Novinky

Sdělení vedení webu: Czecho-Slovak Forces přebírají vedení webu ... čtěte Více informací

Sdělení Event teamu:
Dejte nám vědět, jakou akci byste rádi viděli u nás na webu ZDE. Pomozte nám také s dotazníkem, klikněte ZDE.

Sdělení personálu fora:
Pomozte nám zjistit, co nám na RSko ještě chybí ... Více informací

Thieving

Diskuze ke skillům, jak nejlépé a kde trénovat.

Re: Thieving

Nový příspěvekod Falador Lady » 02.01.2008 10:20

Fargen5 píše:Já mám thiefing rád, i když je to občas nuda. Nejlepší je podle mě trénovat na náměstí v Ardougne.. tam si nabrat od pekaře jídlo a okrádat toho, na co máte lvl :)


podle mě je vykrádání stánků nuda
Obrázek<<klikněte prosím, rychlej to pak poroste :D
Uživatelský avatar
Falador Lady
 
Příspěvky: 613
Registrován: 02.01.2008 08:04
Bydliště: Nejkrásnější město na světě... Brno
RS nickname: Elisix, Falador Lady

Re: Thieving

Nový příspěvekod Mr.Slowak » 02.01.2008 10:59

Pyramid plunder je docela dobre a moze te tam mat aj p.spectre 400k a idu tam fast xp
Obrázek
Uživatelský avatar
Mr.Slowak
 
Příspěvky: 24
Registrován: 02.01.2008 08:38
Bydliště: pod Tatrami

Re: Thieving

Nový příspěvekod Bigrider5 » 02.01.2008 11:14

Čorkování ftw :D Škoda že nejsem memb.. :lol:
Bigrider5
 

Re: Thieving

Nový příspěvekod R4d_DraGoN » 02.01.2008 12:02

Parádní skill, Jagexu se opravdu dost moc povedl. Ze začátku se mi zdál pravda trochu nudný, ale jakmile jsem se dostal k master farmerům, měl jsem vystaráno a strávil jsem u nich mnoho hodin.... (asi kvůli tomu mam v bance okolo 6000 seedů a nevim co s nima :lol: )
Aktuálně mam thieving 61 a většinu exp jsem získal právě u master farmerů....
Masteři jsou perfektní.... Kradete na jeden klik.... Moc to od nich nebolí.... a celkem slušně si na nich vyděláte....
Osobně se mi nejvíc osvědčilo: Full ghostly (občas gloves of silence), V invu 5-6 monků a 10 minut okrádání....

Opravdu krásný skill :ugeek:
R4d_DraGoN
 

Re: Thieving

Nový příspěvekod Hyger3 » 02.01.2008 12:32

R4d_DraGoN píše:Parádní skill, Jagexu se opravdu dost moc povedl. Ze začátku se mi zdál pravda trochu nudný, ale jakmile jsem se dostal k master farmerům, měl jsem vystaráno a strávil jsem u nich mnoho hodin.... (asi kvůli tomu mam v bance okolo 6000 seedů a nevim co s nima :lol: )
Aktuálně mam thieving 61 a většinu exp jsem získal právě u master farmerů....
Masteři jsou perfektní.... Kradete na jeden klik.... Moc to od nich nebolí.... a celkem slušně si na nich vyděláte....
Osobně se mi nejvíc osvědčilo: Full ghostly (občas gloves of silence), V invu 5-6 monků a 10 minut okrádání....

Opravdu krásný skill :ugeek:


No,jenže Master Farmers ti dají hita za tři hp,a to je příjemný,když se ti to stane pětkrát po sobě.Kdežto Cave goblins nebo Guardi tě oberou jen o 2 hp.A navíc od Master Farmera dostaneš dobrý seed jenom málokdy.To už je lepší sekat willows,ze kterých mi 2x padl yew seed a 5x acorn.
R A W R
WATCH DAT A $ $
Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Hyger3
Star of Cune
Star of Cune
 
Příspěvky: 1297
Registrován: 02.01.2008 09:01
Bydliště: The Core/Taverley
RS nickname: Hyger3

Re: Thieving

Nový příspěvekod R4d_DraGoN » 02.01.2008 12:44

No,jenže Master Farmers ti dají hita za tři hp,a to je příjemný,když se ti to stane pětkrát po sobě.Kdežto Cave goblins nebo Guardi tě oberou jen o 2 hp.A navíc od Master Farmera dostaneš dobrý seed jenom málokdy.To už je lepší sekat willows,ze kterých mi 2x padl yew seed a 5x acorn.


