Novinky

Sdělení vedení webu: Czecho-Slovak Forces přebírají vedení webu ... čtěte Více informací

Sdělení Event teamu:
Dejte nám vědět, jakou akci byste rádi viděli u nás na webu ZDE. Pomozte nám také s dotazníkem, klikněte ZDE.

Sdělení personálu fora:
Pomozte nám zjistit, co nám na RSko ještě chybí ... Více informací

ubuntu

Diskuze o všem možném z oblasti mimo Runescape.

ubuntu

Nový příspěvekod Baron Integ » 10.07.2013 13:19

zdar, je tu nejaky uzivatel ubuntu nebo neceho podobneho?:D absolutne se v tom nevyznam, neco jsem se pokusil najit a udelal jsem si v tom jeste vetsi brodel - potreboval bych s necim poradit
konkretne:
Jak je to s komatibilitou programu (cetl jsem ze win aplikace na tom moc nefachaj, pouze pres WINE a to jen nektere - potreboval bych to nejak upresnit) primo mi jde o Rhinoceros 4.0 + VRay, PS, InDesign, Ilustrator a podobne programy.
Vyplati se to zkouset? S nynejsima win7 moc spokojenej nejsem, furt nejaky problemy, hlavne mi nejde cs 1.6 poradne, coz je jedina hra kterou si obcas zahraju. O rychlosti napr adobe packu ani nemluvim. Samozrejme je mi jasny ze tyhle problemy jsou dane hlavne tim ze muj pocitac je v podstate takova lepsi kalkulacka (acer extensa 5630z) ale musim pracovat s tim co mam.
Tzn. kdyz vyskrtnu sedmicky, zbyva vista, osmicky nebo linux. Hry nepotrebuju (krome cs ktere bych si fakt obcas rad zahral) Na XP interface uz se mi znova zvykat nechce. Jde o prechodne reseni, nez si koupim novy notas, tzn horizont par mesicu.

diky
Obrázek
Uživatelský avatar
Baron Integ
Pomocník fóra
Pomocník fóra
 
Příspěvky: 1722
Registrován: 25.01.2008 20:34
Bydliště: Žďár nad Sázavou/brno intr

Re: ubuntu

Nový příspěvekod sco angel » 11.07.2013 09:05

na co ti třeba ubuntu? kvůli skole nebo praci? :D
Grogy45 fan
Obrázek
Sprosty Zasranek :D
Obrázek
Uživatelský avatar
sco angel
RSko Admin
RSko Admin
 
Příspěvky: 1490
Registrován: 26.12.2007 11:29
Bydliště: City of Angel -> BRNO
RS nickname: Sco Angel

Re: ubuntu

Nový příspěvekod Grogy45 » 11.07.2013 17:39

Ser na ubuntu :)
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Grogy45
RSko Admin
RSko Admin
 
Příspěvky: 2385
Registrován: 15.04.2008 14:02
RS nickname: Grogy45

Re: ubuntu

Nový příspěvekod Kythrol » 11.07.2013 18:51

Jestli to vyloženě nepotřebuješ a stejně na tom chceš jenom rozjíždět Windows aplikace přes Wine, tak to imho absolutně postrádá smysl.

Napadlo mě takové přirovnání... Kdyby byly 2 obchody a v obou by měli zlevněné zboží, které chceš, na stejnou cenu, ale jeden by byl 200 kilometrů dále, do kterého bys šel? :D
Uživatelský avatar
Kythrol
 
Příspěvky: 99
Registrován: 05.10.2008 13:28
RS nickname: Kythrol

Re: ubuntu

Nový příspěvekod Baron Integ » 11.07.2013 19:28

jde o to ze osmicky mi nefungujou, sedmicky se mrdaj, vista je na ***** a xpecka nechci. A prachy nemam :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Baron Integ
Pomocník fóra
Pomocník fóra
 
Příspěvky: 1722
Registrován: 25.01.2008 20:34
Bydliště: Žďár nad Sázavou/brno intr

Re: ubuntu

Nový příspěvekod edo494 » 18.07.2013 21:39

cs ti pojde v pohode pretoze Valve naportovalo vsetky svoje hry(alebo aktualne portuje, takze si pri najhorsiom chvilku pockas) na OpenGL a plnu kompatabilitu pre Linux

ostatne nemam zdania

Iba si treba pripravit google a naucit sa robit s konzolou, Linux bez konzoli je ako Windows bez GUI
Obrázek
edo494
 
Příspěvky: 1265
Registrován: 02.01.2008 10:11
Bydliště: daemonheim F45
RS nickname: edo494


Zpět na OFFTOPIC

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

RuneScape ® is a trademark of Jagex © 2000-2011 Jagex Ltd.

Powered by phpBB © 2010/2011 phpBB Group
Style/Design by GraphicSite.cz pro RSko.cz

Počítadlo