Novinky

Sdělení vedení webu: Czecho-Slovak Forces přebírají vedení webu ... čtěte Více informací

Sdělení Event teamu:
Dejte nám vědět, jakou akci byste rádi viděli u nás na webu ZDE. Pomozte nám také s dotazníkem, klikněte ZDE.

Sdělení personálu fora:
Pomozte nám zjistit, co nám na RSko ještě chybí ... Více informací

Fishing

Diskuze ke skillům, jak nejlépé a kde trénovat.

Re: Fishing

Příspěvekod Lorandel » 05.03.2008 10:31

Kuboxx píše:mam taku otazku: kde sa vo free daju chytat lobsters okrem karamji? niekde blzsie k banke nie je nejake miesto? thx

Obávám se že nikoliv. Prolezl jsem celej free prostor a jinej spot jsem nenašel...
Obrázek
Lorandel
 
Příspěvky: 84
Registrován: 14.02.2008 20:20

Re: Fishing

Příspěvekod Kuboxx » 05.03.2008 11:20

Lorandel píše:
Kuboxx píše:mam taku otazku: kde sa vo free daju chytat lobsters okrem karamji? niekde blzsie k banke nie je nejake miesto? thx

Obávám se že nikoliv. Prolezl jsem celej free prostor a jinej spot jsem nenašel...


ok :( ajtak thx
Kuboxx
 

Re: Fishing

Příspěvekod J4kub » 05.03.2008 13:35

Ale jo je, ještě jeden je na okraji wild (screen), je to tak 37-38 wild lvl
J4kub
 

Re: Fishing

Příspěvekod R4d_DraGoN » 06.03.2008 20:45

J4kub píše:Ale jo je, ještě jeden je na okraji wild (screen), je to tak 37-38 wild lvl


Tak to tam začnu chodit :lol: ... Takové bezpečné místo pro rybolov, sen každého rybáře :lol:
R4d_DraGoN
 

Re: Fishing

Příspěvekod Lance » 07.03.2008 15:43

nechci te strasit ale je tam dost rev. goblinu i orku opravdu doporucuju kdyz fishink tak tady je navod z scorpion netu od J4kuba http://haianh.scorpions.cz/rs/viewpage.php?page_id=273
Lance
 

Re: Fishing

Příspěvekod hroshi » 10.03.2008 18:12

ked chcete celkem lahko vyvinut fishing tak si musite najit na nete nejaku zabavu napr forum alebo neco take aby ste mali co robit pocas teho co chytate ryby. lebo inac sa unudite k smrti a hned s tim skoncite.
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
hroshi
 
Příspěvky: 61
Registrován: 02.01.2008 15:50
Bydliště: na slovensku

Re: Fishing

Příspěvekod R4d_DraGoN » 10.03.2008 18:32

hroshi píše:ked chcete celkem lahko vyvinut fishing tak si musite najit na nete nejaku zabavu napr forum alebo neco take aby ste mali co robit pocas teho co chytate ryby. lebo inac sa unudite k smrti a hned s tim skoncite.


njn já jsem při dělání fishingu a woodcutingu shlídnul všech skoro 300 dílů Naruta :lol:
R4d_DraGoN
 

Re: Fishing

Příspěvekod hroshi » 10.03.2008 18:39

R4d_DraGoN píše:
hroshi píše:ked chcete celkem lahko vyvinut fishing tak si musite najit na nete nejaku zabavu napr forum alebo neco take aby ste mali co robit pocas teho co chytate ryby. lebo inac sa unudite k smrti a hned s tim skoncite.


njn já jsem při dělání fishingu a woodcutingu shlídnul všech skoro 300 dílů Naruta :lol:


ja sem tam robim ulohy na programko a nekedy kukam serialy naposledy mam rozkukany M*A*S*H :P mam doma kompelet je to iba na 7DVD :)
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
hroshi
 
Příspěvky: 61
Registrován: 02.01.2008 15:50
Bydliště: na slovensku

Re: Fishing

Příspěvekod R4d_DraGoN » 10.03.2008 20:47

hroshi píše:
R4d_DraGoN píše:
hroshi píše:ked chcete celkem lahko vyvinut fishing tak si musite najit na nete nejaku zabavu napr forum alebo neco take aby ste mali co robit pocas teho co chytate ryby. lebo inac sa unudite k smrti a hned s tim skoncite.


njn já jsem při dělání fishingu a woodcutingu shlídnul všech skoro 300 dílů Naruta :lol:


ja sem tam robim ulohy na programko a nekedy kukam serialy naposledy mam rozkukany M*A*S*H :P mam doma kompelet je to iba na 7DVD :)


Lol já teď koukam na My name is Earl a na Dextera (fakt doporučuju)
R4d_DraGoN
 

Re: Fishing

Příspěvekod Ondwa1 » 11.03.2008 14:44

Fishing je dobrej skill, i když je nuda taxe ždycky najde ňákej člověk co pokecá a je to hlavně vo tom že si pak nemusíte kupovat jídlo jak lama...
>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>Falus na tebe!
>>>Clen tajne organizace: Penis lover, leader: Technologics
ObrázekObrázek
Uživatelský avatar
Ondwa1
 
Příspěvky: 75
Registrován: 05.01.2008 10:43
Bydliště: Nemám :(

PředchozíDalší

Zpět na Skilly

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

RuneScape ® is a trademark of Jagex © 2000-2011 Jagex Ltd.

Powered by phpBB © 2010/2011 phpBB Group
Style/Design by GraphicSite.cz pro RSko.cz

Počítadlo