Novinky

Sdělení vedení webu: Czecho-Slovak Forces přebírají vedení webu ... čtěte Více informací

Sdělení Event teamu:
Dejte nám vědět, jakou akci byste rádi viděli u nás na webu ZDE. Pomozte nám také s dotazníkem, klikněte ZDE.

Sdělení personálu fora:
Pomozte nám zjistit, co nám na RSko ještě chybí ... Více informací

Nakupování z čínských e-shopů

Diskuze o všem možném z oblasti mimo Runescape.

Nakupování z čínských e-shopů

Nový příspěvekod atom631 » 17.08.2012 13:50

Nakupujete v čínských obchodech typu dealextreme, nebo chinabuy? Máte spíš dobré nebo špatné zkušenosti? Já jsem si koupil z dealextremu minulý rok před Vánocema obal na kindla 3 a ještě nějaké kabely a blbosti. Zatímco kabely v pohodě dorazily asi za měsíc, obal mi do teď nepřišel. Bohužel jsem si na ztracenou zásilku vzpomněl až někdy před pár dny. No stejně jsem neváhal a napsal jsem na jejich podporu. Obratem odepsali, že mám smůlu a po 6 měsících to nemůžou ověřit, takže má smůlu. No a tak po chvíli (pár dnech) handrkování mi napsali, co bych řekl na polovinu ze zaplacený částky (pouzdro stálo 9,30 doláčů). No rád bych od nich vytřískal celou sumu :). Nemáte nějaký tip nebo zkušenost, co jim mám ještě napsat? Zase aby mě neposlali do prdele :D. Tady přikládám komunikaci (čtěte od spoda).

Spoiler: show
Serena_huang
Hello Marek,

Really sorry for any trouble caused to you.

Actually we are not responsible for the delivery process and the post office can only check the information for your package within 6 months.

Since your contact us over the period,then the post office fail to check the information for you.Hope you can understand.

Then how about saving half of the payment as store credit for you?

Best regards
Serena


8/16/2012 7:23:30 PM (UTC) Customer
Ok, I understand. So if you just have the luck that the customer forgot about the order you can steal the money and say you couldnt check the information. And, of course, you cannot handle my problem any more. Please make sure I will post my story and bad experience with this shop to every single czech forum that im registered on. Hope you can understand ;). (Do no not forget to apologize again, please..)


8/15/2012 2:19:08 AM (UTC) Serena_huang
Hello Marek,

We have contacted our manager and she said that the shippment of your order was over 6 months so that we could not check the information from the post office any more.Therefore,we cannot handle your problem any more.Hope you can understand.

Best regards
Serena


8/14/2012 12:32:23 PM (UTC) Customer
Ok, i will be on my e-mail.


8/14/2012 10:15:43 AM (UTC) Serena_huang
Hello Marek,

Since the shippment of your order is very long ago,we will contact our manager to find a solution for you.Could you please come back to us tomorrow?

Best regards
Serena


8/14/2012 7:31:18 AM (UTC) Customer [Information]
What??? So I dont have no case and no money? Are you kidding me? Or I just misunderstood?


8/13/2012 4:34:18 AM (UTC) Serena_huang
Hello,

Thanks for your explation.

Since the shippment of your order is more than 6 months,we cannot check the delivery information for your package and ask for reimbursement of your not received package any more.Therefore,we may not handle your problem any more.Hope you can understand.

And please contact us within 6 months if you fail to receive your package.Is there anything else?

Best regards
Serena


8/10/2012 9:39:50 AM (UTC) Customer
I still hoped that it will be delivered ~1 or 2 moths after payment, and then i forgot about it.


8/9/2012 5:50:50 AM (UTC) Serena_huang
Dear customer,

Really sorry to hear that.

Why do you contact us so late because your payment is more than 6 months?

Best regards
Serena

Customer
I haven't recieved this order yet. It it almost 9 moths from payment and e-mail "Your order was shipped"!! Where is it? I want it or give me my money!
Obrázek
Uživatelský avatar
atom631
Event team
Event team
 
Příspěvky: 273
Registrován: 24.06.2010 15:26

Re: Nakupování z čínských e-shopů

Nový příspěvekod Tice Tequila » 17.08.2012 14:57

Pár obchodů z Číny mám za sebou. Je to tak 50/50. Poslední obchod, co byl, tak byl display na psp 3000. Bylo to prostřednictvím Aukra. Přišel rozmlácenej. Reklamace na poště nakonec neprošla, jsou to zmrdi.
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Tice Tequila
 
Příspěvky: 1152
Registrován: 21.03.2008 19:09

Re: Nakupování z čínských e-shopů

Nový příspěvekod Baron Integ » 18.08.2012 06:36

jako dost lidi co znam si odtama kupovalo beaty (hip kids everywhere:D) a nemeli zadnej problem s dodanim, akorat to trvalo docela dlouho - ale na to tam bylo myslim nejaky express posta nebo cosi.
a odsud z fora si taky spousta lidi cosi bralo (nefarit...), tahle thread uz tu je po xte taky, takze si myslim ze problem mit nebudes:)
Obrázek
Uživatelský avatar
Baron Integ
Pomocník fóra
Pomocník fóra
 
