/2011 phpBB Group
Style/Design by GraphicSite.cz pro RSko.cz

Počítadlo