Novinky

Sdělení vedení webu: Czecho-Slovak Forces přebírají vedení webu ... čtěte Více informací

Sdělení Event teamu:
Dejte nám vědět, jakou akci byste rádi viděli u nás na webu ZDE. Pomozte nám také s dotazníkem, klikněte ZDE.

Sdělení personálu fora:
Pomozte nám zjistit, co nám na RSko ještě chybí ... Více informací

Kam na vysoku skolu?

Diskuze o všem možném z oblasti mimo Runescape.

Kam na vysoku skolu?

Nový příspěvekod s3ky » 04.09.2013 17:55

Nazdar,
tento rok maturujem a vyberam si VS na ktoru by som chcel ist. Navstevujem Strednu priemyselnu skolu Elektrotechnicku v Presove (zevraj najlepsie spomedzi strednych skol na SVK :D, ale to je jedno). Na tejto skole mame z kazdeho roha trocha aj programovanie aj siete, aj elektronika,...Za tie roky som sa viac priklonil k sietam, teda aj serverove technologie,operacne systemy (nie programovanie, aj ked sa tomu nebranim a aj to mam rad), mam aj uspesne za sebou CCNA 1,2,3 teraz idem CCNA 4 a chcem ist aj ten celkovy. Bol som aj na sutazi NAG (Network Academy Games) na SVK a skoncil som 6. z 25. a to som bol tretiak, nechcem sa chvalit len pre predstavu, proste siete ma bavia. A teraz si chcem vybrat skolu, ale neviem jaku :D, teda aj by som vedel, len chcem vediet vase nazory na skoly a pripadne na studijne odbory.

TUKE - Telekomunikacie
FEI STUBA - Telekomunikacie
FIIT STUBA- Pocitacove systemy a siete
a pripadne VUT v Brne alebo CVUT v Prahe (len tam neviem si vybrat odbor, ktory by mi sadol)
alebo ak mate iny nazor na odbor na vymenovanych skolach

Za vsetky pripomienky, napady, nazory vopred dakujem. S3KY
Obrázek
s3ky
 
Příspěvky: 55
Registrován: 31.08.2009 12:42

Re: Kam na vysoku skolu?

Nový příspěvekod SiRonnie » 04.09.2013 18:49

Pro tebe radeji VUT, taky tam meli podobnyho silence kterej uz behem skoly sel pokracovat do USA.

Ja sam jsem ze Zlína ale jdu do Prahy (CVUT), protože jsem informatik a na VUT je informatika takova, že si moc nevyberes specializaci. Kdezto v v Praze ano.
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
SiRonnie
 
Příspěvky: 235
Registrován: 02.01.2008 10:15

Re: Kam na vysoku skolu?

Nový příspěvekod Roiman4 » 10.09.2013 13:04

hoja, tak já ti nepomůžu v tomto, ale pro představu jdu do Prahy nebo Brna, ale uvažuju i o Olomouci (úpol) a taky jsem ze Zlína :D
Obrázek
Obrázek
Roiman4
 
Příspěvky: 707
Registrován: 02.02.2009 15:48
Bydliště: Zlín

Re: Kam na vysoku skolu?

Nový příspěvekod Nancy86 » 12.02.2014 06:15

Odporúčam FIIT, osobne tam síce nechodím, ale študujem niečo obdobné na inej fakulte, len viac zamerané na matematiku a teóriu programovania. Na FEI chodia ... no ako to povedať ... menej zdatní ľudia.
RS'07 | Nancy86
Uživatelský avatar
Nancy86
Multimedia Team
Multimedia Team
 
Příspěvky: 260
Registrován: 02.01.2008 11:57
RS nickname: Prg Pro


Zpět na OFFTOPIC

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

RuneScape ® is a trademark of Jagex © 2000-2011 Jagex Ltd.

Powered by phpBB © 2010/2011 phpBB Group
Style/Design by GraphicSite.cz pro RSko.cz

Počítadlo