Příspěvky: 1722
Registrován: 25.01.2008 20:34
Bydliště: Žďár nad Sázavou/brno intr

Re: Nakupování z čínských e-shopů

Nový příspěvekod atom631 » 18.08.2012 08:49

No zatím problém mám :). Chci z nich vymlátit těch 10 dolarů, ne jen půlku :twist. No asi je prostě poprosim, jestli by nebylo možný aby mi to vrátili celý. Ale myslím že se na mě akorát tak vyserou :).
Obrázek
Uživatelský avatar
atom631
Event team
Event team
 
Příspěvky: 273
Registrován: 24.06.2010 15:26

Re: Nakupování z čínských e-shopů

Nový příspěvekod Miki8888 » 18.08.2012 15:28

5 dolarů je lepší než nic a i tak to není zas tak velká ztráta, jako upřímně na to, že se ozýváš po roce můžeš být rád...
ObrázekObrázek<-Thx King Juraj
Obrázek <- KBD :)
25th May 2011 EnD
Uživatelský avatar
Miki8888
Globální Moderátor
Globální Moderátor
 
Příspěvky: 2095
Registrován: 06.09.2008 15:13
Bydliště: Doma ;)
RS nickname: Miki8888

Re: Nakupování z čínských e-shopů

Nový příspěvekod atom631 » 18.08.2012 15:33

To je pravda no.. asi to vezmu, mozna si postezuju ze to neni cela castka a treba mi pripisou vic =)
Obrázek
Uživatelský avatar
atom631
Event team
Event team
 
Příspěvky: 273
Registrován: 24.06.2010 15:26

Re: Nakupování z čínských e-shopů

Nový příspěvekod Miki8888 » 18.08.2012 16:37

Tak samozřejmě zkus vytřískat celou částku, ale zase sem jen napsal jak to vypadá objektivně :)
ObrázekObrázek<-Thx King Juraj
Obrázek <- KBD :)
25th May 2011 EnD
Uživatelský avatar
Miki8888
Globální Moderátor
Globální Moderátor
 
Příspěvky: 2095
Registrován: 06.09.2008 15:13
Bydliště: Doma ;)
RS nickname: Miki8888

Re: Nakupování z čínských e-shopů

Nový příspěvekod 269 upi » 18.08.2012 20:09

S podporou Dealextremu mám ty nejlepší zkušenosti. Dokonce se mi podařilo udělat na ně šmelu - došlo mi zboží, ale stopli ho celníci. Tak sem jim psal, že mi to nedošlo. Tak mi vrátili celou částku a pak sem jen napsal na celnici, poslal jim CLO + DPH a měl sem to skoro zadarmo :D
Obrázek
Každý jednou začínal.

Falus na tebe!
Pridanim tohoto textu se stavate clenem Penis Lover:
Clen tajne organizace: Penis lover, leader: Technologics
Logo a cinnosti o nasi organizaci zde: http://haianh.scorpions.cz/penislover.gif
Uživatelský avatar
269 upi
 
Příspěvky: 69
Registrován: 02.01.2008 16:20

Re: Nakupování z čínských e-shopů

Nový příspěvekod Baron Integ » 19.08.2012 16:16

269 upi píše:S podporou Dealextremu mám ty nejlepší zkušenosti. Dokonce se mi podařilo udělat na ně šmelu - došlo mi zboží, ale stopli ho celníci. Tak sem jim psal, že mi to nedošlo. Tak mi vrátili celou částku a pak sem jen napsal na celnici, poslal jim CLO + DPH a měl sem to skoro zadarmo :D

omg haxor:D
BTW vzdy pisejte at vam zaskrtnou na baliku gift - potom se vam nestane ze vam budou chtit balit proclit...
Obrázek
Uživatelský avatar
Baron Integ
Pomocník fóra
Pomocník fóra
 
Příspěvky: 1722
Registrován: 25.01.2008 20:34
Bydliště: Žďár nad Sázavou/brno intr

Re: Nakupování z čínských e-shopů

Nový příspěvekod Grogy45 » 23.08.2012 05:54

Nemáš šanci dostat celou částku nazpět. Ber to co nabízí :)
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Grogy45
RSko Admin
RSko Admin
 
Příspěvky: 2385
Registrován: 15.04.2008 14:02
RS nickname: Grogy45

Další

Zpět na OFFTOPIC

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

RuneScape ® is a trademark of Jagex © 2000-2011 Jagex Ltd.

Powered by phpBB © 2010/2011 phpBB Group
Style/Design by GraphicSite.cz pro RSko.cz

Počítadlo