Novinky

Sdělení vedení webu: Czecho-Slovak Forces přebírají vedení webu ... čtěte Více informací

Sdělení Event teamu:
Dejte nám vědět, jakou akci byste rádi viděli u nás na webu ZDE. Pomozte nám také s dotazníkem, klikněte ZDE.

Sdělení personálu fora:
Pomozte nám zjistit, co nám na RSko ještě chybí ... Více informací

Herbalife - brainwashing

Diskuze o všem možném z oblasti mimo Runescape.

Herbalife - brainwashing

Nový příspěvekod Hyger3 » 31.03.2013 12:11

Můj milovaný bratříček (váha v pohodě, řekl bych) se za poslední rok stal rodinným výživovým expertem, shodil přes Vánoce (!) 6 kilo a poté začal navštěvovat v nedalekém městě jakési cvičení. Zpočátku jsem to schvaloval, ale zanedlouho se ukázalo, že je to celé pod záštitou společnosti Herbalife. Netrvalo to dlouho a začal domů tahat jejich různé produkty a dokonce s nimi podepsal distributorskou smlouvu. Je mu 18, takže je z něj velký pán a mě a rodiče má v paži. Teď se s ním prakticky nedá domluvit, jeho denní stereotyp je poslouchání Revolty a pití těch svých sraček. Cokoliv mu člověk ohledně tohoto řekne, hned přijde nenávistná reakce a brutální argumentace o tom, jak mu to pomohlo.
Bohužel má zjevně vymytý mozek a nevím, kam ještě to zajde. Co jsem se díval na internetu, jsou tam vesměs lidé, kteří to celé označují za jeden velký podvod, pak lidé, kteří s tím přestali a tyto předražené produkty nahradili za cenově levnější a kvalitativně stejné, no a třetí skupinou jsou jak jinak naprostí fanatici, dokonale přetvoření touto mašinérií.
Nemám vůbec tušení, kolik za tyto svinstva už vydal peněz, a bojím se, aby to nedošlo k tomu, že třeba začne okrádat rodiče, protože ty "zázračné produkty" jsou pořádně drahé. Sice nějaké úspory má, ale příjem nemá zatím žádný, leda že by se mu podařilo do tohoto zakletého kruhu natáhnout další ovce.
Máte s tím někdo nějaké zkušenosti? Já teda nemám ani ponětí, co mu říct nebo udělat, aby se vzpamatoval.
R A W R
WATCH DAT A $ $
Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Hyger3
Star of Cune
Star of Cune
 
Příspěvky: 1297
Registrován: 02.01.2008 09:01
Bydliště: The Core/Taverley
RS nickname: Hyger3

Re: Herbalife - brainwashing

Nový příspěvekod Prase222 » 31.03.2013 14:15

Hygere, možná si bouchni taky nějakej produkt, když to co jsi napsal neni debilní, tak minimálně pěkně hloupý.
Nevidím nic špatného na tom, že se věnuje sám sobě. Možná přeskočí jiskra i na tebe, a časem to pochopíš :). Ano, je spousta ''firem'' které chtějí jen vydělat na lidech, jako je tvůj bratr. A pokud to tak je, tak se spálí sám a přesune se například k vegetariánství. Jestliže ty ''sračky'' tvému bratru skutečně pomůžou, tak mu cinkni něco do kasy, je na dobré cestě :).
A s tím braní peněz rodičům....Watafak ? Sledoval jsi včera večer na nově Ulici nebo zprávy ? Pokud máte celá rodina takový přístup a ta ''černá ovce'' se s tím musí potýkat tak se nediv že váš má na háku.

A nakonec, je to jeho rozhodnutí, a taky : Všechno je, jak má být. Tak si to uvědomte :).

edit : radši si vygůgli ''chemtreils'' když ti vadí sračky co na lidi působí
Obrázek

Obnova velké Cz/Sk komunity --> http://csforces.eu/
Přidej se ;)
Uživatelský avatar
Prase222
 
Příspěvky: 1213
Registrován: 06.04.2008 11:45
Bydliště: Skill areas
RS nickname: Prase222

Re: Herbalife - brainwashing

Nový příspěvekod Nervic0 » 31.03.2013 16:07

Prase, mně by třeba dost vadilo, kdyby někdo z rodiny utrácel za předražené, tudíž nesmyslné pičovinky, které reálně nemají potvrzený žádný účinek... Prostě je to velké letadlo spojené s tím, že ti na (perfektně sterilní) webové stránce ukážou Messiho, napíšou o zdraví a někdo se chytí. Když máš v okolí někoho, kdo ti to efektně podá a nemáš zkušenost třeba s OVB, můžeš se chytit třeba ty. Nic proti tobě nebo tak (a teď to vážně nemyslím špatně, jen jsem nevěděl, jak myšlenkový pochod přepsat do slov), ale jestli bereš životní zkušenost z Ulice a Zpráv, tak se nedivím, že tomu Herbalife věříš, že ti zlepší život. Vlastně, jako doplněk výživy můžeš přihlásit naprosto cokoliv, stačí, když ti neprokážou, že by to někomu škodilo...

