Novinky

Sdělení vedení webu: Czecho-Slovak Forces přebírají vedení webu ... čtěte Více informací

Sdělení Event teamu:
Dejte nám vědět, jakou akci byste rádi viděli u nás na webu ZDE. Pomozte nám také s dotazníkem, klikněte ZDE.

Sdělení personálu fora:
Pomozte nám zjistit, co nám na RSko ještě chybí ... Více informací

Pařanský koutek

Diskuze o všem možném z oblasti mimo Runescape.

Re: Pařanský koutek

Nový příspěvekod Hyger3 » 18.11.2009 18:37

knoritos píše:
Pec27 píše:C-S:S teď moc ne...můj nejoblíbenější server podělali...udělali z něj GG :-(
A CoD4 MP sem hrál na zapařit...je to mazec, ale nebaví mě to...jsou tam hodně lamky, který jenom kempí se snipama :-(
Sad kids!


Snipování je ok, ale kempení je pro sračky, co někam zalezou s těžkárnou a kosí všechny poblíž...
R A W R
WATCH DAT A $ $
Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Hyger3
Star of Cune
Star of Cune
 
Příspěvky: 1297
Registrován: 02.01.2008 09:01
Bydliště: The Core/Taverley
RS nickname: Hyger3

Re: Pařanský koutek

Nový příspěvekod kolikoj » 20.11.2009 17:39

ua, koukali ste se nekdo na novy battlefield? sem letel od pocitace a koutkem oka sem si vsimnul toho videa, cvak a bylo tam akacko s granatometem a krasna demolice :D vystrelil tim granatometem do zdi a totalne se zbourala, to bude asi lepsi nez cod... ale taky by me zajimalo kolik to bude stat.. :D
ObrázekObrázek
kolikoj
 
Příspěvky: 757
Registrován: 08.07.2008 13:57

Re: Pařanský koutek

Nový příspěvekod knoritos » 21.11.2009 08:44

kolikoj píše:ua, koukali ste se nekdo na novy battlefield? sem letel od pocitace a koutkem oka sem si vsimnul toho videa, cvak a bylo tam akacko s granatometem a krasna demolice :D vystrelil tim granatometem do zdi a totalne se zbourala, to bude asi lepsi nez cod... ale taky by me zajimalo kolik to bude stat.. :D


To můžeš v Red Faction: Guerilla taky akorát že v RFG to je někdy trochu nerealistické... Jinak kdyžtak zkus to RFG třeba gameplay na YT kouknout. ;)
knoritos
 
Příspěvky: 266
Registrován: 17.03.2008 14:25
Bydliště: Val. Mez.

Re: Pařanský koutek

Nový příspěvekod formelak » 21.11.2009 22:45

Já hraju betu na PS3 a je to mnohem lepší než COD...
Obrázek
Uživatelský avatar
formelak
 
Příspěvky: 117
Registrován: 01.12.2008 18:40

Re: Pařanský koutek

Nový příspěvekod Milda <3 » 22.11.2009 22:04

Takže jestli jste fanoušky série her HALF LIFE, tak jste možná slyšeli o projektu BLACK MESA. Jedná se o kompletní převedení half life 1 do source enginu (s komplet efekty, vyhlazením, HDR,...) a už se nějakej ten pátek spekuluje o den vydání tohoto modu. Tvůrci sami v traileru z minulýho roku uvedli rok 2009 jako datum vydání a zatím se neví, jestli se to do konce roku stihne.
Jedno vyjádření developera o releasu ->
We are doing our best to get the game completed in time to release it before the end of this year. If we don't think we'll be able to finish before then, we will let you all know as soon as possible.

Takže se uvidí, ale já se nemůžu dočkat už teď :)

trailer -> http://www.youtube.com/watch?v=lul60ixy_40&fmt=18
Milda <3
Retired
Retired
 
Příspěvky: 374
Registrován: 02.01.2008 11:07

Re: Pařanský koutek

Nový příspěvekod VencaCZ » 23.11.2009 15:19

pomentálně pořád od prázdnin smažim Armu 2 (správnej národní pařan :D ) Trackmanii Sunrise, Spore a Orbiter

malý popis:

Arma 2 - ratatata v realistickém podání, takže nejdřív odhadnou jak je ten týpek daleko, potom se sniperkou správně zaměřit, zkontrolovat vítr a čirou náhodou se trefit :D možná to zní složitě ale je to fakt sranda ;)

Trackmania - mno co říct autíčka který se ženou 800km/h a dělají různé triky a mezitím se snaží dojet do cíle za co nejmenší čas :D

Spore - simulace evoluce aneb hrajte od buňky po vesmírnou civilizaci která ovládne celou galaxii, prý je tady až 500 000 hvězdých soustav, takže je pořád co dělat :)

Orbiter - každé malé dítě chce být popelářem, mašinfírou a nebo ... kosmonautem! mno tady si budete moc vyblbnou, spíše jde o velice propracovaný simulátor kde jsou realistické výpočty, takže se chcete vypravit na jupiter, a když zapnete motory o vteřinu později budete ztraceni v hlubinách vesmíru :D (zatím se dokážu dostat na oběžnou dráhu, v pohodě se dostat přes atmosféru a nakonec přistát :D )
Obrázek <3 :)
Uživatelský avatar
VencaCZ
 
Příspěvky: 216
Registrován: 24.03.2008 18:23
Bydliště: Home sweet home....

Re: Pařanský koutek

Nový příspěvekod Agent Pipee » 05.12.2009 16:18

Hrál jste tady už někdo Zaklínače ? Já vím je to stará hra ale je docela dobrá . :|
Obrázek
Uživatelský avatar
Agent Pipee
 
Příspěvky: 192
Registrován: 27.01.2008 12:18
Bydliště: U compa
RS nickname: Agent Pipee

Re: Pařanský koutek

Nový příspěvekod Mace Dverji » 05.12.2009 16:19

stará hra? To je pro tebe AOE2 z doby mamutů, ne? :D

Hrál, docela fajn, až na požadavky, ale co jinýho jsem čekal... :)
Kdo si nepamatuje slovo Dverji, nechť mě oslovuje Mace ^^

If playing a game I enjoy makes me immature in one way or another, then I don't want to grow up.

<a> my penis is so big if I laid it out on a keyboard it'd go all the way from A to Z
<a> wait, shit
Uživatelský avatar
Mace Dverji
RSko Admin
RSko Admin
 
Příspěvky: 1300
Registrován: 02.01.2008 08:51
Bydliště: Brno ftw :)
RS nickname: Mace Dverji? :D

Re: Pařanský koutek

Nový příspěvekod Agent Pipee » 05.12.2009 16:21

Nemyslim stará jako dlouho stará ale tak 2 roky . Já jí dostal k vánocům no .
Obrázek
Uživatelský avatar
Agent Pipee
 
Příspěvky: 192
Registrován: 27.01.2008 12:18
Bydliště: U compa
RS nickname: Agent Pipee

Re: Pařanský koutek

Nový příspěvekod tchomasek » 05.12.2009 16:30

Já mám zaklínače nainstalovanýho už asi 3 měsíce a furt se k němu nemůžu dostat.
Guess who's back.
Uživatelský avatar
tchomasek
 
Příspěvky: 455
Registrován: 02.01.2008 10:20

PředchozíDalší

Zpět na OFFTOPIC

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 52 návštevníků

RuneScape ® is a trademark of Jagex © 2000-2011 Jagex Ltd.

Powered by phpBB © 2010/2011 phpBB Group
Style/Design by GraphicSite.cz pro RSko.cz

Počítadlo