Novinky

Sdělení vedení webu: Czecho-Slovak Forces přebírají vedení webu ... čtěte Více informací

Sdělení Event teamu:
Dejte nám vědět, jakou akci byste rádi viděli u nás na webu ZDE. Pomozte nám také s dotazníkem, klikněte ZDE.

Sdělení personálu fora:
Pomozte nám zjistit, co nám na RSko ještě chybí ... Více informací

Herbalife - brainwashing

Diskuze o všem možném z oblasti mimo Runescape.

Re: Herbalife - brainwashing

Nový příspěvekod The Bub » 03.04.2013 19:05

Prase222 píše:
The Bub píše:Ta Revolta je něco jak jehovisti v podstatě, chápu. Prase, pro tebe by byla dobrá ještě scientologie, by sis tam s něma rozuměl.

S čím že to Revoltu srovnáváš :face ? Možná by se to chtělo víc informovat :). A nevím, proč sem pleteš duchovno, když byla řeč o konspiracích. Jsme moc rád že takhle briskně házíš pojmi o kterých jsi si četl max. 5 minut. A mimochodem, s těmi lidmi si opravdu velice rozumím.
Přesně jsem čekal až sem dojde největší frajer, světaználek. Prostě člověk o krok vpřed jako je Bub.


S jehovistama je srovnávám. Je to partička lidí co uvažuje nad píčovinama, ventilujou je, a lidi co jsou na tom stejně špatně jak oni je následujou jako ovečky a říkaj, že je v tom nějakej ten 'WISDOM' :D. Ale pro zasmání dobrý.
!̸̶͚͖͖̩̻̩̗͍̮̙̈͊͛̈͒̍̐ͣͩ̋ͨ̓̊̌̈̊́̚͝͠ͅ ̷̧̢̛͖̤̟̺̫̗͚̗͖ͪ̏̔̔̒́ͥ̓ͫ̀ͤ̇ͥ͝ ̡̊͛̇ ͫ̉ͦ̊̀̔ͧ!̸̶͚͖͖̩̻̩̗͍̮̙̈͊͛̈͒̍̐ͣͩ̋ͨ̓̊̌̈̊́̚͝͠ͅ ̷̧̢̛͖̤̟̺̫̗͚̗͖ͪ̏̔̔̒́ͥ̓ͫ̀ͤ̇ͥ͝ ̡̊͛̇ ͫ̉ͦ̊̀̔ͧ!̸̶͚͖͖̩̻̩̗͍̮̙̈͊͛̈͒̍̐ͣͩ̋ͨ̓̊̌̈̊́̚͝͠ͅ ̷̧̢̛͖̤̟̺̫̗͚̗͖ͪ̏̔̔̒́ͥ̓ͫ̀ͤ̇ͥ͝ ̡̊͛̇ ͫ̉ͦ̊̀̔ͧ!̸̶͚͖͖̩̻̩̗͍̮̙̈͊͛̈͒̍̐ͣͩ̋ͨ̓̊̌̈̊́̚͝͠ͅ ̷̧̢̛͖̤̟̺̫̗͚̗͖ͪ̏̔̔̒́ͥ̓ͫ̀ͤ̇ͥ͝ ̡̊͛̇
Uživatelský avatar
The Bub
 
Příspěvky: 369
Registrován: 02.01.2008 07:19

Re: Herbalife - brainwashing

Nový příspěvekod Prase222 » 04.04.2013 14:14

Nevědomost, tupost, zaslepenost a ignorace. Nikdo si ty informace necucá z prstu. Proto by to chtělo prozkoumat trochu víc . Ale očividně to je jedno, tebe to nezajímá, takže tomu nebudeme dál věnovat energii.

Raistlincz píše:Chemtrails....megalol,bože děcka:D

Aha, takže geoinženýrství je naprosto nezávadné studium o oteplování že?

Raistlincz píše:Revolta...znám od nich spousty lidí,všichni si melou svoje a huntujou si tělo street nigga workouthem,děs.

Nevím kde jsi vzal že posilování se svojí vahou je špatné, dělají to pro sebe, takže palec nahoru ne? Už před lety tu by b00m s parkourem apd.
Škoda je že krédo dnešního posilování je ve většině případů jít do posilky a po pár měsících si koupit stažený tričko přes bicák :).
Obrázek

Obnova velké Cz/Sk komunity --> http://csforces.eu/
Přidej se ;)
Uživatelský avatar
Prase222
 
Příspěvky: 1213
Registrován: 06.04.2008 11:45
Bydliště: Skill areas
RS nickname: Prase222

Re: Herbalife - brainwashing

Nový příspěvekod Raistlincz » 09.04.2013 19:57

No jelikož moje práce je léčit lidi takže bych řekl že poznám co je správný a co ne a to jejich posilování s vlastním tělem je prasárna větší většinou než cvičení v posilovně apod. Videí z treninku jsem viděl dost a na jednom jsem i byl a to bylo otřesný, pěkně se kurvěj.
jejich problém
Raistlincz
 
