Novinky

Sdělení vedení webu: Czecho-Slovak Forces přebírají vedení webu ... čtěte Více informací

Sdělení Event teamu:
Dejte nám vědět, jakou akci byste rádi viděli u nás na webu ZDE. Pomozte nám také s dotazníkem, klikněte ZDE.

Sdělení personálu fora:
Pomozte nám zjistit, co nám na RSko ještě chybí ... Více informací

Hunter

Diskuze ke skillům, jak nejlépé a kde trénovat.

Re: Hunter

Nový příspěvekod Iliadin » 21.02.2008 21:18

Hyger3 píše:Sis ujel,ne?Já to dal na lvl 50 za pár hodin.Náhodou good skill,ale smithing je nuda,to souhlasím.


Pár hodin? tak to by mě zajímalo jak :?: , mě totiž ukrutně nebaví, a několik hodin mi trvalo dát ho z 1.lvl na můj momentální 18.lvl, to mam vyší i ten summoing (nevim jestli se to píše takhle), a construction. Hunter je podle mě nuda, skill na nic, řikáte, že si s nim na vysokym lvl můžete vydělat, ale to neni nic novýho, každej skill, může na vysokym lvl vynášet :!: (neplatí pro construction,ale ten je vůbec zvláštní :D ). Jediný co je docela dobrý sou ty cape co odlehčujou život :lol: , a ty rukavice pro dlouhoprstáky :twisted:
Iliadin
 

Re: Hunter

Nový příspěvekod R4d_DraGoN » 23.02.2008 18:33

Iliadin píše:
Hyger3 píše:Sis ujel,ne?Já to dal na lvl 50 za pár hodin.Náhodou good skill,ale smithing je nuda,to souhlasím.


Pár hodin? tak to by mě zajímalo jak :?: , mě totiž ukrutně nebaví, a několik hodin mi trvalo dát ho z 1.lvl na můj momentální 18.lvl, to mam vyší i ten summoing (nevim jestli se to píše takhle), a construction. Hunter je podle mě nuda, skill na nic, řikáte, že si s nim na vysokym lvl můžete vydělat, ale to neni nic novýho, každej skill, může na vysokym lvl vynášet :!: (neplatí pro construction,ale ten je vůbec zvláštní :D ). Jediný co je docela dobrý sou ty cape co odlehčujou život :lol: , a ty rukavice pro dlouhoprstáky :twisted:


Za 4-5 hodinek jsem dal z 1 na 45 převážne jenom chytáním ptáků, takže se to dá... :ugeek:
R4d_DraGoN
 

Re: Hunter

Nový příspěvekod hroshi » 27.02.2008 18:52

R4d_DraGoN píše:
Iliadin píše:
Hyger3 píše:Sis ujel,ne?Já to dal na lvl 50 za pár hodin.Náhodou good skill,ale smithing je nuda,to souhlasím.


Pár hodin? tak to by mě zajímalo jak :?: , mě totiž ukrutně nebaví, a několik hodin mi trvalo dát ho z 1.lvl na můj momentální 18.lvl, to mam vyší i ten summoing (nevim jestli se to píše takhle), a construction. Hunter je podle mě nuda, skill na nic, řikáte, že si s nim na vysokym lvl můžete vydělat, ale to neni nic novýho, každej skill, může na vysokym lvl vynášet :!: (neplatí pro construction,ale ten je vůbec zvláštní :D ). Jediný co je docela dobrý sou ty cape co odlehčujou život :lol: , a ty rukavice pro dlouhoprstáky :twisted:


Za 4-5 hodinek jsem dal z 1 na 45 převážne jenom chytáním ptáků, takže se to dá... :ugeek:





ja som to dal z 9 na 44 v priebehu 2 dni teda cisteho casu asi 5 hod takze sa to da ale od vtedy sem sa toho nechytil
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
hroshi
 
Příspěvky: 61
Registrován: 02.01.2008 15:50
Bydliště: na slovensku

Re: Hunter

Nový příspěvekod Hyger3 » 28.02.2008 09:45

Pár hodin? tak to by mě zajímalo jak , mě totiž ukrutně nebaví, a několik hodin mi trvalo dát ho z 1.lvl na můj momentální 18.lvl, to mam vyší i ten summoing (nevim jestli se to píše takhle), a construction. Hunter je podle mě nuda, skill na nic, řikáte, že si s nim na vysokym lvl můžete vydělat


Lol tak kdyý třeba nevíš,jak na to...Chytáním ptáků je to běsně pomalý,ale já lovím ve feldip Hills kebbity a je to rychlovka,a jeste tam hezky valim wc...
R A W R
WATCH DAT A $ $
Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Hyger3
Star of Cune
Star of Cune
 
