Novinky

Sdělení vedení webu: Czecho-Slovak Forces přebírají vedení webu ... čtěte Více informací

Sdělení Event teamu:
Dejte nám vědět, jakou akci byste rádi viděli u nás na webu ZDE. Pomozte nám také s dotazníkem, klikněte ZDE.

Sdělení personálu fora:
Pomozte nám zjistit, co nám na RSko ještě chybí ... Více informací

Steam - CD klíče

Diskuze o všem možném z oblasti mimo Runescape.

Steam - CD klíče

Nový příspěvekod El Beatbox » 02.11.2012 00:45

Mám dotaz, ze Steamu jsem donedávna stahoval jen dema a začátkem podzimu se tam objevily DLC na LOTRO. Tak jsem si je koupil, jenže jsem nemoh najít vůbec nikde CD klíče a nakonec jsem někde vygooglil, že musim mít hru staženou ze Steamu, nebo aspoň musim hru začít stahovat, tak jsem to udělal, mam stažený 1% ale problém je, že to vzalo 15GB z disku aby se to dalo stáhnout a nainstalovat. Hru mám staženou přímo od Turbine Inc. a klíče fungujou v pohodě, ale potřeboval bych těch 15GB. Nechce se mi mazat ta stažená hra a pak to tahat a instalovat ze Steamu, protože tam mam doinstalovanejch dost doplňků a pluginů a sem dost línej na to je hledat a instalovat znova, některý ani nevim jestli bych zas sehnal, jelikož stránka ze který sem je bral už ani neexistuje (je to tak dva roky dozadu co sem to tam dával, ale fungujou pořád). Tak mě jen zajímá, když to vymažu a pak někdy ty klíče budu potřebovat, jestli když to zase dám stáhnout budu je tam mít. Někomu se to bude zdát jako primitivní otázka, ale takový lidi poprosím, nechce si odpovědi "Seš debil." a radši mi jen odpovězte. ;)

Díky El
To be honest... Life sucks...
Uživatelský avatar
El Beatbox
 
Příspěvky: 1192
Registrován: 01.02.2009 23:34
Bydliště: Trololo
RS nickname: El Beatbox

Zpět na OFFTOPIC

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků

RuneScape ® is a trademark of Jagex © 2000-2011 Jagex Ltd.

Powered by phpBB © 2010/2011 phpBB Group
Style/Design by GraphicSite.cz pro RSko.cz

Počítadlo