Příspěvky: 149
Registrován: 01.07.2009 17:13

Re: Herbalife - brainwashing

Nový příspěvekod Prase222 » 10.04.2013 15:15

Nechci pochybovat o tvém vzdělání či práci, ale slyším prvně že by někdo ničil zdraví takovouto činností :) Pokud na mě teda nevyrukuješ s věcmi jako : problémy se zády apd. Samozřejmě ale omluv mojí neznalost jako lajka :) Jestli tam je něco víc, ocenil bych informace.
Obrázek

Obnova velké Cz/Sk komunity --> http://csforces.eu/
Přidej se ;)
Uživatelský avatar
Prase222
 
Příspěvky: 1213
Registrován: 06.04.2008 11:45
Bydliště: Skill areas
RS nickname: Prase222

Re: Herbalife - brainwashing

Nový příspěvekod Tice Tequila » 10.04.2013 18:19

On ale mluví o jejich technice, ne o celém posilování s vlastní vahou.
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Tice Tequila
 
Příspěvky: 1152
Registrován: 21.03.2008 19:09

Re: Herbalife - brainwashing

Nový příspěvekod Hyger3 » 12.04.2013 17:52

Dva týdny jsem nebyl na fóru, ale díky za vaše názory. Uvidíme, jak se to vyvine.
K té Revoltě - to jsem teda netušil, že je to i nějaká skupina, myslel jsem tím tu osobu, která skrze svou hudbu šíří do světa svá moudra :)

Miki: Hmm, dobrý nápad :)
R A W R
WATCH DAT A $ $
Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Hyger3
Star of Cune
Star of Cune
 
Příspěvky: 1297
Registrován: 02.01.2008 09:01
Bydliště: The Core/Taverley
RS nickname: Hyger3

Re: Herbalife - brainwashing

Nový příspěvekod The Bub » 18.04.2013 19:52

Prase222 píše: Samozřejmě ale omluv mojí neznalost jako lajka :)

OT

Obrázek
!̸̶͚͖͖̩̻̩̗͍̮̙̈͊͛̈͒̍̐ͣͩ̋ͨ̓̊̌̈̊́̚͝͠ͅ ̷̧̢̛͖̤̟̺̫̗͚̗͖ͪ̏̔̔̒́ͥ̓ͫ̀ͤ̇ͥ͝ ̡̊͛̇ ͫ̉ͦ̊̀̔ͧ!̸̶͚͖͖̩̻̩̗͍̮̙̈͊͛̈͒̍̐ͣͩ̋ͨ̓̊̌̈̊́̚͝͠ͅ ̷̧̢̛͖̤̟̺̫̗͚̗͖ͪ̏̔̔̒́ͥ̓ͫ̀ͤ̇ͥ͝ ̡̊͛̇ ͫ̉ͦ̊̀̔ͧ!̸̶͚͖͖̩̻̩̗͍̮̙̈͊͛̈͒̍̐ͣͩ̋ͨ̓̊̌̈̊́̚͝͠ͅ ̷̧̢̛͖̤̟̺̫̗͚̗͖ͪ̏̔̔̒́ͥ̓ͫ̀ͤ̇ͥ͝ ̡̊͛̇ ͫ̉ͦ̊̀̔ͧ!̸̶͚͖͖̩̻̩̗͍̮̙̈͊͛̈͒̍̐ͣͩ̋ͨ̓̊̌̈̊́̚͝͠ͅ ̷̧̢̛͖̤̟̺̫̗͚̗͖ͪ̏̔̔̒́ͥ̓ͫ̀ͤ̇ͥ͝ ̡̊͛̇
Uživatelský avatar
The Bub
 
Příspěvky: 369
Registrován: 02.01.2008 07:19

Re: Herbalife - brainwashing

Nový příspěvekod Prase222 » 19.04.2013 13:10

Na to nemáš.
Obrázek

Obnova velké Cz/Sk komunity --> http://csforces.eu/
Přidej se ;)
Uživatelský avatar
Prase222
 
Příspěvky: 1213
Registrován: 06.04.2008 11:45
Bydliště: Skill areas
RS nickname: Prase222

Re: Herbalife - brainwashing

Nový příspěvekod jakube33 » 19.04.2013 22:00

No me by taky celkem zajimalo co je na jejich cviceni tak spatne, kdyz tu mame dotora tak at se podeli o sva moudra
Uživatelský avatar
jakube33
 
Příspěvky: 1395
Registrován: 31.08.2009 11:01
RS nickname: Jakube33

Re: Herbalife - brainwashing

Nový příspěvekod Raistlincz » 22.04.2013 21:13

technika těch cviků
Raistlincz
 
Příspěvky: 149
Registrován: 01.07.2009 17:13

PředchozíDalší

Zpět na OFFTOPIC

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot] a 4 návštevníků

RuneScape ® is a trademark of Jagex © 2000-2011 Jagex Ltd.

Powered by phpBB © 2010/2011 phpBB Group
Style/Design by GraphicSite.cz pro RSko.cz

Počítadlo