Novinky

Sdělení vedení webu: Czecho-Slovak Forces přebírají vedení webu ... čtěte Více informací

Sdělení Event teamu:
Dejte nám vědět, jakou akci byste rádi viděli u nás na webu ZDE. Pomozte nám také s dotazníkem, klikněte ZDE.

Sdělení personálu fora:
Pomozte nám zjistit, co nám na RSko ještě chybí ... Více informací

Mining

Diskuze ke skillům, jak nejlépé a kde trénovat.

Re: Mining

Nový příspěvekod Skwigle » 24.01.2008 06:46

Stale ina cena :geek:
ANO! JE TO TU!
Skwig, postrach fora je spat v plnom nasadeni !
Vandal OFFTOPICU!!

POZOR! DEMENTI CO NEVEDIA CITAT NECH SI MOJE MENO PRECITAJU ESTE RAZ PRED PISANIM! INAC MU ROZDRTIM KOULE VO ZVERAKU!
Obrázek
Uživatelský avatar
Skwigle
 
Příspěvky: 256
Registrován: 02.01.2008 09:21
Bydliště: Pondelok-Piatok pred PC,Piatok vecer-Sobota priekopa

Re: Mining

Nový příspěvekod brun0 banani » 29.01.2008 12:04

na members mozte po splnení jedného questu chodit do bane kde je 150 gold ores,a hned vedla je taky trpaslik ktory vam(ked mu nejake gold date) odnesie tie gold ores do banky,pocet gold co od vas chces sa odvija od poctu gold co mate v bagu ked tam mate 26 tak si vypyta 6 gold ores
brun0 banani
 

Re: Mining

Nový příspěvekod Misulko4848 » 29.01.2008 15:32

Najlepši je povermining:
[*] Netreba nosiť do banky
[*] Oplati ca iba do Coal lebo Mithril Adamant a Rune sa velice dlho robia (myslym natazis a dokedy bude nove...)
Misulko4848
 
Příspěvky: 363
Registrován: 02.01.2008 08:58
RS nickname: Darth Sun

Re: Mining

Nový příspěvekod tomas.005 » 29.01.2008 17:15

Celkem dobrý skill. Já chodím těžit do mining guildy. Tak je málo lídí a hodně coalu. Až budu mít větší magic tak budu vyrábět bary pomocí magie.
tomas.005
 

Re: Mining

Nový příspěvekod 7eriq7 » 31.01.2008 13:42

Misulko4848 píše:Najlepši je povermining:
[*] Netreba nosiť do banky
[*] Oplati ca iba do Coal lebo Mithril Adamant a Rune sa velice dlho robia (myslym natazis a dokedy bude nove...)

no na coal som videl robit power mining 2 ludi a na mithril nikoho takze neviem, neviem...
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
7eriq7
 
Příspěvky: 66
Registrován: 02.01.2008 15:34
Bydliště: Presov

Re: Mining

Nový příspěvekod drsnak11 » 31.01.2008 20:01

Ja mam už mining 83 a robím ho tazvanym p0we mining (iron ores a dropujem) a môžem povedať ide to veľmi rýchlo
drsnak11
 

Re: Mining

Nový příspěvekod Gerold969 » 31.01.2008 21:00

celkom dobry skill
Obrázek
Uživatelský avatar
Gerold969
 
Příspěvky: 74
Registrován: 14.01.2008 21:02

Re: Mining

Nový příspěvekod Fujara0 » 03.02.2008 11:33

drsnak11 píše:Ja mam už mining 83 a robím ho tazvanym p0we mining (iron ores a dropujem) a môžem povedať ide to veľmi rýchlo


Ohledně power mining:

Iron - Ten je na power mining nejlepší, co se týče rychlosti. Lover Romeo dělal taky PM hlavně na těchto ores, nevýhodou ale je, že po několika hodinách otáčení se stále jedným směrem a dropování to začne být strašná nuda...sem tam se logne soupeř, co bude chtít získat váš spot, ale podle mě to je rozhodně nejlepší cesta, i když taky nejnudnější.

Coal - Tak já taky potkal asi tak 2 lidi, co dělali PM na coal. Nej je to v mining guild, kde si to můžete odnášet do bank a potom na tom vydělat. Navíc zde máte čas si pokecat s ostatníma a je to spíše takovej relax než nahánění XP

Mith, Addy, Runite - Tak tam jsem ještě neviděl nikoho...mith sem tam někdo vyťukne, ale spíš je to k tomu, aby to natavil s coal. Jinak by jen blázen dělal PM na Addy a Runite
Fujara0
 

Re: Mining

Nový příspěvekod Fujara0 » 03.02.2008 11:33

drsnak11 píše:Ja mam už mining 83 a robím ho tazvanym p0we mining (iron ores a dropujem) a môžem povedať ide to veľmi rýchlo


Ohledně power mining:

Iron - Ten je na power mining nejlepší, co se týče rychlosti. Lover Romeo dělal taky PM hlavně na těchto ores, nevýhodou ale je, že po několika hodinách otáčení se stále jedným směrem a dropování to začne být strašná nuda...sem tam se logne soupeř, co bude chtít získat váš spot, ale podle mě to je rozhodně nejlepší cesta, i když taky nejnudnější.

Coal - Tak já taky potkal asi tak 2 lidi, co dělali PM na coal. Nej je to v mining guild, kde si to můžete odnášet do bank a potom na tom vydělat. Navíc zde máte čas si pokecat s ostatníma a je to spíše takovej relax než nahánění XP

Mith, Addy, Runite - Tak tam jsem ještě neviděl nikoho...mith sem tam někdo vyťukne, ale spíš je to k tomu, aby to natavil s coal. Jinak by jen blázen dělal PM na Addy a Runite
Fujara0
 

Re: Mining

Nový příspěvekod Slovakrepa » 03.02.2008 12:03

Nie žeby som bol good v mining to nevravím. Ale ja robím mining v mine guild. Prinieslo mi to už 76k coal a 85 smith. Teraz chcem 99 mining čo mi prinesie 129k coal z ktorého budem mať 93 smith.Čo poviete to nie je na zahodenie však?
Uživatelský avatar
Slovakrepa
Star of Cune
Star of Cune
 
Příspěvky: 492
Registrován: 03.01.2008 18:37

PředchozíDalší

Zpět na Skilly

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 27 návštevníků

RuneScape ® is a trademark of Jagex © 2000-2011 Jagex Ltd.

Powered by phpBB © 2010/2011 phpBB Group
Style/Design by GraphicSite.cz pro RSko.cz

Počítadlo