Novinky

Sdělení vedení webu: Czecho-Slovak Forces přebírají vedení webu ... čtěte Více informací

Sdělení Event teamu:
Dejte nám vědět, jakou akci byste rádi viděli u nás na webu ZDE. Pomozte nám také s dotazníkem, klikněte ZDE.

Sdělení personálu fora:
Pomozte nám zjistit, co nám na RSko ještě chybí ... Více informací

Návody HW/SW Jak vyřešit problém s příhlášením na forum!!!!!

Diskuze o všem možném z oblasti mimo Runescape.

Re: Návody HW/SW Nové návody a tipy !!!

Nový příspěvekod Grogy45 » 21.12.2008 21:56

Problém s přihlášením na forum:

Často zde vidím topicky typu "Problém s forem" a proto zde přidávám návod jak tento problém řešit.

1) Takhle to vypadá když se pokusíte přihlásit a vám se zobrazí že ste byli úspěšně přihlášeni ale následně vás to vrátí na tuhle obrazovku:
Obrázek

2) Tento problém lze snadno vyřešit tím že vymažeme důvěrná data, která se ukládají.
Obrázek
Zde zvolíme možnost "vymazat důvěrná data"

Obrázek
Takhle zaklikneme a dáme vymazat...mělo by být vše vez problémů, pak ještě doporučuji vyčištění disku,to je nástroj který najdete v ovládacích panelech.

ENJOY ;) ;)

Edit by Milda: A pokud používáte Operu tak -> nástroje -> pokročilé -> Cookies -> a najdete si haianh.scorpions.cz a smažete.

Návod sepsal a vytvořil Grogy45
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Grogy45
RSko Admin
RSko Admin
 
Příspěvky: 2385
Registrován: 15.04.2008 14:02
RS nickname: Grogy45

Re: Návody HW/SW Problém s přihlášením na forum!!!!

Nový příspěvekod Grogy45 » 29.12.2008 11:11

Zrychlení PC a vyčištění registrů

-Takže spousta lidí mi píše dotazy na to jak si zrychlit pc a zvýšit jeho výkon.Nejprve je dobré odstranit nepouživané aplikace,staré soubory,odinstalovat hry které již nehrajeme atd....až tohle uděláme tak musíme přikročit k vyčištění registrů.

-Nyní přestupujeme k čištění registrů a nepotřebných souborů. Doporučuji využít program CCleaner, který dokáže odstranit historii z Internet Explorer a Windows Media Player apod ... Hlavně dokáže odstranit soubory index.dat , které zabírají hodně místa, pokud prohlédnete hodně webových adres. Internet Explorer,ale i Mozzila si totiž o těchto stránkách stáhne údaje a uloží do počítače. CCleaner dokáže čistit nejen Windowsovské aplikace, ale i ostatní, které Vám sám nabídne a můžete si v nich vybírat přesně to, co chcete smazat například historii, cookie anebo naposled otevřené stránky atd..Při tomhle kroku je nezbytná ostražitost a je potřeba dávát pozor na to co mažete.Další vlastností CCleaneru je, že dokáže najít a smazat nepotřebné soubory různých, třeba již vymazaných aplikací, takže například cesty k aplikacím, instalační soubory, písma,obrázky,textury,updaty,ovládací prvky,patche apod.. Tento program je freewar a je češtině. Rozhodně hodoporučuji ho všem, protože s ním mám dobré zkušenosti. Program také obsahuje zálohování všech smazaných souborů v případě, že Vám poté přestane některý z programů fungovat správně proto je dobré dívat se co mažeme. Čištění databází a registrů vypadá takhle.

1) Nejprve si program nainstalujeme z odkazu který sem zde uvedl, je to můj upload a ručím 100% že je bez viru a v češtině. Program spustíme a parametry pro čištění si nastavíme takto:
Obrázek

2) Po té stiskneme tlačítko analyzovat a takhle to vypadalo u mě....po té doporučuji pořádně pročíst:
Obrázek

3) Po té stiskneme tlačítko Cleaner a zobrazí se nám tahle hláška....Ted si musíme být naprosto jisti že víme co mažeme:
Obrázek

4) No a takhle to vypadá po vyčištění všech nepotřebných souborů a jiných věcí:
Obrázek

-K tomuto programu bych ještě dodal, že nikdy jsem neměl po jejich použití žádný problém, jak v systému, tak s žádnou jinou aplikací a účinnost byla opravdu vidět i když u mě jen málo protože tuhle činost provádím každý týden. Zrychlily se mi Windowsy a celková práce s nimi byla o něco rychlejší a odstranil jsem i párstovek MB místa. Ale velice bych po těchto operacích doporučil pustit úplný Scandisk na Váš disk a poté následnou defragmentaci disku pro jistotu a úklid na disku a také pro uspořádání všech souborů v PC. Pokud by měl někdo s nějakým z uvedených softwarů problémy, tak ať mi napíše a já jako vždy ochotně poradím např. pokud si nebude jisti některým souborem jestli můžete smazat tak se ozvyte.

-Dále pokud máte malou operační paměť (RAM) tak bych ještě doporučil program Speed it up Extreme tento jednoduchý program Vám dokáže pomocí svých optimalizací pro Windows a pomocí boosteru pro RAM, uvolnit všechnu možnou paměť co půjde. Sám program doporučuje tuto operaci provádět maximálně jednou za hodinu.Obsahuje ještě v sobě čištění programu Internet Explorer, ale ne tak kvalitní jako program CCleaner. Po uvolnění RAM Vám vyskočí okno o úspěšné optimalizaci a po odkliknutí na OK se Vám zobrazí okno s defragmentací disku. Tuto akci jsem nějak nepochopil, ale možná tím chtěli poukázat na další optimalizaci, ale ta však není tak nutná. Program Speed it up Extreme vypadá takto:
Obrázek

Takže to je asi všechno....GL při čištění vašeho pc a optimalizaci systému ;)

Všechny soubory co v tomhle návodu najdete jsou moje uploady a proto jsou 100% bez virů ;)

-Nenesu žádnou odpovědnost za vzniklé škody používáním těhle programů.Jejich použití je zcela dobrovolné.Můžete využít ICQ k tomu aby ste se semnou poradily....pokud tak neučiníte váš problém pokud něco zblbnete ;)

Návod sepsal a vytvořil Grogy45
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Grogy45
RSko Admin
RSko Admin
 
Příspěvky: 2385
Registrován: 15.04.2008 14:02
RS nickname: Grogy45

Předchozí

Zpět na OFFTOPIC

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

RuneScape ® is a trademark of Jagex © 2000-2011 Jagex Ltd.

Powered by phpBB © 2010/2011 phpBB Group
Style/Design by GraphicSite.cz pro RSko.cz

Počítadlo