Novinky

Sdělení vedení webu: Czecho-Slovak Forces přebírají vedení webu ... čtěte Více informací

Sdělení Event teamu:
Dejte nám vědět, jakou akci byste rádi viděli u nás na webu ZDE. Pomozte nám také s dotazníkem, klikněte ZDE.

Sdělení personálu fora:
Pomozte nám zjistit, co nám na RSko ještě chybí ... Více informací

Construction

Diskuze ke skillům, jak nejlépé a kde trénovat.

Re: Construction

Nový příspěvekod Leroten » 12.01.2008 22:09

Re:Hyger3
Vím těžim tam...
Leroten
 

Re: Construction

Nový příspěvekod Dalik100 » 13.01.2008 11:32

Technologics píše:vo faladorskom parku to predava nejaka zahradkarka za tazke prachy..

Dík moc
Dalik100
 

Re: Construction

Nový příspěvekod Sikulik » 13.01.2008 13:41

Ja mam ted lvl 46, sem to udelal za cca 1 tyden a nespotreboval sem vic jak 200k :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Bylo to sice nudne ale ucinne.
If you think experts are expensive, wait until you see what amateurs cost you!

Betrayal at Falador OWNER ;-)
Uživatelský avatar
Sikulik
 
Příspěvky: 89
Registrován: 02.01.2008 19:58
Bydliště: Příbor ^^

Re: Construction

Nový příspěvekod Hyger3 » 15.01.2008 19:49

Leroten píše:Re:Hyger3
Vím těžim tam...


Taky někdy budu,ale zatím teak logs nepotřebuju-leda tak na fm,což by ale byla pkná škoda :roll:
R A W R
WATCH DAT A $ $
Obrázek

Obrázek
Uživatelský avatar
Hyger3
Star of Cune
Star of Cune
 
Příspěvky: 1297
Registrován: 02.01.2008 09:01
Bydliště: The Core/Taverley
RS nickname: Hyger3

Re: Construction

Nový příspěvekod R4d_DraGoN » 16.01.2008 12:39

Takže, několik lidí už mi psalo, abych sem hodil návod, jak udělat contruct z lvl 1 na lvl zhruba 40 za minimální náklady (řekněme maximálně 50k)... Pravda, není to zrovna nejrychlejší, ale ušetříte minimálně 200-500k a to neni k zahození...

Takže,.... Co budete potřebovat:
Obrázek ring of dueling
a
Obrázek
games neck

Víc toho potřeba nebude, snad kromě trpělivosti...


Obrázek

Takže,.... Začneme tím, že si seženem asi 10 ringů of dueling a 10 games necklaces (jsou to jediné výdaje, ale myslím si, že každý z vás najde ve své bance 10 saphirů a 10 emeraldů + 20 gold barů, takže vás to nemusí stát ani 1 gp).... Všechny své věci si nechte v bance, vemte si akorát jeden ring a jeden neck,... Použijte ,,Rub" u necku a portněte se do Barbarian outpost... Na mapě nahoře jsou červenými puntíky označena místa, kde se dají sebrat normal planky. Resspaunujou se asi po 40 sekundách, takže to jde celkem rychle,... Zbírejte, zbírejte a až budete mít v inventáři 27 normal planků, tak použijte ,,rub" a dueling ringu a portněte se do castle wars arény. V jihovýchodním rohu arény se nachází truhla (banka). Uložte si do ní všechny planky a zase se teleportujte do Barbarian outpost a zase zbírejte.... No a to je celé... Opakujte to pořád do kola, dokud nebudete mít řekněme 400-450 normal planků (mě na 30 lvl, abych byl ranked, stačilo něco okolo 420 normal planků)... Za hodinu byste měli nasbírat něco okolo 150-200 normal planků, takže vám to zabere asi 3 hodinky a neutratíte ani zlaťák,... Samozřejmě pak můžete se sběrem planků pokračovat, ale pak už je to celkem pomalý,....

Takže doufám, že vám tento mininávod pomůže...

Kdybyste měli nějaké dotazy, tak mi sem napište a nebo mě můžete kontaktovat ve hře...

Hodně štěstí při constructu a Obrázek
Naposledy upravil R4d_DraGoN dne 17.01.2008 02:43, celkově upraveno 1
R4d_DraGoN
 

Re: Construction

Nový příspěvekod Sikulik » 16.01.2008 22:04

R4d_DraGoN píše:Takže, několik lidí už mi psalo, abych sem hodil návod, jak udělat contruct...


Woow si se nejak rozjel, to bys mohl rovnou poslat angelovi at to da na web... Jinak ja sem mel taktiku- nakoupit logy (u mahogany se to uz nevyplati) udelat planky, prodat jich do GE tolik, aby se mi vratily vydaje a ze zbytku trenovat... Uz sem lvl 50 a asi ten nejvetsi member poorak jakeho ste kdy vydeli.
If you think experts are expensive, wait until you see what amateurs cost you!

Betrayal at Falador OWNER ;-)
Uživatelský avatar
Sikulik
 
Příspěvky: 89
Registrován: 02.01.2008 19:58
Bydliště: Příbor ^^

Re: Construction

Nový příspěvekod nevimco1 » 17.01.2008 14:37

Mam k tomu navodu jen ten poznatek, ze neni potreba se nikam teleportovat...u toho baraku nalevo je bank box na ukladani..staci tam dojit:-)
nevimco1
 

Re: Construction

Nový příspěvekod R4d_DraGoN » 17.01.2008 15:09

nevimco1 píše:Mam k tomu navodu jen ten poznatek, ze neni potreba se nikam teleportovat...u toho baraku nalevo je bank box na ukladani..staci tam dojit:-)


coz to je pravda, ale ja kdyz jsem zacinal s kons, tak jsem si toho nevsiml,... :lol:
R4d_DraGoN
 

Re: Construction

Nový příspěvekod Sikulik » 17.01.2008 16:59

Velice uzitecny navod, chci jenom podotknout, ze si este usite zaplatit hrebiky, bez nich to (bohuzel) fakt nejde...
If you think experts are expensive, wait until you see what amateurs cost you!

Betrayal at Falador OWNER ;-)
Uživatelský avatar
Sikulik
 
Příspěvky: 89
Registrován: 02.01.2008 19:58
Bydliště: Příbor ^^

Re: Construction

Nový příspěvekod R4d_DraGoN » 17.01.2008 17:04

Sikulik píše:Velice uzitecny navod, chci jenom podotknout, ze si este usite zaplatit hrebiky, bez nich to (bohuzel) fakt nejde...


Tak to snad kazdy pochopi a neni problem si natezit 50 iron ore, vysmeltovat na bary a ukovat hrebiky,... To jsem bral uz jako samozrejmost :ugeek:
R4d_DraGoN
 

PředchozíDalší

Zpět na Skilly

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 30 návštevníků

RuneScape ® is a trademark of Jagex © 2000-2011 Jagex Ltd.

Powered by phpBB © 2010/2011 phpBB Group
Style/Design by GraphicSite.cz pro RSko.cz

Počítadlo