Jako vážně netuším, jak z toho někoho vymotat, ale všichni známí, co zkusili třeba OVB, za chvíli utekli sami... Tohle beru jako vcelku podobný fanatismus, tak třeba. Zároveň bych začal s tím, že drinky a cvičení nejsou cesta ke zdraví, to ej si třeba jít zaběhat...
Mimochodem, Revolta jsou ti nácci?

Edit: Tak jsem gůglil chemtrails, a jsou to konspirace strašný... Nedávno jsem mluvil s člověkem, co se mi snažil namluvit, že celý svět je ovládaný jen pár lidmi, co se vlastně snaží všechny zabít a mít se dobře, déjà vu...
Ftp
Nervic0
 
Příspěvky: 415
Registrován: 09.01.2008 20:57
RS nickname: Nervic0

Re: Herbalife - brainwashing

Nový příspěvekod Prase222 » 31.03.2013 19:02

Nervic0 píše:ale jestli bereš životní zkušenost z Ulice a Zpráv, tak se nedivím, že tomu Herbalife věříš, že ti zlepší život

Ne, pochopil jsi to špatně :D. Osobně bych z každý domácnosti vyřadil Tv. Nemám rád cokoliv co tě váže do bubliny (proto jsem vybral TOP stupidity).
Vadí mi, jakým stylem to bylo popsaný - krádeže rodičům, vymytý mozek? Umm... Navíc k tomu jsem se dostal níže. Pokud je to ojeb, tak je to zkušenost (a dojde si na to sám) - já to pochopil tak, že se snaží něco pro sebe dělat, lpí si na tom a posunuje tam i svoje priority.
Co se týče Revolty jako tvorby, tady je pár ukázek (nevím kde jsi vzal spojení nácek) :
www.youtube.com Video from : www.youtube.com

www.youtube.com Video from : www.youtube.com

Ještě jsi načal OVB - to už je jiný boj. Pokud někdo věří bankovním systémům tak ať si zůstane u tvnova.

A k těm konspiracím... Již roky a roky roste komunita, vytvářejí se skupiny, konají se přednášky. Jenže jako na dietě nemůžeš vysadit potravu na 2 měsíce, stejně tak bylo od daného člověka nerozumné do tebe naprat informace, kterým nerozumíš (lépe řečeno - na ně neslyšíš). Takto to mnoho lidí odradí, i když si na to dojdou časem (stejně jako mnoho mích přátel, pro které to byla nejdříve kupa keců a nakonec dali za pravdu :) ). Pojďme se tedy podívat na něco méně ''šíleného'' - 11.09.2001 : Polovina lidí tady na foru ví, že za tím nestojí žádná Alkajda, a že to byla pouze záminka o vytvoření válečného konfliktu kvůli energetickým zásobám (ropě). Nechápu jak může někdo pochybovat o tom, že pád budovy č.13 zavinil výbuch náloží. Samotné nalezené ''důkazy'' jako neponičené doklady, šátky apd.
Dále bych mohl pokračovat v tažení do Libie.
Pokud víte o tomhle, představte si o čem nevíte.
Ale nebudu tady dál nadhazovat, kdo chce vědět víc, sám najde.

Obrázek
Obrázek

Obnova velké Cz/Sk komunity --> http://csforces.eu/
Přidej se ;)
Uživatelský avatar
Prase222
 
Příspěvky: 1213
Registrován: 06.04.2008 11:45
Bydliště: Skill areas
RS nickname: Prase222

Re: Herbalife - brainwashing

Nový příspěvekod Nervic0 » 31.03.2013 19:20

Promiň, nějak se mi to špatně spojilo, jak s Ulicí, tak s Revoltou - tohohle neznám, jako asociace mi vyskočila Revolta.info a fakt jsem netušil, co/kdo jiný Revolta je.

Ke konspiracím, vždycky nějakou jinou možnost připouštím, a proto nechápu, že autoři konspirací třeba 11.9. vidí svět stejně černobíle jako oficiální informace, čímž se podle mě staví na stejnou úroveň vymývání. A když na mě tohle vyskočilo... No, třeba někdy.
Ftp
Nervic0
 
Příspěvky: 415
Registrován: 09.01.2008 20:57
RS nickname: Nervic0

Re: Herbalife - brainwashing

Nový příspěvekod The Bub » 03.04.2013 14:27

Ta Revolta je něco jak jehovisti v podstatě, chápu. Prase, pro tebe by byla dobrá ještě scientologie, by sis tam s něma rozuměl.

