Novinky

Sdělení vedení webu: Czecho-Slovak Forces přebírají vedení webu ... čtěte Více informací

Sdělení Event teamu:
Dejte nám vědět, jakou akci byste rádi viděli u nás na webu ZDE. Pomozte nám také s dotazníkem, klikněte ZDE.

Sdělení personálu fora:
Pomozte nám zjistit, co nám na RSko ještě chybí ... Více informací

Fishing

Diskuze ke skillům, jak nejlépé a kde trénovat.

Re: Fishing

Nový příspěvekod Hajdi33 » 07.02.2008 22:18

Ja teraz zacinam chodit na karajamu a nasel som dobry sposob ako nieco zarobit a good expit na loboch staci nachytat lobou a sellnut na karajame v general shope a znovu chytat :mrgreen:[*] aj ked to tak moc nehody 120ea raw lobster :(
Hajdi33
 

Re: Fishing

Nový příspěvekod Mr kubik » 09.02.2008 19:10

To naozaj nezavidim vo free na karamje , aj ked by som povedal ze vo free je to best metoda ako zarobit trosku cash.
Ale dal by som tip pre memberov:
Skuste barbarian trening v ,,ottos grotto,, na leaping trout/salmon/sturgeon tak neak najdete to na mape...:
-zisk z ryb je sice nulovy ale za 3 hodinky som dostal dva eventy, z ktorych som mal teeht half key(40k ea)
-za dva dni som mal 500k xp do fishingu
-ale najlepsie na tom je ze nemusite dropovat a nepotrebujete vlastnu navnadu, vsetko sa da zohnat na mieste staci iba knife
a este lepsie su xp:
leaping trout/salmon/sturgeon:50/70/80fish xp, 5/7/8 agility a strenght xp a ked rozrezavate ryby tak za kazdu 10/10/15 cooking xp (ak vas nebavi agility alebo sa vam nechce zacinat v gnome strongold tak tuto mate 1-30 za 3 hodinky :D )
tj. behom dvoch dni som dal z 91 na 92 fish, agility z 64 na 65, a o chvilu 87 strenght (a zevraj fishing nezvysuje combat :D ) a cooking xp su uz len bonus.
Ratam ze okolo 5-10 marca bude 99 fishing drzte mi palce :D
THX!
a ak by mal nekdo zaujem som w137 a chytam tam kludne sa zastavte:)
Obrázek
Uživatelský avatar
Mr kubik
 
Příspěvky: 27
Registrován: 02.01.2008 13:54

Re: Fishing

Nový příspěvekod R4d_DraGoN » 10.02.2008 09:43

Mr kubik píše:To naozaj nezavidim vo free na karamje , aj ked by som povedal ze vo free je to best metoda ako zarobit trosku cash.
Ale dal by som tip pre memberov:
Skuste barbarian trening v ,,ottos grotto,, na leaping trout/salmon/sturgeon tak neak najdete to na mape...:
-zisk z ryb je sice nulovy ale za 3 hodinky som dostal dva eventy, z ktorych som mal teeht half key(40k ea)
-za dva dni som mal 500k xp do fishingu
-ale najlepsie na tom je ze nemusite dropovat a nepotrebujete vlastnu navnadu, vsetko sa da zohnat na mieste staci iba knife
a este lepsie su xp:
leaping trout/salmon/sturgeon:50/70/80fish xp, 5/7/8 agility a strenght xp a ked rozrezavate ryby tak za kazdu 10/10/15 cooking xp (ak vas nebavi agility alebo sa vam nechce zacinat v gnome strongold tak tuto mate 1-30 za 3 hodinky :D )
tj. behom dvoch dni som dal z 91 na 92 fish, agility z 64 na 65, a o chvilu 87 strenght (a zevraj fishing nezvysuje combat :D ) a cooking xp su uz len bonus.
Ratam ze okolo 5-10 marca bude 99 fishing drzte mi palce :D
THX!
a ak by mal nekdo zaujem som w137 a chytam tam kludne sa zastavte:)


