Novinky

Sdělení vedení webu: Czecho-Slovak Forces přebírají vedení webu ... čtěte Více informací

Sdělení Event teamu:
Dejte nám vědět, jakou akci byste rádi viděli u nás na webu ZDE. Pomozte nám také s dotazníkem, klikněte ZDE.

Sdělení personálu fora:
Pomozte nám zjistit, co nám na RSko ještě chybí ... Více informací

Upozornění! viry - nepanikařit

Diskuze o všem možném z oblasti mimo Runescape.

Re: Upozornění! viry - nepanikařit

Nový příspěvekod Honzasy » 23.01.2010 18:23

mám takový problém. Myslím že mam v kompu viry nebo nejký keylogger. Dám 3 kontroly po sobě a nic nenajde ( mám noda 32), vždicky si zapamutuju kde se v RS odlognu , třeba další den ráno se nalognu a sem úplně jinde než sem se odlogl. Zatím se mi věci neztratili a doufám že neztratí.Nevíte čim to může být? Nedávno sem musel koupit nový modem třeba chyba je v něm nwm.
Honzasy
 
Příspěvky: 25
Registrován: 22.10.2008 16:47

Re: Upozornění! viry - nepanikařit

Nový příspěvekod Tramtaria » 23.01.2010 18:37

No zkus RS hrat len ked si triezvy, to pomaha.
Ked je to fakt virus a ani nod32 to nenasiel tak to je velmi divne.
Nemas wifi? alebo spolocny modem s niekym. Kamos nevie tvoje heslo?
,I'm spammer, give me a "Obrázek"
Uživatelský avatar
Tramtaria
 
Příspěvky: 122
Registrován: 02.10.2008 15:07
Bydliště: Tramtária

Re: Upozornění! viry - nepanikařit

Nový příspěvekod Honzasy » 23.01.2010 18:39

nn nevi , a mam normalni ADSL
Honzasy
 
Příspěvky: 25
Registrován: 22.10.2008 16:47

Re: Upozornění! viry - nepanikařit

Nový příspěvekod Medivh » 18.09.2010 17:24

hh dneska som robil scan disku s ess, nenasiel ziadne vir, iba oznacil a zmazal subory v kazdom priecinku crack :D
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
Medivh
 
Příspěvky: 12
Registrován: 03.01.2008 07:32
Bydliště: Champions Guild

Re: Upozornění! viry - nepanikařit

Nový příspěvekod Falador Lady » 01.11.2010 20:58

No, on ani ten Eset není vždy spolehlivý, a když je nějaký problém o kterém víš že skutečně je tak je lepší si k prvnímu antiviru stáhnou (stačí jen dočasně) druhý (to se mi stalo kdysi - tenkrát vir odhalil až třetí použitý antivirák). Taky je možné že se viz maskuje což může být vemi nepříjemné - to semi stalo dneska.

Nějak se mi na počítači otevřelo okno Think point - což měl být údajně antivirák (tak si říkám jo dobrý má vším vystrašená mátí stáhne všechno jen pro lepší bezpečnost počítače) . No a tvářilo se to velmi věrohodně ... každopádně to antivirák nebyl, jen mně to nechtělo pustit na net s tím že mám koupit plnou verzi za nekrestanskou částku. no a když mně to nechtělo pustit ani do správce úloh abych to vypla tak mi to začalo být podezdřelý ... co jsem se pak v nouzovém režimu dostala na net tak prý jde o relativně nebezpečný krytý vir.... moc se v tom nevyznám ale normální antivirák asi nemá moc šanci si stím poradit a chce to antivirák speciálně pro toto určený. Eset z toho už taky začínal být na prášky... po pěti hodinách zkoumání se mi to však podařilo zlikvidovat...

Takže když máte hodně silné podezdření a nebo víte zcela jistě že něco není v pořádku a antivirák to neodhaluje tak se opravdu vyplatí zkusit jiný...
Obrázek<<klikněte prosím, rychlej to pak poroste :D
Uživatelský avatar
Falador Lady
 
Příspěvky: 613
Registrován: 02.01.2008 08:04
Bydliště: Nejkrásnější město na světě... Brno
RS nickname: Elisix, Falador Lady

Re: Upozornění! viry - nepanikařit

Nový příspěvekod ratlik_sk » 07.03.2011 12:45

No preto tu je forum viry.cz , naco hladat na googli ,ked sa mozeme rovno spytat odbornikov :-))((
ratlik_sk
 
Příspěvky: 9
Registrován: 06.03.2011 20:06

Re: Upozornění! viry - nepanikařit

Nový příspěvekod lord jagus » 05.06.2011 07:04

plz stáva sa mi to isté, píše mi vírus v system32 sens.dll ale keď dám preskenovať samostatne system32 alebo tento súbor, nikdy nič nenájde v týchto veciach sa veľmi nevyznám čo s tým? na seznam.cz som našiel link na nový sens.dll ale ako určite chápete, keď sa v tom nevyznám nechcem si zmeniť súbor v system32 niečím čo neviem na čo je len preto že to napísal nejaký trtko na sezname :D
Sé onr sverdar sitja hvass!
Uživatelský avatar
lord jagus
 
Příspěvky: 1087
Registrován: 13.05.2010 14:45
Bydliště: tam netrafíte
RS nickname: lord jagus

Re: Upozornění! viry - nepanikařit

Nový příspěvekod Courseee » 05.06.2011 07:12

Jednak to můžeš smazat, ale spíš bych doporučil najít DVD s woknama a opravit ;)
Two Gentlemen - příručka moderního GENTLEMANA
Uživatelský avatar
Courseee
Globální Moderátor
Globální Moderátor
 
Příspěvky: 1717
Registrován: 15.09.2008 10:18
Bydliště: In a Galaxy Far, Far Away
RS nickname: Courseee

Re: Upozornění! viry - nepanikařit

Nový příspěvekod lord jagus » 05.06.2011 07:15

aha, a čo znamená
Courseee píše: DVD s woknama a opravit
? :D
ja sa tomu veľmi nerozumiem ako som už povedal, ja potrebujem inštrukcie krok za krokom :D

EDIT: na viry.cz som našiel iný sens.dll ktorým to vraj mám nahradiť ale pri kopírovaní mi napíše "položka sens sa nedá presunúť:Súbor so zadaným názvom už existuje. zadajte iný názov súboru"
Sé onr sverdar sitja hvass!
Uživatelský avatar
lord jagus
 
Příspěvky: 1087
Registrován: 13.05.2010 14:45
Bydliště: tam netrafíte
RS nickname: lord jagus

Re: Upozornění! viry - nepanikařit

Nový příspěvekod djtuxik » 06.06.2011 16:09

jestli máš víc systému (třeba linux) tak to přesuň přez něj a jestli ne, tak nabootovat sys z cd
djtuxik
 
Příspěvky: 368
Registrován: 31.08.2009 12:31
RS nickname: Djtuxik

PředchozíDalší

Zpět na OFFTOPIC

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 návštevníků

RuneScape ® is a trademark of Jagex © 2000-2011 Jagex Ltd.

Powered by phpBB © 2010/2011 phpBB Group
Style/Design by GraphicSite.cz pro RSko.cz

Počítadlo