K Herbalifu, Hygu já vubec nevim jak s takovymhle člověkem mluvit, od takovych lidí se fakt radši držet dál a schovat prachy, nicméně jsou to prostě drahý sračky, který mu nepomáhaj, jen myslí že mu pomáhaj. Ale já nikoho takovyho v rodině nemám a jsem za to rád, tudíž nevím jak se k takovymuhle člověku zachovat.
!̸̶͚͖͖̩̻̩̗͍̮̙̈͊͛̈͒̍̐ͣͩ̋ͨ̓̊̌̈̊́̚͝͠ͅ ̷̧̢̛͖̤̟̺̫̗͚̗͖ͪ̏̔̔̒́ͥ̓ͫ̀ͤ̇ͥ͝ ̡̊͛̇ ͫ̉ͦ̊̀̔ͧ!̸̶͚͖͖̩̻̩̗͍̮̙̈͊͛̈͒̍̐ͣͩ̋ͨ̓̊̌̈̊́̚͝͠ͅ ̷̧̢̛͖̤̟̺̫̗͚̗͖ͪ̏̔̔̒́ͥ̓ͫ̀ͤ̇ͥ͝ ̡̊͛̇ ͫ̉ͦ̊̀̔ͧ!̸̶͚͖͖̩̻̩̗͍̮̙̈͊͛̈͒̍̐ͣͩ̋ͨ̓̊̌̈̊́̚͝͠ͅ ̷̧̢̛͖̤̟̺̫̗͚̗͖ͪ̏̔̔̒́ͥ̓ͫ̀ͤ̇ͥ͝ ̡̊͛̇ ͫ̉ͦ̊̀̔ͧ!̸̶͚͖͖̩̻̩̗͍̮̙̈͊͛̈͒̍̐ͣͩ̋ͨ̓̊̌̈̊́̚͝͠ͅ ̷̧̢̛͖̤̟̺̫̗͚̗͖ͪ̏̔̔̒́ͥ̓ͫ̀ͤ̇ͥ͝ ̡̊͛̇
Uživatelský avatar
The Bub
 
Příspěvky: 369
Registrován: 02.01.2008 07:19

Re: Herbalife - brainwashing

Nový příspěvekod Miki8888 » 03.04.2013 15:04

Sem línej to číst. Upřímně, profackovat a případně nechat si to vysvětlit od nezávislého člověka, který tomu rozumí a ví, že je to celé o ničem.
ObrázekObrázek<-Thx King Juraj
Obrázek <- KBD :)
25th May 2011 EnD
Uživatelský avatar
Miki8888
Globální Moderátor
Globální Moderátor
 
Příspěvky: 2095
Registrován: 06.09.2008 15:13
Bydliště: Doma ;)
RS nickname: Miki8888

Re: Herbalife - brainwashing

Nový příspěvekod jakube33 » 03.04.2013 16:53

Miki8888 píše:Sem línej to číst. Upřímně, profackovat a případně nechat si to vysvětlit od nezávislého člověka, který tomu rozumí a ví, že je to celé o ničem.

rychlé, vtipné a účiné :D
Uživatelský avatar
jakube33
 
Příspěvky: 1395
Registrován: 31.08.2009 11:01
RS nickname: Jakube33

Re: Herbalife - brainwashing

Nový příspěvekod Prase222 » 03.04.2013 17:52

The Bub píše:Ta Revolta je něco jak jehovisti v podstatě, chápu. Prase, pro tebe by byla dobrá ještě scientologie, by sis tam s něma rozuměl.

S čím že to Revoltu srovnáváš :face ? Možná by se to chtělo víc informovat :). A nevím, proč sem pleteš duchovno, když byla řeč o konspiracích. Jsme moc rád že takhle briskně házíš pojmi o kterých jsi si četl max. 5 minut. A mimochodem, s těmi lidmi si opravdu velice rozumím.
Přesně jsem čekal až sem dojde největší frajer, světaználek. Prostě člověk o krok vpřed jako je Bub.
Obrázek

Obnova velké Cz/Sk komunity --> http://csforces.eu/
Přidej se ;)
Uživatelský avatar
Prase222
 
Příspěvky: 1213
Registrován: 06.04.2008 11:45
Bydliště: Skill areas
RS nickname: Prase222

Re: Herbalife - brainwashing

Nový příspěvekod Raistlincz » 03.04.2013 18:17

Chemtrails....megalol,bože děcka:D¨
Revolta...znám od nich spousty lidí,všichni si melou svoje a huntujou si tělo street nigga workouthem,děs.

Herbalife-šíleně nekvalitní a předražená srajda,ale zdraví neškodná, prostě težce nekvalitní a neskutečne drahý jakoby kvalitní a ultra zdavý protejny.
Raistlincz
 
Příspěvky: 149
Registrován: 01.07.2009 17:13

Další

Zpět na OFFTOPIC

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 12 návštevníků

RuneScape ® is a trademark of Jagex © 2000-2011 Jagex Ltd.

Powered by phpBB © 2010/2011 phpBB Group
Style/Design by GraphicSite.cz pro RSko.cz

Počítadlo