Novinky

Sdělení vedení webu: Czecho-Slovak Forces přebírají vedení webu ... čtěte Více informací

Sdělení Event teamu:
Dejte nám vědět, jakou akci byste rádi viděli u nás na webu ZDE. Pomozte nám také s dotazníkem, klikněte ZDE.

Sdělení personálu fora:
Pomozte nám zjistit, co nám na RSko ještě chybí ... Více informací

Fishing

Diskuze ke skillům, jak nejlépé a kde trénovat.

Re: Fishing

Nový příspěvekod Mr kubik » 04.01.2008 08:04

No tak vo free sa na fishingu rozhodne zarobit neda ak nechcete bahat z karamje do draynoru... ale v member je vela moznosti...
Chytat sharky sa neoplati...je to velmi pomale...
Ale zato monkfishmi sa da celkom dobre zarobit
Najrychlejsie to ide samozrejme v shilo willage ale je tam maly zisk...
A odporucam skusit aj big fishing net vo fish guilde, tiez je to rychle a bass a seaweed sa daju predat 300ea a ked chytite casket moze tam byt aj half key(v ge 40kea)
Obrázek
Uživatelský avatar
Mr kubik
 
Příspěvky: 27
Registrován: 02.01.2008 13:54

Re: Fishing

Nový příspěvekod Falador Lady » 04.01.2008 10:05

já trénuju na hand fishingu swordů a tuňáků ;) je to aj poměrně rychlé.....
Obrázek<<klikněte prosím, rychlej to pak poroste :D
Uživatelský avatar
Falador Lady
 
Příspěvky: 613
Registrován: 02.01.2008 08:04
Bydliště: Nejkrásnější město na světě... Brno
RS nickname: Elisix, Falador Lady

Re: Fishing

Nový příspěvekod Ninjas » 04.01.2008 20:56

bandasbulion píše:Tenhle skill me bavi nejvic.da se pokecat a je vydelecny ;) Akorat by mohla byt na Karamje banka

moje řeč ;)

trautenberg píše:tenhle skill mě baví, a daj se u něj nádhernš psát DÚ do school :) :D :)

to já taky dělám :D :D :D

edit by koudy:sloucil jsem dva pispevky za sebou
Ninjas
 

Re: Fishing

Nový příspěvekod Technologics » 06.01.2008 10:32

ja trenujem vzdy 3 skilly naraz. beham v catherby, chytam ryby, peciem ich a zaroven mi rastie zelenina. este dam 1 lvl na 81 a koncim. na trawlera to bude stacit :)
Obrázek
Uživatelský avatar
Technologics
Star of Cune
Star of Cune
 
Příspěvky: 951
Registrován: 01.01.2008 18:23
Bydliště: Bydliště:

Re: Fishing

Nový příspěvekod Tommy » 06.01.2008 19:25

Dost nudny skill lebo sa musi dlho cakat, ale da sa pri nom fajn pokecat a ryby pridavaju vela heltov. :lol:
Tommy
 

Re: Fishing

Nový příspěvekod J4kub » 07.01.2008 15:26

Nemůžu nadávat, i když mě fishing nebaví, musím ho aspoň dodělat. :)
J4kub
 

Re: Fishing

Nový příspěvekod J jack 15 » 07.01.2008 19:05

Je to zábavný skill jen na prvních lvlech, kdy se dá chytat stále něco nového.Od 40 lvlu je se zábavou konec, protože pak už je to jen na Lobbech a Karamje.Swordi se ve free moc nechytaj, spíš všichni jen lobby.Ale je to výdělečný (při aktuální ceně 250ea za raw lobbíky). 8-)
J jack 15
 

Re: Fishing

Nový příspěvekod Ninjas » 08.01.2008 19:38

když fishing tak jenom na Karamje jinak nikde jinde
Ninjas
 

Re: Fishing

Nový příspěvekod Simon » 09.01.2008 05:05

R4d_DraGoN píše:Parádní skill, hodně výdělečnej a je to jeden z nejlehčích skillů na skillcape...
Osobně mě trochu zklamal v chytání sharků, protože to jde strašně pomalu,....osobně preferuju monky (dávaj víc epxů a jde to asi 5x rychleji)

Nenapsal jsi to trošku blbě...? Jako třeba FM nebo Fletch a Cook ještě chápu, že jsou lehčí. ALE FISHING...???? :D To jseš na omylu... Víš jak je vůbec těžké dát fishing nad 80? :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Simon
 
Příspěvky: 22
Registrován: 02.01.2008 11:45
Bydliště: Nedaleko crafting guild

Re: Fishing

Nový příspěvekod R4d_DraGoN » 11.01.2008 20:26

Simon píše:
R4d_DraGoN píše:Parádní skill, hodně výdělečnej a je to jeden z nejlehčích skillů na skillcape...
Osobně mě trochu zklamal v chytání sharků, protože to jde strašně pomalu,....osobně preferuju monky (dávaj víc epxů a jde to asi 5x rychleji)

Nenapsal jsi to trošku blbě...? Jako třeba FM nebo Fletch a Cook ještě chápu, že jsou lehčí. ALE FISHING...???? :D To jseš na omylu... Víš jak je vůbec těžké dát fishing nad 80? :D

lol vim,...mam 79 :lol: a je to parádní skill,...stoupneš k vodě,...necháš malýho bráchu jak ať si hraje s myší,....skočíš se najíst, na záchod a za chvíli máš nachytáno :lol:
R4d_DraGoN
 

PředchozíDalší

Zpět na Skilly

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 návštevníků

RuneScape ® is a trademark of Jagex © 2000-2011 Jagex Ltd.

Powered by phpBB © 2010/2011 phpBB Group
Style/Design by GraphicSite.cz pro RSko.cz

Počítadlo