To jen dokazuje, že je v rs vždy něco nového k objevování... O tom jsem fakt neměl ani páru... Až udělam 99 str, ak se tam taky stavim a vyzkoušim to,... Ale jinak opravdu dobrá rada :ugeek:
R4d_DraGoN
 

Re: Fishing

Nový příspěvekod werewol » 12.02.2008 18:05

řek bych že je to dobrej skil ale ted mně nasrali v exangu když mi sardine koupili jen za 23 gp
:x
:twisted:
werewol
 

Re: Fishing

Nový příspěvekod jarchleb » 21.02.2008 16:50

takze a jsem doma mam fish 92 a ty noobky co rikaj ze je lehkej skuste chytat treba 80k lobs na 99 fish ja sam mam 92 fish :lol:
pomocte chudymu rybari a sami muzete vydelat:
http://www.emailing.cz/registrace.php?r ... acfe98c7ba
Uživatelský avatar
jarchleb
 
Příspěvky: 101
Registrován: 03.01.2008 16:33
Bydliště: u mí mámi a táty

Re: Fishing

Nový příspěvekod koudy15x » 27.02.2008 14:34

fishing je muj nejoblibenejsi skill
nez sem sel do members mel sem lvl 69 coz myslim ze neni spatny
ted sem memb ale za chvili free tak dam vetsi fish
ObrázekObrázek
Obrázek
Obrázek - My biggest goal - ACHIEVED!!
Uživatelský avatar
koudy15x
Event team
Event team
 
Příspěvky: 2088
Registrován: 02.01.2008 10:55
Bydliště: W67
RS nickname: Koudy15x

Re: Fishing

Nový příspěvekod hroshi » 28.02.2008 10:08

vzdy mi lezel na nervy a teras som v priebehi 3 dni dal o 6 lvl a nejak ma to chytilo,
je to jeden z tich skilov pri ktorich sa da vselico robit napr citat forum :) ,
lebo casu je dost, podobne sa da aj s wc
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
hroshi
 
Příspěvky: 61
Registrován: 02.01.2008 15:50
Bydliště: na slovensku

Re: Fishing

Nový příspěvekod Mishak1801 » 28.02.2008 17:51

hroshi píše:vzdy mi lezel na nervy a teras som v priebehi 3 dni dal o 6 lvl a nejak ma to chytilo,
je to jeden z tich skilov pri ktorich sa da vselico robit napr citat forum :) ,
lebo casu je dost, podobne sa da aj s wc

tomuto hrani se rika AFK (away from keyboard)
Mishak1801
 
Příspěvky: 69
Registrován: 30.01.2008 14:30

Re: Fishing

Nový příspěvekod hroshi » 28.02.2008 18:09

Mishak1801 píše:
hroshi píše:vzdy mi lezel na nervy a teras som v priebehi 3 dni dal o 6 lvl a nejak ma to chytilo,
je to jeden z tich skilov pri ktorich sa da vselico robit napr citat forum :) ,
lebo casu je dost, podobne sa da aj s wc

tomuto hrani se rika AFK (away from keyboard)



a mne to ohromne vyhovuje :) uz dlho seom som nebol na fore tak to teraz dobieham zakial chytam

mimochodom chytam na karamje klasicky free stíl az na to ze nechodim ale sa teleportujem pomocou glory do edgevilu a spet (co je asi 6 krokov od mola) takze pohodlny sposom zakze nazabijam cas chodenim a mam viac casu na forum
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
hroshi
 
Příspěvky: 61
Registrován: 02.01.2008 15:50
Bydliště: na slovensku

Re: Fishing

Nový příspěvekod Kuboxx » 05.03.2008 08:24

mam taku otazku: kde sa vo free daju chytat lobsters okrem karamji? niekde blzsie k banke nie je nejake miesto? thx
Kuboxx
 

PředchozíDalší

Zpět na Skilly

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků

RuneScape ® is a trademark of Jagex © 2000-2011 Jagex Ltd.

Powered by phpBB © 2010/2011 phpBB Group
Style/Design by GraphicSite.cz pro RSko.cz

Počítadlo