Příspěvky: 1297
Registrován: 02.01.2008 09:01
Bydliště: The Core/Taverley
RS nickname: Hyger3

Re: Hunter

Nový příspěvekod hroshi » 28.02.2008 10:30

ja od 40 lvl chytam vo feldip hills
dostanem sa tam pomocov fairy ringov a staci vam iba sekera a nuz
dam 2x na vtaky a jeden dedfall vedla su hnet stromi takze to ide rychlo

je to napisane trochu nesuvoislo sryyyyyyyy
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
hroshi
 
Příspěvky: 61
Registrován: 02.01.2008 15:50
Bydliště: na slovensku

Re: Hunter

Nový příspěvekod R4d_DraGoN » 28.02.2008 22:36

hroshi píše:ja od 40 lvl chytam vo feldip hills
dostanem sa tam pomocov fairy ringov a staci vam iba sekera a nuz
dam 2x na vtaky a jeden dedfall vedla su hnet stromi takze to ide rychlo

je to napisane trochu nesuvoislo sryyyyyyyy


Mam otázku, jak ty mlžeš použít fairy ringy, když na samostatnej quest potřebuješ herblore 57 a ty máš jenom 48???
R4d_DraGoN
 

Re: Hunter

Nový příspěvekod hroshi » 29.02.2008 07:56

R4d_DraGoN píše:Mam otázku, jak ty mlžeš použít fairy ringy, když na samostatnej quest potřebuješ herblore 57 a ty máš jenom 48???


ked si precitas navod na tento quest (tip.it) zistis ze ho nemusis dokoncit aby si mal pristup k fairi rings
k nim dostanes pristup skoro hned na zacatku a nebudes potrebovat ani farm,herblor ani thieving
Obrázek
Obrázek
Uživatelský avatar
hroshi
 
Příspěvky: 61
Registrován: 02.01.2008 15:50
Bydliště: na slovensku

Re: Hunter

Nový příspěvekod Honza123 » 03.03.2008 15:43

Mam jenom dotaz jak se da co nejrychleji delat hunter od jakyho lvlu do jakyho na tom a na tom jak jste si asi vsimnuli meho podpisu rad bych 99 ;)
Honza123
 

Re: Hunter

Nový příspěvekod Skwigle » 03.03.2008 16:01

no,ja mam plan a komaos ma odskusany pre ludi co sa pri nizkych leveloch nudia:

Najprv robte questy aby ste dali lvl 11(feldip hills)

potom sa vybavte nejako takto:

Axe
Knife
Tinderbox
Ruku(na klikanie :P )

zaneme,so sekerou a knife si pripravime past,kym sa nieco chyti,kacajte drevo a palte,ked sa neco chyti berte ulovok a pripravte zase,...a tak az po lvl 64 s doprovodom qestov s Hunt rewardmi,potom lovte red chichompas a dalej to pojde samo a penizky tky ;)
ANO! JE TO TU!
Skwig, postrach fora je spat v plnom nasadeni !
Vandal OFFTOPICU!!

POZOR! DEMENTI CO NEVEDIA CITAT NECH SI MOJE MENO PRECITAJU ESTE RAZ PRED PISANIM! INAC MU ROZDRTIM KOULE VO ZVERAKU!
Obrázek
Uživatelský avatar
Skwigle
 
Příspěvky: 256
Registrován: 02.01.2008 09:21
Bydliště: Pondelok-Piatok pred PC,Piatok vecer-Sobota priekopa

Re: Hunter

Nový příspěvekod Honza123 » 03.03.2008 19:28

Skwigle píše:no,ja mam plan a komaos ma odskusany pre ludi co sa pri nizkych leveloch nudia:

Najprv robte questy aby ste dali lvl 11(feldip hills)

potom sa vybavte nejako takto:

Axe
Knife
Tinderbox
Ruku(na klikanie :P )

zaneme,so sekerou a knife si pripravime past,kym sa nieco chyti,kacajte drevo a palte,ked sa neco chyti berte ulovok a pripravte zase,...a tak az po lvl 64 s doprovodom qestov s Hunt rewardmi,potom lovte red chichompas a dalej to pojde samo a penizky tky ;)


ZKUSIM TO :d Ale hlavne kdyz si spocitam kolik si vydelam tim ze budu chitat Chimpy (Red) Tak amma nejmin 25M ;)
Honza123
 

PředchozíDalší

Zpět na Skilly

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 návštevníků

RuneScape ® is a trademark of Jagex © 2000-2011 Jagex Ltd.

Powered by phpBB © 2010/2011 phpBB Group
Style/Design by GraphicSite.cz pro RSko.cz

Počítadlo