No to je sice pravda, ale 1 HP neni skoro žádnej rozdíl a masteři jsou o hodně lepší v tom, že nemusíš na ně klikat pravym a dávat pickpocket,..... Prostě na ně jednou klikneš a doufáš.... Vyděláš si na nich o hodně víc gp a můžeš to spojit s farmingem....
Ale každej na to má svoje taktiky.... :ugeek:
R4d_DraGoN
 

Re: Thieving

Nový příspěvekod Hyger3 » 02.01.2008 16:06

Ano :P to je sice pravda,ale je tady vyjímka - Martin the Master Farmer má primární volbu Talk-To-.Ale podlě mě je to prostě horší,ale pořád lepší než nudné kradení ze stánků v Relecce nebo v Ardy.
R A W R
WATCH DAT A $ $
Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Hyger3
Star of Cune
Star of Cune
 
Příspěvky: 1297
Registrován: 02.01.2008 09:01
Bydliště: The Core/Taverley
RS nickname: Hyger3

Re: Thieving

Nový příspěvekod R4d_DraGoN » 02.01.2008 16:10

Ano :P to je sice pravda,ale je tady vyjímka - Martin the Master Farmer má primární volbu Talk-To-.Ale podlě mě je to prostě horší,ale pořád lepší než nudné kradení ze stánků v Relecce nebo v Ardy.

I když kradení od pekaře v Ardy taky mělo svý kouzlo,... Vždycky se tam sejde víc lidí a pěkně se pokecá,... Sice tě tam občas pohladí nějakej guard mečem po zádech :lol: , ale na to už jsme hold my zlodějíčkové zvyklí :lol:
:ugeek:
R4d_DraGoN
 

Re: Thieving

Nový příspěvekod Misulko4848 » 03.01.2008 09:01

Hoci nie som member ale tento skill je podla mna najlepsi lebo v nom zadarmo zarabte. Keby som bol tvorca RS, tak by som ešte doplnil k tomuto skillu aj potion, ktorý vám umožní získavať 2x tolko kolko obycajne ziskate t.j. 2x viac ziskanych veci a 2x viac exp.
Obrázek
Misulko4848
 
Příspěvky: 363
Registrován: 02.01.2008 08:58
RS nickname: Darth Sun

Re: Thieving

Nový příspěvekod Technologics » 06.01.2008 10:12

Misulko4848 píše:Hoci nie som member ale tento skill je podla mna najlepsi lebo v nom zadarmo zarabte. Keby som bol tvorca RS, tak by som ešte doplnil k tomuto skillu aj potion, ktorý vám umožní získavať 2x tolko kolko obycajne ziskate t.j. 2x viac ziskanych veci a 2x viac exp.


to je zbytocne.. a existuje minimalne 10 skillov, kde zarobis daleko viac. 90% hracov co dosiahne lvl na desert treasure aj na tomto leveli ostava :D. hehe ked som prekonal tu hranicu , tak som hned postupil v rebricku vyssie hadam aj o niekolko 100k miest :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Technologics
Star of Cune
Star of Cune
 
Příspěvky: 951
Registrován: 01.01.2008 18:23
Bydliště: Bydliště:

PředchozíDalší

Zpět na Skilly

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 48 návštevníků

RuneScape ® is a trademark of Jagex © 2000-2011 Jagex Ltd.

Powered by phpBB © 2010/2011 phpBB Group
Style/Design by GraphicSite.cz pro RSko.cz

Počítadlo